reede, september 25, 2009

Pullerits: Mis imelikke asju teeb kuulus konkurent?

Ei ole siin juba tükk aega spordikomprat puistanud, nüüd on viimane aeg viga parandada. Asi puudutab näitleja Veikko Tääri, kes juhtis eelmise aasta lõpul Vahur Kersna asemel koos Carmen Kassiga Eesti parimate sportlaste autasustamist ja võitis mind Tartu maratonil minutiga ehk tosina kohaga.

Nüüd näikse Tääril olevat veelgi suuremad plaanid. Nägin teda hiljuti Sparta spordiklubis treenimas. (Ta esineb koguni reklaamklipis, kus hõikab: "Tahad mõnusalt sportida - tule Spartasse, paremat annab otsida!") Pumpas seal koos mitme tuntud kulturistiga muskleid. (Vaadaku ette: suured lihased vajavad pingutuse ajal ka palju toitu.) Nägi täitsa muljetavaldav välja. Ise veel pelgas, nagu ta mulle täna tagantjärele tunnistas, et äkki paistab tõeliste lihasearendajate kõrval poisike. Ärgu pabistagu, ei paista midagi!

Aga edasi läks palju põnevamaks. Mitte päris sportlikust aspektist.

Nimelt "ujus" Täärile külje alla üks blondiin (mitte see, kes siin kõrval pildil!), kes hakkas temaga minu meelest parajat mesijuttu puhuma. Ma tean toda näitsikut küll, sest kunagi, kui tal olid veel tumedamad juuksed, oli mul temaga kokkupuuteid. (Professionaalses mõttes, loomulikult: usutlesin teda ühe loo tarvis, aga vaevalt tema mind mäletab, ja kui mäletabki, siis vaevalt mäletada tahab, sest veidi aega pärast intervjuud läks asi pisut inetuks, isiklikus mõttes, mõistagi: teda tabas mingi seletamatu paanika- või hüsteeriahoog, mistõttu ta helistas ja hakkas ajama, et ta ei taha, et see lugu ikkagi ilmuks, helistas mulle isegi siis, kui ma koos Eesti suusakoondisega Otepääl trenni tegin; jätsin seks ajaks oma telefoni koguni oma autojuhile, et enesevalitsemise kaotuse piiril intervjueeritu mind kätte ei saaks, vaid vahepeal maha rahuneks.)

Igatahes võttis Täär tolle näitsiku endaga sappa ja viis oma poole.

Sattusin seal sündmuste keerisesse pisut hiljem, kui Täär juba köögis ametis oli. Ja teate, mis ta tegi? Laud oli igasugust toidukraami täis ja ta toppis seda muudkui mikserisse, alates toorest maksast ja lõpetades peterselliga. Minu arust oli see paras sodi, ma poleks küll seda juua tahtnud, kuid Tääri näitsik võttis segu klaasi põhjas siiski pisut mekkida. Täär ise valas terve klaasitäie silmagi pilgutamata alla ja siis teatas, et see jook ajab pööraseks.

Siis jätkas Täär treenimist: võttis hantli kätte ja hakkas küünarnukiga põlvele toetudes biitsepsit pumpama. Täitsa hull, mõtlesin, kas ta endale hõlpu ka annab.

Näitsik ajas algul mingit töist juttu, aga siis muutus ühtäkki päris meelaks. Või pööraseks, nagu Täär oli hoiatanud. Ajas end Täärile päris ligi. Ja edasi läks asi ikka päris käest ära. Näitsik viskas end diivanile selili ja Täär rebis endal särgi suisa seljast ja edasi... ma parem ei kirjeldaks seda. Aga kui Täär kogu oma aadamlikku muskulatuuri hakkas välgutama, siis ei olnud ilus enam juures tunnistajaks olla.

Pärast kuulsin näitsikut kiitlemas, et küll ikka musklimehed on head mehed - teadagi, milles.

Täna võtsin südame rindu ja helistasin Täärile, et kuidas trenniga lood on ja üldse, noh, kuidas ja mis värk oli. Trenniga olevat lood sedasi, et ta pidi tasahilju rullikutega sõitma, aga too teine asi... ah, las see jääda meie vahele.

Võite nüüd mõistatada, kuidas ma sellele kõigele peale sattusin ja kuidas ma seda kõike tean. (Vihje: amet mul selline.)
******Tolkuse raba, Pärnumaa. 27. juuli 2009. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Veikko Täär juhtimas koos Carmen Kassiga 2008. aasta Eesti paremate sportlaste autasustamist. Foto autor: Arno Saar, Õhtuleht/Scanpix
Foto 2: Veikko Täär 2008. aasta Eesti paremate sportlaste autasustamisel koos kolmikhüppaja Kaire Leibakuga. Foto autor: Arno Saar, Õhtuleht/Scanpix
Foto 3: Veikko Täär koos Anu Taliga tänavu Eri Klasi 70. aasta juubelil. Foto autor: Kristjan Lepp, Kroonika/Scanpix

30 Kommentaarid:

At 16:00, Anonymous Anonüümne said...

