reede, november 22, 2013

Pullerits: Kuidas nädala sporditippuudis maha magati?

Küsib Priit Pullerits Tartust:
Öelge, palun, kas teie arvates on õiglane, et jätkub sportlastele nende töö eest stipendiumi maksmine ning Eesti riigil jääb sedasi maksutalu laekumata?

Vastab Jürgen Ligi, rahandusminister:
Ei. Ei.

Mida minister Ligilt veel küsisin – jah, ka spordist – ja mida ta vastab, seda saate lugeda laupäevases Arteris. Tilluke, juba rahvast ärritanud eelvaade intervjuusse peitub siin.

Kuid sama huvitav on see, et viimase nädala tormiliste ja murranguliste sündmuste varju on jäänud üks kodumaine spordiuudis, mis tegelikult, tunnistagem, läheb Eesti harrastusspordiavalikkusele rohkem korda kui see, kes juhib Sirpi (mida nagunii keegi ei loe – ka kultuuriinimestest, nagu ilmnes aastaid tagasi, kui Postimees palus nende arvamust ühe Sirbis ilmunud kirjutise kohta).

See uudis puudutab Rene Mandrit.

Rene Mandri (29) sai Londoni olümpial grupisõidus osalenud ainsa Eesti ratturina 50. koha. 2006. aastal võitis ta U-23 vanuseklassi EM-il hõbemedali. Täiskasvanute MM-il jäi ta parimaks tulemuseks 2007. aastal saavutatud 28. koht. Ta tuli tunamullu meeskondlikus mitmepäevasõidus Eesti meistriks. 2007 Hispaania velotuuril  ehk Vueltal sai ta üldarvestuses 24. koha ning lõpetas kolmel etapil esikümnes. Mandri on sõitnud aastail 2006-2012 profina meeskondades Auber 93, Ag2r Prévoyance ja Endura Racing.

Varsti võib siia loetellu, mis pole kaugeltki täielik, lisada veel ühe punkti: Rene Mandri on Priit Pulleritsu rattatreener. Esimese võistlusena on sihikul Jõgeva rattaralli.

Sellise uudise tõi lõppeval nädala üldsuseni Eesti rattaproffide veebikülg.

Eesti rattaspordis on keeratud täiesti uus ja värske lehekülg.
******
ATVs on Poison Spider Trail, Moab, Utah. 22. aprill 2012. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Rahandusminister Jürgen Ligi (vasakul) alustamas tänavusel Melliste triatlonil rattasõitu. Foto autor: Margus Ansu, Postimees/Scanpix
Foto 2: Rene Mandri võitmas mullu mais Tartu GPd. Foto autor: Aldo Luud, Õhtuleht/Scanpix
Foto 3: Rene Mandri kihutamas kõige eest tänavustel Eesti meistrivõitlustel grupisõidus. Foto autor: Mihkel Maripuu, Postimees/Scanpix

66 Kommentaarid:

At 18:27, Anonymous Anonüümne said...

Vahur Teppan treenib teles üht tšikki - see on veel mõistetav. (Miks mitte, kui hästi makstakse?) Mandre värk on aga täiesti mõistetamatu. Esiteks, Mandre pole mingi treener. Teiseks, jalgrattaspordis pole ju midagi treenida. Kes on Taaramäe treener? Kolmandaks, kui olekski, siis mida sest 45+ Pulleritsust võtta on?

 
At 18:31, Anonymous Anonüümne said...

See sissejuhatus on juba halba ennustav. Saksamaa, keda Ligi on justkui pika hambaga sunnitud tunnustama, riigivõlg peaks viimastel andmetel ca 86% juures SKP olema.
Ligi väited eestlaste heaolu tõusust on osaliselt demagoogiaga looritatud. Eraisikute laenukoormus on ca 15 mljrd EUR e sealtki on osaline heaolu tulnud.
Kreekale laenuandmine otsustati tundidega, kellegi käest küsimata ikkagi hea on jääb arusaamatuks. Priit: Läti, Leedu. Poola jne saavad samasugust euroabi kui meie. Nemad ei pea midagi kellegile maksma.
Hea näide euromaffiast on Läti. 18 % elanikest toetab eurole üleminekut, 58 % on vastu, kuidas kurat siis otsustati, et seda rahvale kindlasti vaja on.

