reede, august 29, 2014

Aasta suurküsimus: kas Pullerits vahetab tõesti spordiala?

OLULISELT TÄIENDATUD! LÕPPU LISATUD ÜLEVAADE ESIMESEST TREENINGUST JULIA BELJAJEVAGA!
Kuluaarides liiguvad jutud, et Priit Pullerits, Eesti tuntumaid harrastussportlasi, on otsustanud teha vastupidavusaladega lõpparve ning pühenduda rattasõidu ja suusatamine asemel Eesti viimaste aastate edukaima medaliala treeningutele.

Mitteametlikel andmeil on Pulleritsu väidetav alavahetus tingitud sügavast pettumisest Eesti suusatajate viimaste hooaegade tulemustes, mis on vähendanud selle ala paeluvust nii rahva- kui tugitoolisportlaste silmis. Kuuldavasti on Pulleritsu hakanud häirima tavainimeste seas üha iroonilisemaks muutuv suhtumine siinsete suusatajate kesistesse etteastetesse, samuti viimaste aastate dopinguafäärid, mille keskmesse on sattunud kolm nimekat endist suusasportlast.

Mitme pealtnägija kinnitusel on nad Pulleritsu sel nädalal näinud hoopis Tartus Turu tänava spordihoone vehklemissaalis, kus ta on harjutanud koos epeevehklemise mulluse maailmameistri ja Euroopa meistri ning tänavusel MMil Eesti naiskonnaga hõbemedali võitnud Julia Beljajeva ning kuuekordse Eesti ja kolmekordse Põhjamaade noortemeistri Ruslan Eskoviga.

Mitmed Pulleritsu senised konkurendid suusa- ja rattavõistlustel on anonüümsust paludes avaldanud, et Pullerits on viimasel ajal omavahelistes vestlustes pihtinud, kuidas aastast aastasse ei muutu tulemuste parandamine, vaid muutub taseme säilitamine üha raskemaks, ning kui võistluste lõpuprotokollis oma nime varasemate hooaegadega võrreldes eespoolt ei leia, tekib ühel hetkel paratamatult küsimus, mille nimel aega kulutada ja pingutada.

Samas tuleb märkida, et just tänavu saavutas Pullerits tänu Rene Mandri koostatud kevadistele treeninguplaanidele rattasõidus oma elu parimad tulemused, kui lõpetas Tartu rattaralli 188. kohaga ning näitas südikat sõitu ka Jõgeva ja Võru rattarallil, kus sai vastavalt 79. ja 109. koha.

Sellegipoolest pole enamikule lahtiste silmade ja kõrvadega ringi käivaile harrastussportlastele saladus, et Pullerits on heitnud suuremate võistluste korraldajaile ette rutiini ja mugavust. Ta on nimelt kritiseerinud, et enamik Eesti olulisemaid võistlusi, nagu näiteks Tartu maraton ja jooksumaraton ning Tartu rattamaraton, samuti Estoloppeti sarja maratonid kulgevad hooajast hooaega ühel ja samal rajal, mis on osalejaile sedavõrd pähe kulunud, et ei paku enam mingit põnevust.

Pulleritsu alavahetust oletavad ka tema kolleegid Postimehes, kes on samuti anonüümsust paludes tunnistanud, et on näinud teda lõppeval nädalal toimetuses ringi liikumas veidi kangete reielihastega, mille põhjuseks on tõenäoliselt vehklemises sügavate etteastetega saadud harjumatu koormus jalgadele.

Pulleritsu lähikondsed on kinnitanud, et tema kodu köögis Ameerika-teemalisel seinakalendril, kuhu ta on täheldanud täpselt üles kõik treeningud, pole lõppeva nädala päevade lahtrisse tehtud ainsatki märget ühegi ratta- või muu vastupidavusala trenni kohta, küll aga on sinna täpselt kantud eelmise pühapäeva ehk 24. augustini, kui mitu kilomeetrit ja millise ajaga on ta konkreetsel päeval rattaga läbinud.