Sa räägid ju ühe Eesti seebika telekas ilmunud klipi juttu, oli vist "Kättemaksukontor" või miskit sellist. Kõik nägid seda, kes õhtul trenni ei läinud!

 
At 16:10, Anonymous Anonüümne said...

Blondi artikkel on see: Kadri Adamson, sõltumatu vasakpoolne
12.06.2004 00:01 http://www.postimees.ee/120604/lisad/arter/136839_1.php

 
At 16:54, Blogger Priit Pullerits said...

Mehed-mehed, ei ole ilus mängu ilu nii ruttu ära rikkuda! Kustuta või teie kommentaarid siit maha...

Aga, noh, tore on, et nii kergesti õnge ei minda.

 
At 18:03, Anonymous Anonüümne said...

mängu ilu kiires ja täpses tabamuses seisnebki!

 
At 21:12, Anonymous Anonüümne said...

Jutu lõpp on järjekordselt tõeline tase.
Võite nüüd mõistatada, kuidas ma sellele kõigele peale sattusin ja kuidas ma seda kõike tean. (Vihje: amet mul selline.)

No kust otsast see Pulleritsu amet seebikate vaatamisse puutub???

 
At 09:32, Anonymous Anonüümne said...

Edutati äkki Elu24 kirjutama?
Seal on kombeks telesaateid ümber jutustada.

 
At 14:32, Anonymous Anonüümne said...

Kui Priit veel teatrisse satub, siis võib varsti lugeda, kuidas konkurent rullikute kõrvale imehästi vasarat heidab ;)

 
At 22:15, Anonymous Anonüümne said...

pajats ratta seljas. pajats ka ajakirjanikuna.

 
At 21:21, Anonymous Anonüümne said...

Kuule eelmine, kui oled oma arust kõva mees teise kohta hinnanguid andma, ole ka julge oma nime alla panema. Ära niisama tuututa. Muidu oled üks sitakott, persevest ja pederast.

 
At 22:57, Anonymous Anonüümne said...

Kuule, eelmine! Kui blogi päises on öeldud, et See blogi kajastab blogi autorite hoiakuid, arvamusi ja eelistusi!. Varem on väidetud, et autoreid peetakse mitmuses silmas, kuna kõik kommijad olevat kah autorid. PP on ähvardanud anonüümse kommimise kinni panna, aga seni pole ta seda vaevunud ette võtma. Miks talle see anonüümne pluralism kasulik on, tuleb temalt küsida. Muide, suisa roppusi on kirja pannud kas PP ise või tema pooldajad.

 
At 10:42, Blogger Priit Pullerits said...

See viimane lause on küll nii tugev väide, et vajab tõestust. Niisama bluffida oskab igaüks.

 
At 16:58, Anonymous Anonüümne said...

Loe enda kommentaari neljap 24.09 postituse alt.

 
At 17:38, Anonymous Anonüümne said...

No mis me sellest sissekandest siis teada saime? Et Pullerits vaatab seebikaid ning Täär tegeleb endiselt näitlemisega ja sõidab vahepeal rullikutega. Ei mingit komprat ega elu kui filmis.

 
At 22:58, Blogger Unknown said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

 
At 22:58, Blogger Unknown said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

 
At 08:51, Blogger oakleyses said...

nike air max, ugg boots, oakley sunglasses, burberry outlet online, tory burch outlet, michael kors outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, uggs on sale, replica watches, cheap oakley sunglasses, louis vuitton, louis vuitton outlet, louis vuitton, chanel handbags, jordan shoes, longchamp, longchamp outlet, michael kors outlet, michael kors outlet, louboutin, louis vuitton outlet, ray ban sunglasses, burberry, oakley sunglasses, nike air max, kate spade outlet, louboutin shoes, polo ralph lauren outlet, tiffany and co, tiffany jewelry, prada outlet, ugg boots, christian louboutin outlet, michael kors outlet, gucci outlet, replica watches, prada handbags, ugg boots, michael kors outlet, nike outlet, polo ralph lauren outlet, longchamp outlet, oakley sunglasses, louis vuitton, michael kors

 
At 08:54, Blogger oakleyses said...