 
At 19:17, Anonymous Anonüümne said...

Väga hea uudis. Ootame siis huviga uut ja huvitavat. Loodame Mandri enda kommentaare ja kui juba rattaspordis sees, siis kirjutage kuidas edeneb Rein Taaramäe paranemine. Kas järgmisest hooajast saab asja ja kas Rein paraneb sellest köri- ja kopsu haigusest?

Igatahes,

 
At 20:00, Anonymous Anonüümne said...

Kas Mandre aitab parandada Pulleritsu väntamistehnikat?
Priit, milles treeneri töö seisneb?
Või tahad lihtsalt end kuulsa sportlase nimega ehtida?

 
At 20:22, Blogger Priit Pullerits said...

Ma arvan, et kõigepealt aitab see, kui teie ja ka esimene kommenteerija ja kõik teised ka, kes kavatsevad sõna võtta, õpivad ära Rene Mandri nime. Ütleme kooris: Mandri. Veel kord: Mandri. Mitte Mandre. Kas jäi meelde? Mandri - i on lõpus.

 
At 20:30, Anonymous Anonüümne said...

Uskumatult tobe kirjutis seekord. Nii ühte- kui teistpidi.

 
At 23:13, Anonymous Anonüümne said...

Seekord edestasid blogi kommentaatorid PP. Rene Mandri ja PP uudis käis blogi kommentaariumist juba läbi.

Kehvaks oled jäänud Priit.
Me juba teame enne kirjutamist, seda millest sa kirjutad.

 
At 23:25, Anonymous Anonüümne said...

Jah, PP toimetuses lekib.

 
At 01:42, Anonymous Anonüümne said...

Täna Pullerits, homme Armstrong! Tubli Mandri, nii jätkata!

 
At 12:08, Anonymous Anonüümne said...

Ma arvan, et kõigepealt aitab see, kui õpite ära sõna "maksutulu." Ütleme kooris: maksutulu. Veel kord: maksutulu. Mitte maksutalu. Kas jäi meelde? Maksutulu - u on keskel.

 
At 12:15, Anonymous Anonüümne said...

Dr Holden viib täna Hiiul, Naha- ja Suguhaiguste dispanseri ja end. Onkoloogiahaigla taga metsas läbi ravi. Kõik haiged oodatud!

 
At 12:20, Anonymous Anonüümne said...

P.S. Dr Holdeni vastuvõtule registreerunuid (FB Pääsküla raba) on juba 57+. Ravimeetodid järeleproovitud ja efektiivsed!

 
At 15:22, Anonymous Anonüümne said...

Priit, mis sa Maxima katustest arvad?

 
At 17:53, Anonymous Anonüümne said...

Masendava? No mis jutt.
Kuningal lihtsalt pole veel kiiret kuhugi. Pigem pärast sauna väike õlu ja vast ka muud rõõmud.
Gaasi hakatakse vajutama kunagi hiljem, praegu las noorsandid müttavad omavahel.

http://sport.postimees.ee/2607502/petter-northug-alustas-suusahooaega-masendava-soiduga

 
At 18:14, Anonymous Anonüümne said...

LGBT-aktivistid tungisid Saksamaal, konverentsil "Perekonna kaitseks. Kas Euroopa rahvaid ähvardab väljasuremine?" füüsiliselt kallale Venemaa Riigiduuma saadikule Mizulinale, Venemaa geipropagandat keelava seaduse ühele algatajale. Olevat naissaadikut korralikult klobinud. Mida arvad sellest, Priit?

 
At 19:15, Anonymous Anonüümne said...

Tuleb tunnustada, Ligiga nauditav intervjuu Arteris.
Lisaks muudele pärlitele on Ligi toonud tabava paralleeli ka sportimise (võistlustel osalemise) kohta:
"Kui organism on vormeli tasemel, ega siis sellega piima järel käi."
Täpselt nii ongi. Kohe näha, et tegu tõsise spordimehega.

 
At 21:12, Anonymous Anonüümne said...

Ligi võiks ehk end publitseerida mõnes loetavamas väljaandes. Poliitikule ilmselt on oluline, et tema intervjuusid loetakse.

 
At 21:42, Anonymous Anonüümne said...

Kõige parem koht end publitseerida on jalgpalli MM-i ülekannetes.