Mitteametlikel andmeil näeb Pullerits epeevehklemises suurt arenguruumi, sest pole selle alaga mitte kunagi tegelenud, ja kuuldavasti usub, et tal võib tänu pikkadele jalgadele, mis võimaldavad teha rünnakuil sügavaid etteasteid, ning pikkadele kätele ja saledale kehale tekkida sel alal häid võimalusi. Liiati pole konkurents vehklemises nii tihe, nagu suusatamises, rattasõidus või jooksmises, ning väidetavalt pole Pulleritsu jaoks alavahetuses vähetähtis ka tõsiasi, et vehklemisest on viimastel aastatel saanud Eesti edukaim medaliala.

Pealtnägijate sõnul oli Pullerits näidanud juba esimesel treeningul, mille viis temaga läbi Eskov, kelle ema Natalja Kotova on Beljajeva treener ja ühtlasi tädi, mulluse maailmameistri Beljajeva vastu taset, mille pärast ei pea põrmugi piinlikkust tundma ning saavutanud kohati ka mõningast edu.
*
Siin ülevaade Priit Pulleritsu esimesest treeningust Julia Beljajevaga.
******
Jaanus Laidvee descending into Hell's Gate on Hell's Revenge trail, Colorado River Canyon in the background, Moab, Utah, 25. aprill 2012. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Priit Pullerits (taamal heledas särgis) koos Julia Beljajeva ja Roman Eskoviga vehklemistrenni soojendusel.
Foto 2: Treener Natalja Kotova aitab Priit Pulleritsule vehklemisriietuse selga.
Foto 3: Julia Beljajeva kontrollib, kas Priit Pullerits on mõõga ikka õigesti kätte võtnud.
Foto 4: Priit Pullerits (vasakul) tõrjub Julia Beljajeva rünnaku ning üritab torgata teda paremasse kätte.
Foto 5: Priit Pullerits ja Julia Beljajeva tänavad teineteist eduka treeningu eest.
Kõigi fotode autor: Margus Ansu, Postimees/Scanpix

38 Kommentaarid:

At 13:12, Anonymous Anonüümne said...

Blogimise meeldiv külg on, et Peatoimetaja poolt tagasilükatud materjali saab oma blogis avaldada.

 
At 14:10, Anonymous Sass said...

Oijummal, mis jama ma just lugesin!

 
At 14:29, Anonymous Anonüümne said...

Peatoimetaja: — Mis teil oli?
Ajakirjanik: — Artikkel. Mustanahaline jooksja.
Peatoimetaja: — Miks see huvi peaks pakkuma?
Ajakirjanik: — Kas aitame tal Eesti ühiskonda lõimuda või mitte.
Peatoimetaja: — Seda lõimumise jura on meil niiga küllaga.
Ajakirjanik: — Ma nii püüdsin! Aktuaalne teema, uudne probleemipüstitus.
Peatoimetaja: — Teravust. TERAVUST, Pullerits! Leidke teema, MIS TORKAKS.
Head aega!

 
At 17:46, Anonymous Anonüümne said...

Euroliit loobub Vene vodkast. Millega vastab Putin? Kas minnakse ka spordi ja selle pühamast pühama - futbolli kallale?

 
At 18:47, Anonymous Anonüümne said...

Kaunid naised. Top klass. Aga vaadakem veidi asja rahalist külge. Miks peaks üks naine, pealegi fertiilses eas noor naine, sellise üksteise torkimise spordiga tegelema? Põhjus on vist umbes sama sorti, mis Mukungal. Medal on medal. Kui on tegu olümpiaalaa. Mingeid olümpiaalasid aga maailmas palju ei harrastata ja siin on väikerahvastel või marginaalrühmadel võimalus. Eesti venelastest naisvehklejate puhul on siis tegu samasuguse proomõsliga, nagu iga teine nišibisnis.

 
At 19:24, Anonymous Anonüümne said...

Just sellised tüübid, kes arvavad, et spordi mõte on ainult võit, rikuvad sporti

 
At 19:38, Anonymous Anonüümne said...

Pulleritsul jõudis kohale et ilma ajudeta ja vähese teenimisega jalgratturiks ei saa. Pehmo kes otsib kohta kus saaks kergema vaevaga kuuldust koguda.

 
At 20:33, Anonymous Anonüümne said...