north face, sac longchamp, louboutin pas cher, oakley pas cher, true religion jeans, michael kors, nike air max, lululemon, converse pas cher, coach outlet, ralph lauren uk, michael kors, sac guess, north face, nike roshe run, vans pas cher, hermes, hollister, timberland, coach purses, new balance pas cher, hogan, vanessa bruno, nike free, michael kors, true religion jeans, air jordan pas cher, air force, abercrombie and fitch, true religion outlet, coach factory outlet, ralph lauren pas cher, burberry, kate spade handbags, nike blazer, lacoste pas cher, mulberry, tn pas cher, nike free run uk, longchamp pas cher, ray ban pas cher, nike air max, hollister pas cher, michael kors, true religion jeans, nike air max, air max, nike roshe, coach outlet, ray ban uk

 
At 08:58, Blogger oakleyses said...

ralph lauren, longchamp, ray ban, mont blanc, herve leger, hollister, gucci, vans, birkin bag, nike roshe, iphone 6 cases, celine handbags, hollister, converse, timberland boots, valentino shoes, bottega veneta, abercrombie and fitch, jimmy choo shoes, ghd, north face outlet, nike air max, insanity workout, lululemon, beats by dre, louboutin, nfl jerseys, instyler, asics running shoes, babyliss, p90x workout, hollister, north face outlet, soccer shoes, oakley, baseball bats, reebok shoes, wedding dresses, giuseppe zanotti, nike air max, converse outlet, soccer jerseys, nike trainers, ferragamo shoes, mac cosmetics, mcm handbags, vans shoes, nike huarache, new balance, chi flat iron

 
At 09:03, Blogger oakleyses said...

coach outlet, supra shoes, ugg pas cher, toms shoes, canada goose, bottes ugg, barbour, moncler, canada goose, swarovski, pandora jewelry, pandora charms, canada goose outlet, juicy couture outlet, doudoune canada goose, louis vuitton, ugg,ugg australia,ugg italia, canada goose uk, moncler, michael kors outlet online, moncler outlet, canada goose, canada goose outlet, moncler, wedding dresses, louis vuitton, pandora charms, ugg boots uk, pandora jewelry, michael kors handbags, moncler, moncler, sac louis vuitton pas cher, louis vuitton, hollister, montre pas cher, barbour jackets, louis vuitton, doke gabbana outlet, canada goose, lancel, ugg,uggs,uggs canada, thomas sabo, moncler, links of london, michael kors outlet, juicy couture outlet, replica watches, karen millen, marc jacobs, moncler, swarovski crystal

 
At 05:10, Blogger 艾丰 said...

jianbin1125
louis vuitton
michael kors outlet store
canada goose jackets
replica handbags
louboutin uk
canada goose sale
michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
cheap oakley sunglasses
nike air max 2014
ugg boots
hollister,hollister canada,abercrombie and fitch,abercrombie,abercrombie fitch,abercrombie kids,a&f
hollister pas cher
oakley
ugg boots outlet
adidas jeremy scott
chanel outlet store online
michael kors outlet sale
moncler jackets
cheap uggs
michael kors handbags
links of london uk
the north face jackets
basketball shoes
north face jackets
michael kors outlet
ugg outlet
louis vuitton outlet store
true religion sale
giuseppe zanotti sale
barbour clothing
ferragamo shoes
air jordan shoes
nike trainers uk
canada goose outlet

 
At 04:11, Blogger xumeiqing said...

151207meiiqng
beats by dre
ugg outlet
nike roshe run
ugg outlet store
michael kors handbags
coach outlet store online
tory burch outlet
ugg boots
ray-ban sunglasses
louis vuitton outlet
cheap nfl jerseys
hollister co
canada goose outlet
canada goose jackets
toms outlet
louis vuitton outlet
cheap oakleys
coach factory outlet
canada goose jackets
jordans
ray-ban sunglasses
louis vuitton handbags
the north face
lebron james shoes 2015
north face jacket
cheap oakley sunglasses
ugg boots for men
coach outlet online
michaek kors outlet
oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
north face uk
coach outlet online
uggs on sale
ugg outlet
hollister uk
louis vuitton outlet
ugg outlet
adidas originals

 
At 03:33, Blogger 艾丰 said...

jianbin1211
tods shoes
bottega veneta outlet online
uggs outlet
links of london uk
replica watches
nike shoes
arizona cardinals
mont blanc
lululemon outlet store
miami dolphins
basketball shoes
cleveland cavaliers
michael kors handbags,michael kors outlet,michael kors,kors outlet,michael kors outlet online,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
michael kors outlet online
salomon speedcross 3
abercrombie fitch
iphone cases
cheap oakley sunglasses
louis vuitton uk
nike huarache
woolrich clothing
celine outlet online
ralph lauren,ralph lauren uk,ralph lauren outlet,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,ralph lauren polo
oakley outlet online
tory burch sandals
indianapolis colts
soccer jerseys,cheap soccer jerseys,cheap soccer jerseys for sale,soccer jersey,usa soccer jersey,football jerseys
ugg boots
snow boots outlet
beats by dr dre
ralph lauren polo shirts
ugg outlet
marc jacobs outlet
hermes bags
baltimore ravens
coach outlet store online,coach outlet store,coach outlet
new orleans saints
nike roshe run
coach outlet store
michael kors handbags
uggs outlet

 
At 10:32, Blogger 柯云 said...

