Neljapäev, september 29, 2016

Pullerits: Millega lõppesid mu kohtumised kuulsustega?

Eestlaste Moabi-dessandiga läks väga halvasti, nagu olen teile nüüd vahendanud. Ja nagu mu prohvetlikust videost juba küllap näinud olete, siis RIP (1.58) ehk igavest rahu sellele ekspeditsioonile. Ei kandnud välja, kuidagi ei kandnud... Kuid ei saanudki kanda, kui küsida vähem kui kümne päeva eest Moabi imelisse loodusse (fotol paremal Priit Pullerits La Boca Archi ees Dome Plateau'l) säärast suurt raha, üle 2400 euro pluss lennupiletid Ameerikasse pluss ratta rent või transpordikulu pluss... – nagu öeldakse: you name it! Huvitav, kas leidus ka selliseid, kes olid nõus maksma 3450 eurot pluss lennupiletid (ligi tuhat eurot) veidi rohkem kui kahenädalase maasturireisi eest Lääne-Ameerikasse? Olen siin korduvalt oma eelarveid esitades tõestanud, et seesugused hinnad on metsikult ülepingutatud. Aga nagu öeldakse: lollidelt tulebki raha ära võtta.

Maisematest asjadest. Paljud on küsinud minu seisukohta seoses Eesti presidendi valimistega. Ma nüüd küsin vastu: keda Eesti presidendiks kandideerinud inimestest ei ole ma pikalt ja põhjalikult intervjueerinud? Õige vastus koosneb ühest ainsast nimest. Nimekiri on siin:

Eiki Nestor
Siim Kallas
Allar Jõks
Marina Kaljurand
Mart Helme
Mailis Reps
Kersti Kaljulaid

Ja neile, kes ihkavad lisaküsimust: keda neist olen pikalt ja põhjalikult intervjueerinud vähemalt kaks korda? Siin peate suutma välja tulla juba kolme nimega.

Eile esitles Mart Kadastik oma elutööraamatut «Nüüd ma siis kirjutan». Seal on kirjutatud ka minust. Ise pole veel lugenud, aga juba kanti ette, et olen kirjas, ja lähetati järgnev katke, mis puudutab legendaarset visiiti Postimehe kauase omaniku Heldur Tõnissoni juurde. Taustaks olgu öeldud nii palju, et seda, kui sulle näidati luust ja lihast Tõnissoni, peeti eriliseks usalduse avalduseks. Selline privileeg sai osaks väga vähestele. See juhtus minu mäletamist mööda 1996. aasta kevadel, paar kuud pärast seda, kui olin naasnud pooleaastaselt töölt Washingtonis ajakirja Newsweek toimetuses (fotol ülal paremal; autor: AFP/Scanpix). Kadastiku mälupilt tollest kokkusaamisest Tõnissoniga erineb minu omast, vähemasti ei täheldanud ma küll Tõnissoni puhul sellist reaktsiooni, millest Kadastik kirjutab. Aga eks tema tundis Tõnissoni palju paremini kui mina. Igatahes viis Tõnisson meid pärast kohtumist tema büroos Stockholmi ooperiteatri restorani õhtust sööma ja seal käis kõik kenasti ja viisakalt. Õhtusöök lõppes suure sufleega, mis, nagu mäletan, oli traditsioon, nii et ettekandja ei pidanud selle tellimise kohta isegi küsimust esitama.

Nii refereerib toda kohtumist Kadastik:

53 Kommentaarid:

At 10:55, Anonymous Anonüümne said...

Puusalt:

1. Helme
2. Kallas, Nestor, Kaljulaid

Toits

 
At 11:14, Blogger Priit Pullerits said...

Tubli, Toits, puusalt 75 % - pole paha!
Helme on õige pakkumine, aga järgmisest kolmest üks on vale. Milline?

 
At 11:27, Anonymous Mõigu KEK said...

Siis vast Kaljulaid.

 
At 11:43, Blogger Priit Pullerits said...

Ei, teda olen kaks korda usutlenud, esimest korda juba siis, kui ta oli elektrijaama juht.

 
At 12:17, Anonymous Anonüümne said...

Riigikogu on armunud

 
At 12:55, Anonymous Anonüümne said...

Kohtumised kuulsustega lõppesid seksiga.

 
At 13:34, Anonymous Anonüümne said...