 
At 21:53, Blogger Priit Pullerits said...

Ligi jutt on tõesti kõva. Arvestades mahupiiranguid, siis väga hästi ja jõuliselt ja nauditavalt argumenteeritud. Loodan, et nii mõnigi varem sularahast pimestatu hakkab aru saama, kuhu see vasakpoolsete võim võib meid ja me lapsi viia.

Need LGBT-aktivistid, kes Mizulinat ja veel ühte naisterahvast ründasid (vt uudis all), on, ütlen otse, debiiline värdjakari. Kujutate ette, naistele kätega kallale minna?! Mis inimesed need on?! Ei, need ei ole inimesed. Kui ses kohutavas uudises midagi head on, siis see, et järjekordselt see jäle kamp paljastas oma tegeliku inimvihkajaliku ja vägivaldse olemuse.

State Duma deputy Yelena Mizulina was attacked by LGBT activists in Leipzig on Saturday. "Aggressive LGBT activists tried to hinder the conference," Mizulina, the head of the State Duma committee on family, women and children, said on Twitter on Saturday. Mizulina said several members of the Russian delegation, including herself, Natalya Narochinskaya, president of the Foundation for Historical Prospects Studies, and a journalist with the television channel Dozhd, were injured.

 
At 22:08, Anonymous Anonüümne said...

vormelid on jälle need, mis kõige lühemat aega kestavad.

 
At 22:11, Anonymous Anonüümne said...

21:12, nimetad mõne?
PP oskab kindlasti täpsemalt, kuid laupäevane Postimees on kõige suurema tiraaži ja ka lugejaarvuga leht Eestis. Teisena järgneb tööpäeval ilmuv Postimees. Loeb midagi üle 200 tuh. in.

 
At 22:13, Anonymous Anonüümne said...

Mis mängu mängib Gräzin? Ja Allik? --
Tähelepanuväärne on LGBT rünnaku juures see, et kallaletung parlamendiliikmele on traditsiooniliselt casus belli. Venemaa on tuumariik. Saksamaal tuumarelvi pole. Juhtum paigutub ühte ritta Vene diplomaatide peksmistega Hollandis, rünnakuga Venemaa saatkonnale Poolas - ja venelaste samalaadsete kättemaksuaktsioonidega Moskvas. Kellegi käsi nagu suunaks.. Nüüd pole kahtlust, et Sotšis läheb palavaks.

 
At 22:23, Anonymous Anonüümne said...

22:11 räägime mitte statistilistest lugejaarvudest, vaid mõjust. Vaks vahet kas lastakse muu kraami vahel silmadega üle või süüvitakse.
21:12

 
At 22:31, Blogger Priit Pullerits said...

Aitäh, 22:11. Ja kuidas 22:23 üritab väikest mõju tõestada? Kas ta tõesti arvab, et kui kuskil ilmub mingi tekst, millele nt kaks autoriteeti avalikult meedias vastavad, et siis see on märk mõjust? Ei ole ju. Kui kaks inimest millegi üle meedias vaidlevad, siis see ei näita veel, et üks neist kirjutas midagi mõjukat, sest kaks ju ometi reageerisid. Mõju on palju peenem asi. Kui Ligi intervjuu jõudis 200 000 inimeseni, kellest, oletame, et ainult iga neljas seda luges, siis on see kokku 50 000, ja kui iga kümnes neist veidi mõtlema hakkas - mis on ju tegelikult tagasihoidlik pakkumine -, siis on see 5000, mis on ühelt artiklilt ikkagi kolossaalne mõju võrreldes eelkirjeldatud kahe inimese raevuka avaliku reaktsiooniga loole, mida võib-olla üldse luges 300 inimest, mis siis, et kõik professorid.

 
At 22:57, Anonymous Anonüümne said...

Suurepärane arumentatsioon PP-lt. Pihtas, põhjas.

22:13, vist isegi esimest korda saan Gräziniga nõus olla, sest mees mängib antud juhul terve mõistuse mängu.