Ja no ikkagi ei ole vaimukas. Kustuta palju tahad, ega följeton sellest paremaks ei muutu.

 
At 21:05, Anonymous Anonüümne said...

Mdaaa, ... vanus paistab oma tööd tegevat
Põlviklased jooksevad siis homme taas ümber Ülemiste järve.
Elu ei peata

 
At 21:14, Anonymous Anonüümne said...

Juhtub. Kirjutamistehnika laguneb koost. Järele jääb vajadus kirjutada, sest millestki peab ju kirjutama. Kirjutamisest saab asendustegevus, mille mõõtmed üha laienevad, kuni sõnad tühjenevad tähendusest.
Vaatame, kas mees suudab august välja tulla. August on selleks hea kuu.

 
At 12:25, Anonymous Anonüümne said...

1. Kas Enn Selliku tulemused oleksid põlvikutega olnud veel paremad?
2. Kas kompressioonsokid oleksid Moskva 1980 dramaatilises jooksus päästnud kullahinnalisi sekundeid?
3. Mida üldse lugupeetud Enn Sellik arvab kompressioonsokkides, aga samuti intervallhüpoksiast, alpitelkidest?
4. Miks Enn Selliku treeningumudel polnud üles ehitatud nagu tänapäeval (soojendusjooks + hüplemised), vaid sisaldas energilist ja kestvat jooksu, sageli ka "täie auruga"?

 
At 12:56, Anonymous Anonüümne said...

5. Kuidas Iisakul lahendati rehüdratsiooni probleem? Kas joodi iga 15 minuti järel nagu tänapäeval?
6. Kas kasutati geele ja kui jah, siis millise firma omasid?

 
At 13:40, Anonymous Anonüümne said...

7. Mis kell on? Kas sama, mis kurikuulsal kaheksakümneneljandal?

 
At 18:07, Anonymous Anonüümne said...

Huvitav, Google teatab "Ibrahim Mukunga" peale, et Some results may have been removed under data protection law in Europe.
Võrdluseks, kui sisestada otsimootorisse "Priit Pullerits", siis sellist teadet ei tule. (Otsing näitab, muide, et Pullerits on väga populaarne mees).
Mis teave Mukungast on guuglist ära koristatud?

 
At 21:10, Anonymous Anonüümne said...

Mehed, mis te sellest arvate?
"Tal on kahju, et oma head vormi ei saa enam tänavu staadionil realiseerida, kuid sügisel tuuliste ilmadega ja üksinda ei oleks nagunii võimalik head tulemust joosta. Tänavustele staadionijooksudele joone alla tõmmanud Priit Aus"

Sellest on ju pagana kahju (kui L. Kuuse lemmikväljendit kasutada), kui vorm on, aga näe, realiseerida ei saa. Mees on valmis panema.
Mida teha?
Kas Priit Aus vajaks treening(u)partnerit?

 
At 21:38, Anonymous Valdur said...

Ai-ai-ai, 21:10, tuline kahju, et sellise hooga lati alt läbi jooksete.
Limpsi leivanumber on siiski "tuline kahju".

 
At 22:26, Anonymous Anonüümne said...

21:38, kas ma teie arvates ei tea, et eetritagust vandumist ei lasta rahvus-TVs ekraanile? "Tuline kahju" on tugevaim vandumine, mida ERR lubab.

 
At 22:44, Anonymous Anonüümne said...

Nii, ämbrist veega ülevalamise rituaali on sooritanud ka (kuri)kuulus vene poliitika Žirinovski. Räägitakse, muide Žirinovski juudi juurtest.

 
At 23:20, Anonymous Anonüümne said...

Priit Aus jookseb 8. augustil 2014 isikliku rekordi 3000 m tj 8:50.51. Zürichi EM, mis toimuvad nädal hiljem norm on 8:37. Ausi ajaga oleks Zürichis neljale mehele ära pannud.
Vorm on, aga realiseerida ei saa. Esita või EKJL-le taotlus Mukungale maksmiseks. Aga vaja on mitut meest, kes tempot teeksid. Nii lasemegi end Euroopa suurriikidel (kes ehivad end pealegi võõraste sulgedega) kottida.