Loogiliselt võttes peaks siis olema Nestor.

 
At 13:52, Blogger Priit Pullerits said...

Et siin tõlgendused valeks ei läheks, kas Nestor on üks neist, kes on nimekirjas vale, või üks neist, keda pakkuda kolmandaks mitu korda intervjueerituks, siis edaspidi esitage kõik kolm, keda olen vähemalt kaks korda pikalt usutlenud.

 
At 14:08, Anonymous 13:34 said...

No iseenesestki mõista, et kui juttu tuleb Nestorist, siis on vastus - vale.

 
At 14:18, Anonymous Anonüümne said...

Priit miks peate Moabit enda omaks?
Sellepärast et olete seal 2x käinud?

 
At 14:21, Anonymous Anonüümne said...

Kõnekas on ka vastus, mida Mr President arvab - ma nüüd kohe ei teagi, kas - uuest preili või proua Sildpresidendist:
"Uurides, mida arvab president Ilves Kaljulaiu kandidatuurist, saatis Sildam vastuseks 29. augustil ilmunud teate, kus Ilves nimetas Kersti Kaljulaiu kui Euroopa Kontrollikoja liikme Arenguseire nõukotta."

Excellent, Mr President!

Delfi presidendi valimisest

Vat nii, mehed, õppige oma ala rafineeritud meistritelt!

 
At 14:41, Blogger Priit Pullerits said...

Kus te elanud olete, 14:18? Ma olen Moabis käinud ikka palju rohkem kui kaks korda. ja see vastab ka loodetavasti teie esimesele küsimusele.

 
At 14:57, Anonymous Anonüümne said...

H100, Jõelähtme RM, Saku100 olete käinud null korda. Karujärve ja Kodasoo-Ruu olete käinud null korda. Parem ongi, kui raha (analoogselt itaalia-spaania laagerdajatega) Utah kõrbesse matmisest räägite.

 
At 19:10, Anonymous Anonüümne said...

Üks päris karm tõde on selgunud, Pullerits teeb seda suuga.

 
At 19:14, Anonymous Anonüümne said...

Nendel ja teistel rattasarjade sõitudel mittekäimine hoiab kõvasti raha kokku ning selle asemel saab kasvõi Moabi põrutada.
P.S. Utahi kõrbesse on juba maetud meie kõigi raha...

 
At 19:45, Anonymous Risto M. said...

Tali ei ole kaugel.
Suusamäärimine on teadus.

http://valgamaalane.postimees.ee/3852689/teadlaste-ool-naeb-venemaa-koondise-maardebussi

 
At 20:01, Anonymous Anonüümne said...

Laupäeval, 1. oktoobril stardib Tartu Maratoni Kuubiku viimane etapp ehk 5. Tartu Linnamaraton, mis ühtlasi püstitab ka uue osalusrekordi. Viimastel andmetel on kirjas juba ligi 3200 jooksjat ja kepikõndijat, üle 100 rohkem kui eelmisel aastal.

 
At 20:02, Anonymous Anonüümne said...

Copy-paste ühest teisest kommentaariumist:

Ma sain siseinfot,et see asi seisab CASis juriidiliste ekspertiiside taga. Vaidlus on teavitamise üle,et kas meediateavitus piisav,kui pika aja tagant uurida tohib. Lisaks uuritakse kas on võimalik ainete muutumine nii pikka ajajooksul uriinis mis teisisõnu valepositiivset tulemust annaks.

 
At 08:28, Anonymous Anonüümne said...

Mida nad selle 50€ eest ikkagi ostavad endale, uusi riideid, pekki tihastele?

 
At 09:55, Anonymous Anonüümne said...

mis mõte oli sinna Tõnissoni juurde ennast kaasa pressida, kui vastutust ei julgenud võtta?

 
At 11:38, Anonymous Anonüümne said...

Priit, uuri parem EOKst, mille alusel Kikule haridusstipendium määrati. Proua Šmigun ei vasta tingimustele - lõpetanud tegevsportlase karjääri viimase 5 aasta jooksul. Ei mäleta, et ta oleks pärast 2010 kevadet võistelnud, aga sellest on üle 5 aasta. Kõik on võrdsed, aga 4 aastat rasket EOK asepresidendi tööd teinud Šmiguni jaoks väänatakse reegleid.

 
At 14:22, Anonymous Anonüümne said...