Delfi: ERR-il selleks raha pole, kinnitas Gräzin. Jalgpalli puhul on jutt suurusjärgust, mis võrreldav "Õnne 13" aastase eelarvega ja Gräzin ei leidnud, et seda või midagi muud peaks jalgpalli näitamiseks ära kärpima.
Niisiis jääb tema arvates üle variant müüa õigused ainsale tõsisele ostjale, milleks on Tallinna TV. "Jaak Allik palus meelde jätta ja edasi rääkida oma seisukohta: olgu või maailmalõpp, aga TTV-le midagi müüa ei tohi ja jalgpall olgu siis olemata. Liberaalid nii ei arva - kunde on kunde ja ostjat ei diskrimineerita," kommenteeris Gräzin.

Muidugi, kui Gräzin jälle pulli ei tee, teatavasti klounidelt võib seda igal hetkel oodata.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/grazin-jaak-allik-oli-jalgpalli-mm-i-teleoiguste-tallinna-tv-le-muumise-vastu.d?id=67147084

 
At 00:24, Anonymous Andres Seljanin, sotsialist said...

Jalgpalli saab vaadata küll! Eesti laenukoormus on EL väikseim, pangandusasjatundja Ain Hanschmidt ütleb, et tuleks võtta. Jürgen Ligi plaan ei ole realistlik, sest kui me ise ei võta, siis ikkagi kulub raha Kreeka laenude teenindamiseks. Raha on vaja majandusse juurde. Paul Krugman, Nobeli majanduspreemia laureaat ütleb ka nii.

 
At 00:50, Anonymous Anonüümne said...

Kas isand Pullerits on üldse sellest aru saanud, et ERR on juba teinud FIFA-ga lepingu 400 000 euro eest ülekannete litsentsi omandamiseks ja see litsents sisaldab endas kohustust tagada ülekanded Eesti televaatajale? Ühesõnaga kui ERR-il ei ole raha, et litsents õigel ajal kinni maksta ja ülekanded sooritada, siis tuleb FIFA-ga kohtusse minek litsentsitingimuste mitte täitmise eest. Mis päädib kindlasti suurema väljaminekuga (litsentsitasu + trahv) kui 600 000 eurot. Ühesõnaga Pullerits propageerib seda, et ERR kulutaks kokkuvõttes rohkem kui 600 000 eurot selle peale, et jalgpalli MM-i mitte näidata. Utter nonsense!

 
At 02:08, Anonymous Anonüümne said...

Suurepärane, 00:50. Küsime miks kõik suure lugejaskonnaga meediaväljaanded nendest üliolulistest asjaoludest vaikivad. Ansipist (ja Ligist) saab aru, võimulolijad on supi kokku keetnud ja nüüd ei taha keegi end süüdlaseks tunnistada. Kuid seal on teised erakonnad ju ka mängus. Miks igasugustel FIFA-del lastakse nii kergesti end ümber sõrme mässida? Liberaal Gräzin võiks teha sammu kaugemale ja püstitada küsimuse miks neid teleõigusi ainult paketina saab osta. Vabal turul ei saa müüja tingimusi dikteerida. Kui ERRis tegelevad sisseostmisega äpud, siis võiks seda suunda tugevdada (kasvõi Rahandusministeeriumi/Ligi spetsialistide abiga).

 
At 03:36, Anonymous Anonüümne said...

Jürgen Ligil tasuks
näiteks tuua Bulgaaria ja Serbia, kes teatasid, et nemad 2014. a Eurovisioonil kaasa ei löö. Taanis korraldatava võistluse osamaks ja seotud kulud olevad liiga suured. Võib küsida, kas Serbia ja Bulgaaria ei lase käest harukordset võimalust (bum-bum laulvate neidude abil) oma rahvuskultuuri ja riiki rahvusvaheliselt tutvustada. Kuid tegelikult saadavad Bulgaaria ja Serbia oma loobumisotsusega rahvusvahelisele areenile, sh investoritele väga tugeva signaali - võimekusest kokku hoida, prioriteete seada ja raha mõistlikult kulutada. See saab olla ainult parim reklaam Bulgaariale ja Serbiale. Kahjuks on Ligi pea ainus, kes reformi seltskonnast sellistest asjadest aru saavad. Ärge tehke järske tõmbeid, ütleb Ligi. Ansip, aga vastupidi, vehkleb rooliga nagu rallisõitja. Masin on aga juhitavuse kaotanud. Ei päästa enam P-E. Rummo, venelane Andrei ega Imelda Marcos. Rahvas on hamba verele saanud. Kriis jätkub. Jürgen Ligi meel peab üsna kurb olema kui selle seltskonna taset vaatab. Hakka või diktaatoriks

 
At 10:59, Blogger Priit Pullerits said...

