Kolmapäev, aprill 13, 2022

Pullerits: Kas mul on kevadiseks rattahooajaks juba eelis?

Ei mäleta, et oleks kuigi sageli rattahooajaks nii varakult valmistuma asunud. Kui oodata, millal asfalt ükskord ometi kuivab, võib olla juba hilja. Seda esiteks. Teiseks, alati on tark teha ühelt alalt teisele, s.o suuskadelt ratta sadulasse sujuv üleminek. Ja kolmandaks, eales ei tasu uue alaga alustades kohe mugavustsooni laskuda, vaid tuleb pakkuda kehale raputust, mis tõepoolest signaliseeriks, et nüüd on aeg senisega võrreldes muule pühenduda.

Kuidas seda targalt teha? Aga palun, siin on saladuse võti.

Mnjah, karta on, et nüüd on teil veidi hilja kaasa tulla...

Fotod 1 ja 2: Siit algas tänavu ettevalmistus uueks rattahooajaks. Fotode autor: Priit Pullerits

52 Kommentaarid:

At 10:06, Anonymous Anonüümne said...

Teekond punaselt ka kõigile jälgimiseks - https://kaart.delfi.ee/?bookmark=eecee317dd01188812586525595dac81

Väga huvitav anomaalia on aga Google Mapsis. Sama videoteekond on rahvusvahelises rakenduses 3 kilomeetrit pikem. Mis nipiga õnnestus 27 kilomeetrine teekond teha Googlil 30 kilomeetriseks? Müstika. https://goo.gl/maps/uAAvsQSSEQWDtdxS7

 
At 10:19, Blogger Priit Pullerits said...

Väga hea ja täpne töö kaardi joonistamisel, 10:06! Eks videosse lisatud kohanimed tegid töö ju lihtsaks, kas pole? Lisaks olid kõik pöörded ka videos selgelt ära näidatud.

 
At 10:25, Anonymous Anonüümne said...

Nii oli.

 
At 16:25, Anonymous Anonüümne said...

Hea nõuandja (hr Pulleritsu eelmise blogikande all)! Internetist olen uurinud erinevaid Chin-Up harjutuskavu (Armstrong jm). Orienteeruda neis keeruline. Teie hea soovituse (kätekõverdused kui alus) leidsin ka ühes programmis. Eile tegin tegin 35-30-30 (3 seeriat). Olen teinud ka 40, kuid jõulinnakus rööbaspuudel Dip-e proovides vigastasin õlga. Paranes pikalt. Nüüd olen ettevaatlikum.
Ma mõtlen, et mul peaks arengupotensiaali veel olema. Tehnikas ilmselt on ruumi. Olen hakanud jalalabasid üks teise peale kokku panema. Enam ei siple jalgadega. Ja soojendust hakkasin tegema: käteringid 3x(30 ühes + 20 teises suunas). Muud soojendust vahele, ka lihtsalt kangil rippumist. Gorillaks tahaks saada! Mitte olla kiitsakas nagu hr Pullerits. Rannahooaeg läheneb.
Suur tänu tasuta treeneri nõuande eest!
Martin, UK

 
At 17:56, Anonymous Anonüümne said...

Martin UK, rööbaspuid soovitan vältida, kergelt võib mokad boršiseks teha. WC klienditeenindajana tuleb siis 2 nädalat puhkust võtta välimuse taastamiseks. Õlarebestus on kergem viga. Tööd tehes tuleb valust vaid pisar silma. Sellega ei teki cash-flows ebameeldivat pausi. Edusammud on head. Pane veel! Varsti hüppad haljastel okstel kui orangutang.

 
At 18:38, Anonymous Anonüümne said...

City's on ju pigem pulleritsud kui gorillad. Hästi lõhnastatud laitmatutes ülikondades meeldivad keskealised mehed, kellel karmid naisülemused. Sörkjooks pargis ja jooga. Ega sa ometi Birminghami taolises urkas või Liverpoolis ole.

 
At 20:10, Anonymous Anonüümne said...

Nojah, citys tähendab gorilla pigem pulleritsulikult šikis ülikonnas tüübi turvat. Hinge hoiab sees aga teenistus on nadi. Hea vähemalt, et realistlik eesmärk on paigas. Siit on hea edasi minna. Peaasi, et tagasilööki vuti mudaliigasse ei tekiks. Muidu litsuvad püsikunded vetsus laiaks, et petsid nende ootusi ja nad on oma käibega sinu toetamisse panustanud pärast õlleka külastamist. Usu, nad ei andesta ja hoiavad ora p-s. Jaksa kõvasti panna! Edu tuleb. Areng on silmipimestav. Varsti toimub läbilöök!