Kaljulaid lubas nõrkade neegripoiste hääle võimendada.

 
At 14:23, Anonymous Anonüümne said...

Kikul veel kuseproov rahvale võlgu. Ise ronis telekasse.

 
At 15:26, Blogger Priit Pullerits said...

09:55 on suu paksu täis võtnud. ta vaeseke ei tea, et ega ma ise sinna Stockholmi trüginud ega pressinud, vaid Kadastik ise vedas mu kaasa, tal tuli eelmisel päeval mõte, et viiks mu Tõnissoni juurde, ja eelnev jutt oli temaga see, et tulgu kaasa ja kuulaku ära, ega ma midagi otsustama pea.

 
At 16:23, Anonymous Anonüümne said...

mismoodi seda tõestad? või peame seekord tegema erandi ja uskuma PP selgitusi?

 
At 03:30, Blogger chenlina said...

celine outlet
coach outlet
designer handbags
scarpe hogan
ugg uk
coach outlet store online clearances
ugg outlet
washington wizards jerseys
uggs on sale
ray ban sunglasses
chenlina20161007

 
At 03:30, Blogger Theresa williams said...

Tere, olen Theresa Williams Pärast olles suhted Anderson juba aastaid, et ta mind maha jättis, tegin kõik, mis võimalik, et too teda tagasi, kuid kõik oli asjata, ma tahtsin teda tagasi nii palju, sest minu armastust tema jaoks ma palusin teda kõike, ma lubadusi, kuid ta keeldus. Ma selgitasin minu probleem, et minu sõber ja ta soovitas mul tuleks pigem pöörduda õigekirja ratas, mis võiks mind aidata võluge teda tagasi tooma, kuid Ma olen tüüp, mis kunagi uskunud õigekirja, ma ei olnud muud valikut kui seda proovida, ma postiga õigekirja ratas, ja ta ütles mulle ei olnud probleemi, et kõik saab korda, enne kolm päeva, et minu ex naaseb mulle enne kolme päeva, ta cast õigekirja ja üllatavalt teisel päeval oli umbes 04:00. Minu ex helistas mulle, ma olin nii üllatunud, ma kõnele vastanud ja kõik ta ütles oli, et ta oli nii kahju kõik, mis juhtus, et ta tahab mind tagasi tema juurde, et ta armastab mind nii palju. Ma olin nii õnnelik ja läksin talle, et oli, kuidas me hakkasime koos elama õnnelikult uuesti. Sellest ajast alates olen teinud lubaduse, et keegi ma tean, et on suhe probleemi, ma oleks abiks selline inimene, viidates tal ainuke reaalne ja võimas õigekirja Ratas, kes aitas mul minu enda probleem. e-post: drogunduspellcaster@gmail.com e-posti teda kui teil on vaja oma abi oma suhe või muu.

1) Love Loitsud
2) Kaotatud Love Loitsud
3) Lahutus Loitsud
4) Abielu Loitsud
5) Köitmine Spell.
6) väljasõit Loitsud
7) välja saata minevik Lover
8.) Sa tahad edendada oma kontoris
9) tahavad, et rahuldada oma väljavalitu
Võta see suur mees, kui sul on mingi probleem püsiva lahenduse
läbi drogunduspellcaster@gmail.com

 
At 08:30, Blogger Unknown said...

I'm more perplexed by his tattoos, red bottoms shoes which include a stylized cross, a crown, and a rudimentary attempt to express 1975 in Roman numerals. His body louboutin shoes reads like a graphic novel that's missing a few pages.Why It's a Wow: Some of the latest examples of jimmy choo outlet celebrity endorsements are truly inspired, and incredibly successful judging by how much people are talking about them. Take Céline's christian louboutin outlet new campaign images that feature Joan Didion, the 80-year-old writer, looking smashing in a black knit top and sunglasses, christian louboutin sale which goes against conventional casting rules on many levels. In fact, it's a good example of how more mature red bottoms shoes on sale women are finally finding some respect from designers, at least in their marketing. The latest artist to star in Canada Goose Sale Hedi Slimane's Saint Laurent Music Project, by the way, is Joni Mitchell, who looks fabulous at 71 in a Ugg Boots On Sale folk tunic and leather cape.The reviews have ranged from enthusiastic, for celebrating intelligent women of style, regardless of their Ugg Sale age, to underwhelmed, with some critics challenging what they see as the commercialization of their literary or music idols. giuseppe shoes That's fair enough. But I would argue such women deserve every opportunity to benefit from fashion's largesse, at least Moncler Jackets as much as the next Bieber.Learn More: Take a closer look at Madonna's latest Versace campaign, or Joan Didion's Canada Goose Jacket appearance for Céline and let me know what you think by tweeting me @ericwilsonsays.