Teades, mis kulisside taga toimub - ütleme nii, et üks asi on usutluste tulemusena see, mis kirja läheb, aga sellele usutlusele eelneb ja järgneb ja seda saadab veel hulk väärtuslikku informatsiooni, mis igalt poolt kokku jookseb, sest enne usutluse läbiviimist tuleb arendada kontakte ja sidemeid, mis avavad nähtavate protsesside varjatud tagamaid (kes on nutikas, sai aru, ja kes ei ole, seda ei aita ka see, kui kõik liiga puust ja punaseks [sic!] teha -, siis on 03:36 näidanud kas teadlikult või intuitiivselt suurepärast suurte protsesside ja varjatud allhoovuste lahtimõtestamise võimet. Tõsiselt! Tubli!

 
At 13:45, Anonymous Anonüümne said...

"Ligi probleemiks peetakse [..] sõnumi puudumist," kirjutab EPLis analüütilises artiklis Kärt Anvelt. Nooremad nõudvat action'it, reforme. Ajalugu aga näitab, et hea valitseja on see, kelle ajal maal on vaikne, sest inimesed on õnnelikud, meelerahu, vn k благоденствие.. See võikski olla üks sõnum äkšjonimeestele. Sama näeme ka harrastusspordis. Kurvastav on kuulda, et dr Holden eilse üritusega nõmmekate meelerahu rikkunud, nii, et isegi MUPO kohale kutsutud. Rahulikku meelt!

 
At 14:23, Anonymous Anonüümne said...

Lootusetul pilgul lappab Priit Pullerits oma märkmiku lehti. Ligi rääkis, aga tema, nagu ikka, ei saanud millestki aru. Nüüd peab ta ajalehele selle kohta artikli kirjutama. Ent kogu jutt on keerulisi termineid ja seoseid täis. Kui riik võtab laenu, kas siis riigi vara suureneb või väheneb? Priit ohkab. Matemaatika ei ole kunagi olnud tema tugevam külg. Ja see on väga pehmelt öeldud. Matemaatika õppimise jättis Priit maha 6. klassis, samal ajal kui said tõmmatud elu esimesed sigaretid. Väidete põhjendamine on ju nõrkadele. Nii hea on laia käega üldistusi teha...

 
At 17:50, Anonymous Anonüümne said...

Mes mandre päält te tulete, et ERR juhtimisse parteibroilkude toppimist sõnagagi ei maini ja kõik need muud pisiasjad siin üles kütavad?

 
At 18:02, Anonymous Anonüümne said...

Lisan rikka harrastaja hinnakirja kah, sellesama, mille mannekeen siin välja kuulutati, et kõik saaks juba abikaasaga kauplema ja maid-mandreid jagama hakata:

Igakuise treeningplaani koostamine: 60€/kuu
-Koos iganädalase analüüsiga: 90€/kuu

Iganädalase treeningplaani koostamine koos igapäevase analüüsiga. Kaks ühistreeningut kuus: 140€/kuu
-Vajadusel teiste spetsialistide kaasamine, toitumiskava üle vaatamine, tasuta spordiarst kaks korda aastas: 250€/kuu

 
At 18:24, Anonymous Anonüümne said...

Personaaltreeningu jaoks ei ole hinnad kõrged. Eestis peaks olema arvestatav hulk inimesi, kellele see oleks jõukohane. Vrdl Anders Szalkai maratonikool Rootsis.
Täna sai vaadatud - rullitajad sõidavad enamuses ikka väga puiselt, puusadest liikuvusulatus väike, ilusat vabatehnika sammu suudab vaid 1:10-st. Arusaadav ka, et mitte kõige nooremad mehed enam. Kõige ilusam samm on mõnel noorel neiul. Kui oleks keegi treener, kes vanadele meestele painduvust ja nõtkust suudaks õpetada.

 
At 06:30, Anonymous Anonüümne said...

Kui Mandri ütleb, et vaja on rohkem mahtu teha, kas siis ta vallandatakse?

 
At 07:57, Anonymous Anonüümne said...