 
At 23:30, Blogger Indrek Sarapuu said...

No täna tuli mingi jalkamatsi ajal ikka korralik karvane err-s eetrisse! see oli hetkel kui keegi sil virutas mingile KALle 7:0

 
At 00:43, Anonymous Anonüümne said...

Kuradi kahju, et Priit Aus ei saanud Zürichi EM-il üles astuda! Kaks soomlast, Jukka Keskisalo ja Janne Ulkomaanaho, olid sealt, kusagil 15 sek Ausist paremate aegadega. Tollele Ulkomaanahole oleks võinud küll pea finišini konkurentsi pakkuda.

 
At 06:19, Anonymous Anonüümne said...

Ma artiklit ei viitsinud lugeda, seepäraast küsin, kas Pullerits hakkab tõesti sarnaselt oma suurele eeskujule tegelema дзюдоga?

 
At 10:45, Anonymous Albert, Jägala jõelt said...

Mis kuradi džjuudo?!!
Siin on tegemist ikka intelligentse alaga, mõõgad, saablid, rapiirid, epeed, hellebardid, pistodad, kolmikhargidki pole võimatud.
Vana härrasmeeste ajaviide, taipad?

 
At 16:21, Anonymous Anonüümne said...

Ma ei oleks nii tagasihoidlik kui Priit. See pole mitte aastaküsimus, vaid ikka sajandiküsimus!

 
At 18:02, Anonymous Anonüümne said...

Priit ei suhtle enam oma blogi lugejatega. Taaramäe sündroom.

 
At 18:09, Anonymous Anonüümne said...

Kaks viga, mida Pullerits käesoleva kirjutisega tegi:
1. Kui kirjutad endast nagu idioodist, siis lugejad hakkavad paratamatult mõtlema, et oledki idioot. - Чокнутый! - Да, он явно ненормальный
2. Ei saa enam vanamoodi nagu nõukogude ajal, et kirjutad ükskõik mida, küll lugejad alla neelavad.

 
At 04:27, Blogger Unknown said...

qihang0630louboutin
jordan uk
pandora jewelry
oakley sunglasses
pandora jewelry
pandora rings
pandora outlet
oakley sunglasses wholesale
snabacks wholesale
true religion jeans
soccer jerseys
chanel handbags
ray ban sunglass
soccer jerseys wholesale
kate spade uk
ray ban outlet
polo ralph lauren
abercrombie
oakley sunglass
ray ban glasses
toms outlet
mcm handbags
ralph lauren outlet
michael kors outlet
tory burch handbags
oakley store
oakley sunglasses outlet
kate spade bags
cheap jerseys
michael kors outlet
borse gucci
air jordan
ralph lauren outlet
tory burch outlet
gucci outlet
ralph lauren uk
michael kors
nike air force 1
coach factory outlet
ray ban sunglasses
q

 
At 12:04, Blogger Yanting Fang said...

fangyanting20150708
tory burch shoes
ray-ban sunglasse
coach outlet
pandora bracelets
michael kors
ray bans
burberry handbags
rolex watches for sale
chanel outlet
chanel bags
gucci handbags
nike air max uk
replica watches for sale
longchamp sale
true religion jeans outlet
louboutin pas cher
cheap jordans uk
true religion outlet
fitflops shoes
michael kors bags
louis vuitton sito ufficiale
burberry scarf
gucci handbags
michael kors purse
football jerseys
michael kors handbags
soccer jerseys for sale
coach outlet store online
tory burch outlet
michael kors outlet
true religion
kate spade new york
jorda femme pas cher
michael kors bags
prada outlet

 
At 03:44, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 03:47, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 03:50, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 03:53, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 
At 04:34, Blogger 艾丰 said...