 
At 03:00, Blogger Unknown said...

cheap oakley sunglasses
michael kors factory outlet
ugg boots
cheap nhl jerseys
saics running shoes
los angeles clippers jerseys
nike blazer low
ray ban sunglasses
moncler jackets
hugo boss

 
At 12:22, Blogger chenlili said...

supra sneakers
adidas yeezy 350
michael kors outlet
michael kors handbags
ray ban sunglasses
fitflops sale clearance
timberland boots
uggs outlet
canada goose sale
true religion jeans
hzx20161226

 
At 09:01, Blogger Unknown said...

adidas trainers
cheap jordans
rolex watches
polo ralph lauren outlet
tods outlet online
louis vuitton
yeezy boost 350
coach factory outlet
oakley sunglasses
nike air max 90
20170106caihuali

 
At 14:20, Blogger Unknown said...

longchamp
yeezy boost 350
michael kors outlet
longchamp outlet
michael kors handbags
michael kors outlet online
adidas ultra boost uncaged
adidas superstar
kyrie irving shoes
nike air huarache

 
At 09:55, Blogger raybanoutlet001 said...

cheap oakley sunglasses
chicago bears jerseys
salvatore ferragamo
michael kors handbags outlet
under armour outlet
nike blazer
michael kors handbags
ed hardy clothing
chiefs jersey
nike air max 90
2017.3.29

 
At 11:18, Blogger maintenanceg said...

نتميز في مراكز
صيانه سوني
و مراكز
صيانه جليم جاز
بالصيانه المتخصصة وقطع الغيار الاصلية بافضل الاسعار وفك وتركيب جميع انواع الاجهزة الكهربائية لمعلومات اكثر الموقع الالكتروني:
http://www.maintenanceg.com/Sony-Agent-Service-Company.html

http://www.maintenanceg.com/Glemgaz-Agent-Center-Egypt.html

 
At 11:33, Anonymous شركة ابادة حشرات said...

اسعار شركة ابادة حشرات المتخصصه في ابادة كل انواع الحشرات تمكنك من الحصول علي الكثير من خدمات شركة مكافحة حشرات بشكل دوري و مستمر

 
At 12:25, Blogger صيانة said...

نتميز في مركز صيانة ويرلبول بأن لدينا فريق عمل من الكول سنتر لتلقي طلبات الصيانه هاتفيا طوال 24 ساعة وايضا فريق الصيانه المتميز ذو خبرة واسعة زوروا الموقع الالكتروني
https://www.almyaa.com/Whirlpool-Maintenance

 
At 13:57, Blogger صيانة كريازي said...

واصل معنا الان في مراكز
صيانة كريازي
تجد كل ما تحتاجة لصيانه اجهزتك من فريق صيانه مدرب وقطع غيار اصلية واساليب وتقنيات حديثة وضمان على الصيانه الموقع الالكتروني:
http://www.kiriazi-maintenance.com

 
At 15:11, Blogger Unknown said...

نقدم عروض للصيانه الفورية من صيانه وستنجهاوس
باسعار تنافسية خلال العام ويمكنك طلب خدمة الصيانه في اي وقت من خلال ارقام الصيانه الموقع الالكتروني

http://egy.help/maintenance/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%88%D8%B3

 
At 16:29, Blogger care olders said...

الرعاية الشاملة للمسنين من خلال اكبر دور الرعاية في
دار مسنين بالجيزة
وايضا
دار مسنين بالمهندسين
وفي فرع
دار مسنين بالهرم

والذي يقدم افضل خدمات لكافة المسنين ونتميز بالاهتمام بحالة المسن النفسية والاهتمام بالجانب الترفيهي زوروا الموقع الالكتروني:

http://www.careolder.com/%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%8A%D8%A9-%D9%85%D8%B3%D9%86%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%8A%D8%B2%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%8A%D9%86-%D9%87%D8%B1%D9%85