2016-01-15keyun
burberry outlet online
abercrombie and fitch
michael kors outlet
uggs on sale
tory burch shoes
coach factory outlet online
beats by dr dre
ugg for women
louis vuitton handbags
coach outlet online
uggs on sale
air max 95
louis vuitton handbags
chanel bags
coach outlet online
canada goose outlet
cheap oakleys
louis vuitton outlet online
cheap uggs
coach factory outlet
mont blanc pens
jordan 11
michael kors outlet store
nfl jerseys wholesale
jordan concords
chanel outlet
kobe 8
abercrombie and fitch
oakley sunglasses
true religion
oakley sunglasses wholesale
abercrombie outlet
hollister clothing
oakley outlet
ray ban sunglasses
ugg sale
oakley store
ugg boots clearance
nike air huarache
cheap toms shoes

 
At 02:48, Blogger 柯云 said...

2016-02-27keyun
concords 11
polo ralph lauren
ralph lauren home
air max 95
coach factory outlet online
air jordans
kd 8
true religion jeans
ugg outlet online
louis vuitton purses
chanel bags
the north face jackets
cheap toms
louis vuitton outlet
ugg boots
hollister clothing
oakley sunglasses wholesale
hollister clothing
concord 11
oakley outlet
canada goose outlet online
christian louboutin shoes
timberlands
ray-ban sunglasses
hollister clearance
louis vuitton outlet stores
michael kors outlet online
toms
replica rolex watches
ray ban sunglasses
air force 1 trainers
retro 11
uggs sale
cheap nfl jerseys
ray ban sunglasses
nike free 5.0
oakley sunglasses
ugg boots
cheap jordans
instyler

 
At 11:29, Blogger Unknown said...

hollister
lacoste pas cher
cincinnati bengals jersey
ed hardy clothing
chicago blackhawks jerseys
chicago bulls jerseys
chicago bulls jersey
los angeles lakers
golden state warriors jerseys
bills jerseys
cowboys jerseys
ravens jerseys
nike roshe run shoes
los angeles clippers
jaguars jersey
minnesota vikings jersey
eagles jerseys
celine outlet
ed hardy tshirts
redskins jerseys
nike trainers
kansas city chiefs jersey

abercrombie and fitch
converse shoes
denver broncos jerseys
air max 2014
chicago bears jerseys
new york jets jersey
nike outlet store
nike free run
carolina jerseys
los angeles clippers jerseys
chicago bears jersey
marc jacobs sale
linyuan0520

 
At 03:45, Blogger Unknown said...

ray ban sunglasses
air jordan shoes
michael kors outlet
ralph lauren outlet
cheap nfl jersey
cheap uggs
true religion jeans
cheap soccer jerseys
ugg outlet
reebok shoes
lebron james shoes
coach outlet store
pandora jewelry
cheap ray ban sunglasses
mulberry handbags
ugg boots
canada goose outlet
mulberry handbags
swarovski crystal
oakley sunglasses
louis vuitton
longchamp pliage
lebron shoes
pandora outlet
hermes outlet store
michael kors outlet
rolex watches for sale
adidas nmd
chaussure louboutin
lululemon outlet
coach outlet clearance
hermes birkin bag
cheap jordan shoes
rolex watches
mulberry outlet
czq20160908

 
At 09:18, Blogger Unknown said...

moncler jackets
coach outlet
skechers outlet
nike huarache trainers
miami dolphins jerseys
louis vuitton sacs
ralph lauren outlet online
nba jerseys
ugg boots
cheap jordan shoes

 
At 08:37, Blogger Unknown said...

puma slides
coach outlet online
hermes birkin bag
ugg sale
fitflops sale clearance
cheap nfl jerseys
longchamp outlet
ralph lauren
marc jacobs handbags
columbia outlet
201810.5wengdongdong

 
At 00:28, Blogger Unknown said...

sac burberry
adidas trainers
nike free
adidas soccer cleats
oakley sunglasses
soccer shoes
dyson hair dryer
lebron shoes
nike air max
manolo blahnik
2018.11.20chenlixiang

 
At 05:30, Blogger yanmaneee said...

moncler jackets
air max 95
air jordan
jordan shoes
nike shoes
fila
nike air force 1
jordan shoes
curry 6 shoes
nmd

 

Postita kommentaar

<< Esileht