jianbin1211
tods shoes
bottega veneta outlet online
uggs outlet
links of london uk
replica watches
nike shoes
arizona cardinals
mont blanc
lululemon outlet store
miami dolphins
basketball shoes
cleveland cavaliers
michael kors handbags,michael kors outlet,michael kors,kors outlet,michael kors outlet online,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
michael kors outlet online
salomon speedcross 3
abercrombie fitch
iphone cases
cheap oakley sunglasses
louis vuitton uk
nike huarache
woolrich clothing
celine outlet online
ralph lauren,ralph lauren uk,ralph lauren outlet,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,ralph lauren polo
oakley outlet online
tory burch sandals
indianapolis colts
soccer jerseys,cheap soccer jerseys,cheap soccer jerseys for sale,soccer jersey,usa soccer jersey,football jerseys
ugg boots
snow boots outlet
beats by dr dre
ralph lauren polo shirts
ugg outlet
marc jacobs outlet
hermes bags
baltimore ravens
coach outlet store online,coach outlet store,coach outlet
new orleans saints
nike roshe run
coach outlet store
michael kors handbags
uggs outlet

 
At 14:54, Blogger soma taha said...

http://www.prokr.net/2016/09/company-spraying-pesticides-anti-insects-in-al-madina.html
http://www.prokr.net/2016/09/spraying-pesticides-anti-insects-company-in-yanbu.html
http://www.prokr.net/2016/09/company-spraying-pesticides-anti-insects-in-al-hasa.html
http://www.prokr.net/2016/09/pesticides-spray-anti-insect-company-jubail.html
http://www.prokr.net/2016/09/spraying-pesticides-anti-insects-company-in-qassim.html

 
At 15:16, Blogger soma taha said...

http://www.prokr.net/2016/09/company-spraying-pesticides-anti-insects-in-khobar.html
http://www.prokr.net/2016/09/company-spraying-pesticides-anti-insects-in-taif.html
http://www.prokr.net/2016/09/company-spraying-pesticides-and-pest-control-in-mecca.html
http://www.prokr.net/2016/09/pesticides-spray-anti-insect-company-dammam.html
http://www.prokr.net/2016/09/pesticides-spray-anti-insect-company-jeddah.html
http://www.prokr.net/2016/09/pesticides-spray-anti-insect-company-riyadh.html

 
At 16:20, Blogger انجين محمد said...