 
At 17:02, Blogger karmed said...
افضل الاسعار لتغيير ديكور منزلك او فيلتك في شركة البدر لتركيب قرميد وذلك لاننا نستخدم خامات عالية واذواق رفيعة ومتنوعة الموقع الالكتروني:
http://www.brickksa.com

 
At 19:40, Blogger Unknown said...

coach outlet clearance
cartier watches
tory burch outlet online
cheap ray ban sunglasses
coach outlet store online
fitflops uk
cheap oakley sunglasses
christian louboutin
coach outlet online
asics,asics israel,asics shoes,asics running shoes,asics israel,asics gel,asics running,asics gel nimbus,asics gel kayano
20170528ck

 
At 13:25, Blogger Unknown said...

coach outlet
michael kors outlet clearance
valentino
michael kors outlet
cheap ray bans
oakley sunglasses
st louis cardinals jerseys
coach outlet store
birkenstock shoes
pandora jewelry outlet
xushengda0619

 
At 11:57, Blogger Unknown said...

ray ban sunglasses
snapbacks wholesale
ugg boots
fitflops
christian louboutin shoes
ray ban sunglasses
fitflops sale
ralph lauren uk
ugg outlet
ugg boots
20170803

 
At 05:20, Blogger Unknown said...

reebok outlet
hogan outlet
true religion jeans
real jordans
lacoste outlet
hogan outlet online
chrome hearts
kobe 11
golden goose
pandora jewelry

 
At 06:07, Blogger raybanoutlet001 said...

skechers shoes
adidas nmd
jordan shoes
michael kors handbags
coach outlet online
nike store
seahawks jersey
nba jerseys
christian louboutin sale
nike blazer
2017.8.26

 
At 11:06, Blogger raybanoutlet001 said...

oakley sunglasses
gucci handbags
cheap ray ban sunglasses
converse shoes
nike factory store
nike huarache
san antonio spurs
true religion jeans
patriots jerseys
nike sale

 
At 04:15, Blogger Unknown said...

air max
nike air force 1
nike zoom
true religion jeans
yeezy
air jordan 12
christian louboutin shoes
nike air max 90
lebron shoes
nike air max 2017

 
At 07:03, Blogger chenlina said...

chenlina20171103
ugg boots
coach factory outlet
kate spade outlet
burberry scarf
coach outlet
nfl jerseys
nike nfl jerseys
michael kors uk
coach factory outlet
christian louboutin pas cher

 
At 10:06, Blogger raybanoutlet001 said...

christian louboutin shoes
minnesota vikings jerseys
michael kors outlet
san antonio spurs jerseys
nike huarache
nike blazer
ralph lauren uk
clippers jersey for sale
jordan shoes
armani outlet

 
At 03:52, Blogger adidas nmd said...

oakley sunglasses
miami heat
nike outlet
christian louboutin shoes
coach handbags
cheap nhl jerseys
coach outlet
buffalo bills jerseys
tods shoes
michael kors outlet online

 
At 08:07, Blogger Unknown said...

uggs outlet
ralph lauren outlet
ed hardy
michael kors
michael kors outlet
buffalo bills jerseys
coach outlet online
canada goose
air max 2015
nike shoes

 
At 10:09, Blogger Unknown said...

nike blazer low
new york jets jerseys
coach outlet online
superdry uk
canada goose jackets
nike air huarache
michael kors outlet clearance
golden goose shoes
air jordan shoes
cheap jordans

 
At 05:17, Blogger jeje said...

Vous devrez persister asics gel lyte v femme verte dans cette prise en compte lors du choix des chaussures Geox inhabituelles que vous souhaitez qui est leader dans l'activité que vous allez mettre sur cortez nike argente eux.Pour ajouter la commodité et la tendance à vos pieds de chien, il Il est possible d'acheter les basket nike internationalist pas cher chaussures jolies et modernes qui sont facilement disponibles ces derniers temps sur le marché. Les fans new balance ml999 aw de vêtements Hip Hop aux États-Unis et dans d'autres pays du monde entier sont pris par la mode asics gel lyte v rose gold pas cher Bapes d'assaut. Une grosse erreur est généralement d'utiliser une image pleine couleur en utilisant une boîte en face chaussures nike sb portmore car cela crée un effet de cadrage inverse où les bords avec le site semblent beaucoup plus intéressants que le centre baskets nike air max 90 leather et le contenu.

 

Postita kommentaar

<< Esileht