 
At 23:51, Anonymous Anonüümne said...

Citys on jah, pullertitsud. Kuid City'sse on raske saada. St Pancras, Kings Cross.. Need on head kohad, kuid neis on oma maffia. Ma läksin firmasse tagasi. Olen Cambridge-Ely liini peal. Professorid ja tudengid, akadeemiline seltskond :) Suvel aga ütlen oma tiimile, et püüdke ilma minu ta hakkama saada. Lähen rannikule, Margate, kui rahakott kannatab või ka mõni odavam koht.
Rannas, hehe, pulleritsud on ka randa kobinud. Istuvad oma linadel, kiitsakad. Mul aga on CALVIN Kelin board shortsid, kõht - nagu pesulaud, Muscle definition, You know, mass ja reljeefsus. Ideaalsed proportsioonid. Triitseps, biits, rind, selg, quads, hamstrings.. Kõik nagu vaja. Bulge shortsides tõmbab naiste tähelepanu ;) Pulleritsud jõllavad kadedalt. Naisi on randa palju tulnud. +30 C. Imetlevad mind.
Kohalikud kutid on kangi ümber. Astun ligi. Aupaklikult tõmbavad eemale. 1..2..3..4..5.. Võtan aeglaselt, rahuga .. 6 ... 7 ..... 8 Kutid vaatavad, naised ka! Pulleritsud üritavad oma ajalehtedesse süveneda :) ... 9 .... 10...
Martin

 
At 00:01, Anonymous Anonüümne said...

10 on rannas vähe. Rannas on üks käsi puusas, teisega tõmbad 20. Tüdrukud on kohe märjad.

 
At 01:52, Anonymous Anonüümne said...

Martin, proovi rannas libliklõikelist jooksupüksi. Näed küll väheke vanamoeline välja, kuid Seb Coe pärand peaks töötama - tõmbab eakamaid aga ka adekvaatsemaid naisi ligi.

 
At 10:10, Anonymous Anonüümne said...

Oi hell kui Martin koju eestisse tuleb speedo truikarid jalas on kõik kodumaised kaunitarid......

 
At 11:31, Anonymous Anonüümne said...

Kui Martin koju tuleb paneb siinsetele putinistidele kohe laksud ära klips klaps ja ööbikud

 
At 11:52, Anonymous Anonüümne said...

Ootame Martinit nagu valget laeva. Tahaks tema musklis kõhulihaseid silitada. Volli

 
At 14:00, Anonymous Anonüümne said...

Ootame, muidugi ootame. Kuid Lääs käib alla, Läänes pole perspektiivi, mehed!
Idas tõuseb uus organisatsioon. Meie ei saa seda tõusu takistada. Kes tahame olla?
Varro Vooglaid, Markus Järvi - vähe, väga vähe on mehi, kes pole tallalakkujad.
💪
Martin, UK

 
At 15:18, Blogger Priit Pullerits said...

Mis on saanud Kelly Sildaru raamatust, mis ähvardati ära korjata?

Ei ole korjatud, sest...

Kelly Sildaru ei täitnud kohtu määrust ega kõrvaldanud tähtajaks hagi puudusi. Kohus andis selleks aega 7 päeva ja see tähtaeg möödus üleeile, teisipäeval. Nii et see protsess peaks olema lõppenud. Alati on muidugi võimalik, et tullakse millalgi mingi uue hagiga.

 
At 15:29, Anonymous Dabl svitšbäkk1027 said...

Paistab, et tal ei olnud kohtu määruse täitmiseks aega, igatahes tänane Kroonika näitab, et Sildaru poosetas eelmisel nädalal mingil moeüritusel. Nüüd on siis tulemus käes: raamat on edasi müügil, ostetavuselt kolmandal kohal.

Ma kahtlustan, et asi on PP loos, mille ta PMile tegi, kus Kelly tunnistab, et on raamatu käsikirjaga rahul. Kui ta ise seda öelnud on, siis loogiline ju, et pole seal midagi protestida.

 
At 16:27, Anonymous Anonüümne said...

Martin UK, Kägu ja Soonets pole talla lakkujad isafiguur Roobert Harku hallkarv ja on mõned kanged mehed veel kes pole.