شركة تنظيف في دبي
التنظيف اليومي يجب ان يتم القيام به وعدم إهماله حتى لا نجد البيوت التي نسكن فيها مكان لانتشار الأمراض والجراثيم وسوف يتم الحفاظ على نظافة المكان مهام كان تصميمه ومساحته من خلال الاستعانة على خدمات شركة تنظيف في دبي حيث أنها من ضمن مجموعة كبيرة من الشركات التي تتخصص في مجال التنظيف وتهتم به على مستوى كبير جدا من حيث الاهتمام بأعداد العمالة حتى تتم عملية التنظيف في أسرع وقت ممكن لو كانت المساحة التي يتم تنظيفها فيلا ما وأيضا تقوم الشركة باستخدام منظفات عالمية تحافظ على نوعية النسيج ويمكن ان تتواصل على الشركة من خلال الفروع المنتشرة لها في كل أرجاء دبي .
شركة تنظيف في ابوظبي
إمارة ابوظبي من الإمارات الكبيرة في الإمارات وتحتوي على عدد كبير من العمائر والمباني الشاهقة الارتفاع وعندما تكون لديك احد الشقق فى تلك العمائر فأنك لا تستطيع القيام بتنظيف واجهاتها بنفسك حيث أن المعدات اللازمة لا تتوفر لديك او المهارة والخبرة في عملية التنظيف ولكن قم على الفور بالاستعانة على خدمات شركة تنظيف في ابوظبي وسوف تجد احدث الآلات والأجهزة التي تصل إلى اعلي الأدوار والرافعات المؤمنة التي تقوم بحمل العمال والفنيين المتخصصين في عملية التنظيف وتتم عملية تنظيف واجهات السجاد للشقق في الفرات الصباحية او المسائية حتى تحصل عزيزي العميل على لمعان وجودة في العمل .
شركة تنظيف في الشارقة
عزيزي العميل اذا كنت من أصحاب المنازل الواسعة التي تحتاج إلى عملية تنظيف كل فترة للتخلص من الأوساخ التي تتواجد على المفروشات وعلى الكنب وعلى الجدران يجب ان تتواصل على شركة تنظيف في الشارقة حيث إننا نعمل على توفير خدمة نظافة على مدار اليوم وفى إي مناسبات فقط قم بالاتصال على الشركة وقم بطلب خدمة التنظيف التي ترغب فيها وخلال لحظات سوف تجد فريق من العمالة الفلبينية المدربة التي تقوم بعملية التنظيف خلال وقات قياسي وفى نفس الوقت سوف تجد مستوى جودة عالية في التخلص من الأتربة والغبار المتناثر في كل المكان .
شركة تنظيف في عجمان
الكنب من قطع الفرش الهامة التي تتواجد داخل الشقق والبيوت ولا يمكن ان يتم تنظيفه بشكل يومي باستخدام الماء او البخار لانه يعرض القطعة إلى التلف سواء الأنسجة المصنوع منها القماش او الأخشاب الداخلة في الصناعة ولكن يمكن ان يتم تنظيف قطعة الكنب كل 6 أشهر على الأكثر وذلك للمتواجد في المنازل والشقق والبيوت على يد العمالة الفنية من شركة تنظيف في عجمان حيث أننا متخصصون في عملية التنظيف ويتم استخدام احدث الطرق العالمية في التخلص من الأوساخ والبقع مع الحفاظ على نوعية النسيج وأيضا نستخدم تنظيف البخار والذي يعتبر الأفضل في عالم التنظيف الحديث .
شركة تنظيف في العين
شركات التنظيف اليوم أصبحت أكثر تخصصا من الماضي من حيث استخدام الآلات واستخدام مواد التنظيف حيث أصبحت عملية التنظيف تتم بناءا على تعليمات المصنع بالنسبة إلى القطعة التي يتم تنظيفها حتى لا يحدث ضرر من حيث استخدام مساحيق الغسيل وأيضا استخدام الماء او البخار إلى جانب استخدام المبيضات ومن خلال شركة تنظيف في العين يتم القيام بكل تلك الأمور إلى جانب استخدام تقنية النانو في التخلص من البقع وأيضا استخدام المنظفات الطبيعية والبعد عن إي عوامل صناعية بل ان الشركة أيضا قامت باستخدام المنظفات الخالية 100 % من الماء وذلك مع بعض أنواع المفروشات مثل الكنب المصنوع من الشمواه او المخمل للحفاظ على جودة القطع وأيضا السجاد المصنوع من الحرير .
زوروا موقعنا الان
https://emiratesclean.com

 
At 16:21, Blogger انجين محمد said...

شركة تنظيف في دبي
عندما تتعرضين إلى الإحراج أمام الضيوف نتيجة إلى اتساخ مفروشات المنزل لعدم وجود الوقت الكافي للعناية بها فأن الحل الأقرب والسريع هو شركة تنظيف في دبي فنحن نعمل على توفير طاقم من العمالة المدربة سوف تجدها فور طلب الخدمة حتى يعود الجمال والرونق إلى المنزل وتكوني فخورة به أمام الضيوف والجيران فداخل شركة تنظيف في دبي نعمل على التخلص من جميع أوساخ الكنب بكل أنواعه وأيضا إعادة السجاد إلى طبيعته والتخلص من البقع والمتراكمة دون الإضرار بالنسيج ونعمل على توفير أفضل أنواع المنظفات التي لا تحتوي على المواد الكاوية ويمكن استخدامها بواسطة ربة المنزل .
شركة تنظيف في ابوظبي
عندما تعيش في مكان صغير لا يتعدي الغرفة الواحدة ويتواجد بها غرفة المعيشة والمطبخ والنوم فان تلك المساحة يجب ان يتم تنظيفها على الفور حتى يستطيع الفرد العيش فيها وأيضا يجب ان يتم ترتيبها بعناية ويمكن ان تستفيد من نصائح شركة تنظيف في ابوظبي لترتيب وتنظيف المساحات الصغيرة أولا يجب ان يتم تهوية المكان يوميا حتى لا يتعرض إلى اختزان الروائح والعمل على تنظيف المطبخ بصفة دورية وأيضا العناية بكل قطع الأثاث من حيث تلميعها يوميا حتى لا تتراكم عليها الأوساخ وعندما يتعلق الأمر بالترتيب فأنه يجب استغلال المساحات تحت الكنب او الأسرة لحفظ إي قطع زائدة لديك من مفروشات او أدوات وأيضا يمكن استخدام الأثاث المتعدد الاستعمال .
شركة تنظيف في الشارقة
عزيزي العميل عندما تفكر في عملية تنظيف شاملة يجب على الفور ان تتواصل على شركة تنظيف في الشارقة فهي من الشركات الكبيرة التي تمنحك كزايا عديدة عند استخدام إي خدمة من خدمات تنظيف الشركة منها الأسعار المناسبة حيث أننا نعمل على تقليل مقدار التكاليف حتى يتناسب مع العميل وأيضا السرعة في انجاز إي مهمة تنظيف سواء للشقق الصغيرة او القصور الكبيرة ونعمل على توفير الآلات الحديثة والعمال المدربة من كل الجنسيات سواء الفلبينية او غيرها فقط كل ما يلزم هو التواصل على ارقام الشركة وسوف نصلك في الحال للقيام بعملية التنظيف التي لا تشوبها إي مشاكل .
شركة تنظيف في عجمان
الخزانات من الأدوات الهامة التي لا يمكن الاستغناء عنها تلك الأيام حيث أننا في المطاعم او الشركات او البيوت والشقق لا يمكن ان يتم الاستغناء عن المياه في حالة حدوث عطل لها وعندما يتم شراء احد الخزانات يجب ان تكون على تواصل مع شركة تنظيف في عجمان حيث انها توفر الفنيين المهرة صاحبي الريادة في تنظيف كل أشكال الخزانات سواء الأرضية والتي تكون في شكل خرسانة مسلحة او العلوية والتي تكون في الأغلب من البلاستيك او الفايبر جلاس وغيرها من المواد ونعمل على توفير مواد تنظيف مناسبة حتى يتم التخلص من أوساخ الخزانات والحماية من تكون الجراثيم فإذا أردت الحماية قم بطلبنا على الفور وسوف نقوم بتركيب احدث أجهزة الشركة في تنقية مياه الخزان حتى تكون في أمان تام على مدار اليوم .
شركة تنظيف في العين
الأثاث والتحف في حاجة إلى التنظيف ولكن على يد امهر العاملين حتى لا تترك عملية التنظيف إي اثر للخدوش او البهتان في اللون وعندما تتطلب شركة تنظيف في العين سوف يتم إرسال فريق من الأمهر لدينا حتى يتم تنظيف تلك القطع الثمينة وتتم عملية التنظيف باستخدام أفضل أنواع المنظفات والزيوت العطرة التي تقوم بإبعاد الآفات عن تلك القطع وأيضا نعمل على طلاء مادة لامعة تحافظ على الأثاث من التلف وأيضا يوف نعمل على تنظيف المجالس إلى جانب تنظيف الستائر وجلي الأرضيات وعندما تكون من أصحاب الفلل فأن لدينا عدد كبير من العمالة لتنظيف إي مكان بداخل حتى المسابح الكبيرة والصغيرة بالاعتماد على احدث التقنيات التي تحافظ على المياه في السبح لأطول فترة ممكنة مع التخلص من الأتربة والشوائب التي يمكن ان تتواجد في قاع المسابح .
كما يمكنكم زيارة موقعنا
https://dubai4clean.com/

 
At 16:22, Blogger انجين محمد said...