 
At 17:01, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits 15:18 on õpetlik näide, miks nurgaadvokaate tuleb vältida. Hr Pullerits, öelge Hr Kuulile - laenake/andke talle 500 € ja saatke juristi juurde. Pr Sildary õigusabistajatel on palju võimalusi protsessi jätkamiseks. UK, jne.. 💪

 
At 17:52, Anonymous Anonüümne said...

Müün Kelly raamatu, poole hinnaga.

 
At 19:48, Anonymous Anonüümne said...

Martin UK võiks Kelly ära võtta saab ilus paar ja palju materjali glammmuri ajakirjadesse. Kahjuks ei näe me siis kanget meest enam suusablogi higises kõrvaltänavas.

 
At 21:04, Anonymous Anonüümne said...

Martin vist võtab mõne ilusa noormehe? Või olen vallesti aru saanud?

 
At 11:57, Anonymous Anonüümne said...

Palju ��Kelly �� pealt �� teenib❓

 
At 12:32, Blogger Priit Pullerits said...

Mulle tundub edasine ainuvõimalik võaimalus ainult selline:

https://arvamus.postimees.ee/7501441/brutaalsele-joule-saab-vastu-ainult-jouga

 
At 13:32, Anonymous Anonüümne said...

Armageddon❓ Probleem on, et kes seda alustab. Kas Venemaa nö enesekaitseks või Lääs Ukraina päästmise viigilehe taha varjudes. Lihtsalt Ukraina puhastamisel vene jõust rakendub esimene variant. Vähemalt kõik usuvad seda. Gangreeni raviks Ukraina maailmast maha raiudes võidab lääs Armageddoniks aega. See on variant mida penskarid läänes eelistavad. Nende käes on häälte võim ja pensionifondide vägi. Pensionifondid ei istu kullas, vaid ärides. Sõjas hävivad ärid ja pensionifondide võim. Seda ei soovi head elu nautiv lääs. Pigem ravitakse gangreeni. Traditsioonilisel viisil. Ainult juhul kui läänes tõuseb üles märtrite armee, kes kui üks mees asub relvastatult Moskva poole teele, võib venelane murduda, võib-olla. See on ainus teoreetiline šanss.

 
At 13:50, Anonymous Anonüümne said...

19:48, Kelly on Ok :) Kohalikud briti naised aga, ütleme, nii so-so. Maitse asi muidugi.
Vooglaid 💪! Markus Järvi 💪! Harry Raudvere 💪!
M., UK

 
At 14:08, Anonymous Anonüümne said...

Armageddon.. Toimetus koguneb kriisiistungile. Mart, muidu muhelik, pealtnäha nagu jobutaja, on nähtavalt närvis. Pliiats keerleb tema peos. Olukord on tõsine. Venelased on vallutanud Elva. Šturmi gruppe olevat nähtud juba Ülenurmel. Aknad klirisevad, kuulda on kauget kanonaadi. Tallinnast ei ole teateid. Valitsus juba Rootsis. Radioaktiivne pilv, Riigi Ilmateenistuse andmeil on Tapalt jõudnud juba Koseni. Aardla ristis seavad mingid "laigulistes" tsivilistid kuulipildujat üles Võru tee poole. Vool on aga vastassuunas. Britte, taanlasi poole näha. Juba mitmeid päevi. Enamus jäi Tapale...
Toimetuse päevaistung. Keegi teeb ettepaneku väljaanne ümber nimetada. Uus nimi on "Punane Postimees". Mart paneb ettepaneku hääletusele. Kõik on poolt. Erapooletuid, vastu - ei ole. Vastava juhtkirja kirjutamine antakse ülesandeks toimetuse vanimale liikmele, Pulleritsule..
Armageddon.

 
At 14:26, Anonymous Anonüümne said...

Kas tõesti ei leidu maailmas kolme snaiprit ja riiki kes oleks 300milj eurot atendaadi eest välja käima. Selle asemel raisates triljoneid sõjapidamisele. Keegi tark ütles hästi, et sõja alustab kuul ja lõpetab kuul. See 100 miljonit nägu on veel hästi tehtud tehing, kui võtta poksimaailma laest võetud auhinnarahasi aluseks.Miks kolm snaiprit-et tekkiks ruumiline kontroll ühes aja hetkes. Elu surmast lahutabki hetk.

 
At 14:29, Anonymous Anonüümne said...

Kes esindab eestlasi Venemaa tulevasel ajakirjanike olümpiaadil lõuatõmbes? Teadagi kes, Martin pole ju ajakirjanik ja istub UK-s.