شركة تنظيف في دبي
تنظيف السجاد عن طريق الغسيل يكون في الأغلب مرتين في العام للحفاظ عليه من المياه ولكن عندما يتعرض إلى الأوساخ فان شركة تنظيف في دبي تعمل على استخدام البخار في التخلص من البقع والأوساخ عن طريق البخار حيث انها من احدث التقنيات المستخدمة في عمليات التنظيف وهي تتم بناء على إصدار قوة من البخار بدرجة حرارة معينه تتماشي مع النسيج المصنوع منه السجاد حتى لا يتعرض إلى الانكماش وبعدها استخدام قطعة من القماش لتلميع قطعة السجاد وإزالة إي أوساخ وتتم عملية التنظيف باستخدام البخار في المكان دون نقل إلى مقرات الشركة .
شركة تنظيف في ابوظبي
الموكيت من القطع التي تغطي الأرضيات وتحافظ عليها من التلف حيث ان تغيير قطعة من الموكيت يكون أسهل من تغيير الأرضيات كلها وعليه فأن مساحات الموكيت كبيرة جدا ومن الممكن ان تغطي صالات كاملة مثل صالات الأفراح والمناسبات ولكن عندما تفكر في تنظيفه فأن العملية تحتاج إلى شركة تنظيف في ابوظبي حتى يتم الحصول على النتائج المرجوة من عملية التنظيف فيتم استخدام عدد كبير من الفنيين في فك قطع الموكيت التي يتم تثبيتها بالجدران وبعدها نقل إلى الشركة حتى يتم غسلها في الأماكن الواسعة وتجفيفها وتعطيرها وإعادتها مرة أخري جديدة تماما ويمكن ان يطلب العميل خدمة التنظيف بالبخار فهي الأسرع .
شركة تنظيف في الشارقة
جلي الأرضيات يحتاج إلى فنيين متخصصين وآلات حيث ان المواد الكاوية مثل حمض الكبريت لا تعطي النتائج المرجوة وأيضا يمكن ان تضر المستخدمين بالضيق في التنفس وعندما ترغب في التخلص من أوساخ الأرضيات في أسرع وقت دون الحاجة إلى الجلي باستخدام الصاروخ الكهربائي فأن الأفضل التواصل على شركة تنظيف في الشارقة فنحن نعمل على تقديم آلات البخار المزيلة للبقع والتي تعمل على إزالة أصعب البقع والتي تكون في ارتفاع بسيط ولا تصل إلى قاع الأرضيات وأيضا تعمل الشركة على جلي الجداران المصنوعة من السيراميك والجرانيت باستخدام تلك الآلات وإذا أردت الحصول على الخدمة تواصل على شركتنا في الحال .
شركة تنظيف في عجمان
الأجهزة الكهربائية الصغيرة او الكبيرة تحتاج إلى فنيين متخصصين في عملية التنظيف حتى يتم الحفاظ عليها أثناء التخلص من الأوساخ والزيوت والأتربة الملتصقة بها ومع استخدام شركة تنظيف في عجمان سوف يتم توفير طاقم فني من المختصين في تنظيف المكيفات وصيانتها وأيضا تنظيف باقي أرجاء المكان حيث أننا نعمل على تنظيف الستار المصنوعة من عدة طبقات دون ان يتم فك القطع ويكون ذلك بواسطة فريق مختص من العمالة المدربة على تلك العملية وسوف تري عزيزي العميل ان شركة تنظيف في عجمان من اكبر الشركات المتخصصة في عمليات التنظيف المنزلية سواء اليومية او الشهرية او السنوية .
شركة تنظيف في العين
تنظيف المطابخ يستهلك وقت كبير من ربات البيوت حيث ان بقع الزيوت تكون منتشرة في المكان سواء على الأخشاب او الرخام المصنوع من المطبخ وأيضا على الجدران وعلى الشفاط ويتم استخدام قدر كبير من المبيضات ومزيلات البقع حتى يتم التخلص من تلك الأوساخ وبعدها استخدام فرشاة خشنة حتى يتم فرك تلك البقع والتخلص منها وبعدها استخدام الماء حتى يتم إزالة الأوساخ الناتجة من التنظيف والتخلص منها وتلك العملية تستهلك اليوم بطوله ولكن بعد تعيين المختصين من شركة تنظيف في العين سوف يتم توفير عامل واحد وآلة بخار واحدة ويتم إزالة الأوساخ والبقع وتعقيم المكان خلال دقائق لا أكثر فأن سهولة عملية التنظيف أصبحت اليوم تكمن في استخدام التكنولوجيا وليس الطاقة والقوة الجسمانية عزيزي العميل تواصل معنا وسوف تحصل على الأفضل دائما .
يمكنكم زيارة موقعنا
https://sharjahclean.com

 

Postita kommentaar

<< Esileht