 
At 14:31, Anonymous Anonüümne said...

Jaa Martin, maailm ootab rahusobitajaid. Lihtne on lõhkuda, aga proovi sa ehitada. Kui sa võtaksid seal UKs veel poliitikateaduse kursusi ja diplomaatiat, siis võiks sust saada uue Euroopa sõlmpersoon, nagu Müncheni kokkuleppe sobitaja konservatiiv Chamberlain või Minski lepete rakendusmehhanismi välja pakkuja sotsialist Steinmeier (nn Steinmeieri valem). Euroopa saaks rahu ja Eesti ajapikendust rahumeelseks üleminekuks idatsivilisatsiooni.

 
At 14:55, Anonymous MargusM said...

Priit, see et sulle miskit tundub ei tähenda et see on ainuvõimalik lahendus!
Tuli ettepanek (tellimus), nõretavad märksõnadki olid poliitikute sõnavõttudest kopitud, tuulelipp asus tööle.. gaasiarve vajab ju maksmist! Küll Priit juba teab et tuleb panustada keskmise eestlase peale, see toob hästi klikke sisse, päeva lõpuks ülemus rahul, tuba soe ja "uunod" ka ennast maha laadinud, win-win-win. Ahjaa, ukrainlastele pakume katust ja boršisuppi, jälle win.
Päeva lõpuks on kõik rahul, kõvasti on edendatud seda va rahu värkki mugavlase kõverpeeglis.

 
At 15:21, Blogger Priit Pullerits said...

Ja mis teie, MargusM, omalt poolt olete panustanud?

Mina olen poolteist kuud hoidnud Eesti avalikus ruumis üleval Ukraina teemat.
Mina kirjutasin esimesena, juba 25. veebruaril, et Venemaa tuleb rahvusvahelisest spordist isoleerida, mille peale mõned siin naersid, et nonooh. Aga ei läinud mööda nädalatki, mil maailmas hakkasidki asjad nii liikuma, nagu ma ette panin.
Nüüd siis järgmine ettepanek, vt eespool viide.

 
At 16:15, Blogger Priit Pullerits said...

Andsin Kelly Sildaru loobumisinfo meie sporditoimetusele edasi ja nad tegid loo ära - tublid poisid!

https://sport.postimees.ee/7501581/kelly-sildaru-loobus-elulooraamatu-osas-edasisest-kohtuvoitlusest

 
At 17:18, Anonymous Anonüümne said...

Priit, su ettepanekud ei paku lahendust. Tegelikult õhutad struktuurset lammutamist. Miks sa ei võitlevenelaste gaasi vastu kohe, nüüd ja praegu? Sest siis vajuks sõjamasin kiiresti soss kokku jaajakirjandusel kaoks reiting tähelepanu puuduse tõttu sinna, kus on Eesti vutt, mudaliigasse. Sa oled tuim ja kalk ärimees, keda huvitab järgmise reisi mammona kokkusaamine kivistunud metsade maale Utahis. Sõjauudiste eskaleerumine toob singi leiva peale.

 
At 18:17, Blogger Priit Pullerits said...

Nii loll kommentaar eelmiselt. Sisult absoluutne vale.

 
At 18:32, Anonymous Anonüümne said...

14:31, Kõigepealt peaks Eesti saama välja saama poliitilisest "mudaliigast" (Läti, Leedu, Eesti). Martin

 
At 19:34, Anonymous Anonüümne said...

Läti ja Leedu on pikalt ees Eestist. Kahjuks on Eesti üksi mudaliigas. Läti ja Leedu tegid ettepaneku 9.mai Ukraina ohvrite paevaks. Eesti mitte, eesti hakkab sel päeval ümber Pronksmehe tantsu lööma.

 
At 21:45, Anonymous Anonüümne said...

Vanasti oli nii, et kui maa oli kriisis siis juhtoinas väitis: "Sellises kriisis ma tahakski elada!" Ajupesu tulemusel on nüüdne retoorika otsekohesem ja lihtsamini sildistav, nagu ütles kesik Hanimägi nädalalehe veergudel:"sisult absoluutne vale." Braavo, blogipidaja, fantastiline sõnavõtt!

 
At 06:17, Anonymous Anonüümne said...

Kõik mis blogipidaja kirjutab on kulda väärt ja ilus.

 
At 07:04, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits kirjutab ka hästi.

 
At 10:16, Blogger Priit Pullerits said...

Need, kes elavad linnas, ei kujuta ettegi, kuidas käib tõeline elu ehk mis moodi jõuab lauale kõik see, mis hinge sees hoiab. Seepärast on igaühele kasulik vahel maal käia - saab aru, mis on elus päriselt tähtis ja otsustav:

https://www.postimees.ee/7501589/kust-tuleb-toit-ja-kuhu-kaob-raha

 
At 14:59, Anonymous Anonüümne said...

Tavaline põllumehe hala. Seda võib kuulda kevadel, suvel, sügisel ja talvel. Vihma ja põua, külma ja kuuma ilmaga. Ületootmine, defitsiit.
Sööt ostetakse väljast, väärindamata toodang müüakse välja, ka töötajad tulevad osalt väljast. Raha teenitakse...ELi ja riigi toetustest. Wtf.

 
At 15:12, Anonymous Anonüümne said...

Kui põllumehed Pulleritsu kätte saavad kütavad talle korraliku sauna.

 
At 16:38, Anonymous Anonüümne said...

Priidul on põllumeestega alati hea klapp olnud. Vähe küll nende muredest kirjutanud rohkem naistest, autodest ja glämuuri elust.

 
At 11:06, Anonymous Anonüümne said...

Poleks mürakaru Mart ukrainlannate teemat otseselt lahanud oleks pidanud selle teema pühalt siin üles tõstma esimeses järjekorras. Paljud Eesti mehed siis ikka Eckelli kombel ainult palvetega rahulduvad. Vaatame tõele näkku. Eestisse on saabunud tuhanded võrgutava välimusega amatsoonid, kes on tagasihoidlikud kui taimassaazi tegijad. Nad pursivad vabalt kohalike meestega tuntud suhtlemiskeeltes ja asi siis nüüd seda slaavilikult magusaks teha on. Priit võiks uurida, et kas ukrainlannad on juba kursis, et mitu korda kohalikud mehed korraga kätekõverdust teha jõuavad? Kas eestlased teevad Martini kombel ainult kuiva trenni või eelistatakse ikkagi treenida paari kaupa. Häid koksimise pühi, kõigile!

 
At 11:49, Anonymous Anonüümne said...

Munapiiksu vaheajal, loe, 11:06, Merca tabavat kirjatükki nii endast kui ka Helmemardist. Märgi unenägusid!
https://arvamus.postimees.ee/7500801/vasind-helmemardi-marg-unenagu

 
At 14:02, Anonymous Anonüümne said...

11:49 - Merca jutt oli viimaseks piisaks, et siia kribada. Räägime nagu on. Slaavi kaunitarid löövad paratamatult paljudel meestel silma särama. Kes on nõus maksma, kes tahab tasuta. Oluline on tahe. Iseasi, paljud oma tahet realiseerida üritavad. Enamik vaatab sellest unenägusid. Aga see ei muuda murrangut Eesti rahvastikustruktuuris olematuks. Algab intenaiivne keemia ja tulevad järelmid. Nii on, olenemata Merca arvamusest Eesti naiste ilust ja eesõigusest.

 
At 17:20, Anonymous Anonüümne said...

14:02, sul pole vist PMi lugemise õigusi - tahaks küll (lugeda), aga ei tõuse (raha põle).

 
At 18:42, Anonymous Anonüümne said...

Oot oot aga kas mitte Priit Pullerits polnud see kõva ja erakordne mees kes on oma silmaga JeesusKristuse tühja hauda näinud ja võib tunnistada et Ta tõusis üles ja lendas ära taevasse?

 
At 19:24, Anonymous Anonüümne said...

Kirjas on, et nähti tühja hauda ja munad tõmbusid värviliseks. Ju siis PP-l ka.

 
At 19:35, Anonymous Anonüümne said...

Kes on Jeesus Kristuse tühja hauda näinud teab et asi on naljast kaugel.

 
At 19:54, Anonymous Anonüümne said...

Olen näinud ka und nii, et tunne oleks nagu kõik toimub reaalselt. Asi siis valvurit oli kange kanepi tossuga uimastada vandenõulaste poolt ja üles ärganud Jeesus kivi tagant välja päästa. Alati kui on sündmusel vaid üks tunnistaja, pole võimatu tõe totaalne väänamine.

 
At 20:25, Anonymous Anonüümne said...

See kes näinud oma silmaga Jeesus Kristuse tühja hauda teab mis on Tõde ja mis Vale. Selle ees langeb maailm põrmu.

 

Postita kommentaar

<< Esileht