18:27

Mina olen V. Teppanit ikka Tartu ööelus näinud. Aga milliselt kanalilt treeninguid näha saab?

 
At 09:52, Anonymous Anonüümne said...

Nädala tähtsaim spordiuudis - kuni 9. detsembrini ei ole näha mingit suusailma (Vene pikk prognoos).

 
At 11:27, Blogger Madis said...

Osaliselt Sotši tõttu ei näidata ka Tour de France.
Kas siin läheb ka Priidu tahtmise järgi?

 
At 12:26, Blogger Priit Pullerits said...

Kes, kurat, lõhkus Arenas suusaergomeetri ära?

 
At 12:34, Anonymous Anonüümne said...

Mina, mis siis?

 
At 13:07, Anonymous Anonüümne said...

12:34, oota nüüd Postimehe juristi pöördumist.

 
At 14:00, Anonymous Anonüümne said...

Kanderiaana on jõudnud ka ERRi?
Või kuidas teisiti nimetada seda eklektilist tõmblemist,kus tellitakse midagi, siis varsti loobutakse, makstakse trahve jne.

Kuhu raha siis kadus? T de France, jalka MM ja olümpia ei kerkinud sündmustena esile ju üleöö.
Või on Allikmaal tõsiseid puudujääke exceli kaautamise ja liitmise-lahutamise vallas?

 
At 14:26, Anonymous Anonüümne said...

Jürgen Ligi kirjutab (Arter, L), et: 1) sotsialism on saatanast ja 2) tema kaitseb tegelikult nende huve, kelle huve sotsialistid (Ligi meelest väidetavalt) kaitsevad. WTF? Kas Ligi on siis ise sotsialist? Või ei ole? Või on Arteri toimetaja kärbseseent söönud, et selline loogikavaba asi lehte on jõudnud?

 
At 16:08, Anonymous Anonüümne said...

Vastusena eelmisele postitusele,arvasin ma, et ega Jalgpalli MM iga ei pruugi jamad piirduda ja nüüd on siis tulemused käes: "Rahahädas Eesti Rahvusringhääling peab kulutusi koomale tõmbama ja seetõttu ETV järgmisel suvel rattamaailma tähtsaimat võistlust Tour de France'i ei näita."
Liiga vara hakkas siinse blogi omanik hüppama ja rusikatega vastu rinda taguma, et ära tegin, ära tegin nüüd tehtigi ära.
Ega asjatult ei ütle vanarahvas et pole kukel enne õhtut mõtet väga kireda :).
Õnneks on olemas Eurosport ja pekki see ERR.
Kuigi err-i oli hää lindistada ja siis vaadata ainult valitud kohti.
Kurb kui kultuur võimust võtab aga demokraatia ju pidigi olema vähemuse võim enamuse üle.
Terv. Toomas

 
At 18:22, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits samasugune tühikargaja nagu Taaramäe. Oma blogis võid möliseda,ega Maailm sinu järgi hakka käima. :)

 
At 19:14, Anonymous Anonüümne said...

Eks iga mees üritab maailma paremaks muuta. Pullerits rahvale TdF ülekannet kätte võideldes. Jürgen Ligi neid, kelle huve sotsialistid kaitsevad - sotsialismi eest kaitstes. Dr Holden autosid Nõmme elanike raske võitlusega maastikukaitsealaks kuulutatud metsaalusele parkides. Igaüks! Ja igaühel on oma tee, oma ettekujutus rahva õnnest.
Aga ainult väga vähestel õnnestub ka oma visioone ellu viia. Takistuseks enamasti rahvas ise.

 
At 19:49, Anonymous Kaarel, Põlvamaa said...

Ei ole tühikargaja. PP blogi liidab kommentaatoreid kes on väga intelligentsed lausa dotsendid näiteks või ka doktorid ja prohvessorid. Kas on veel Eestis teist sellist blogi? Vastan ise - ei ole.

 
At 20:11, Anonymous Anonüümne said...

Ansip: Meil on probleem.
Pullerits: Kuulen, hr peaminister!
Ansip: TdF, jalgpalli-MM, Sotši - 300 000, 350 000, 400 000! Meil ei ole Riigikassas nii palju.
Pullerits: Jätame jalgpalli ära!
Ansip: Ei saa, jalgpall on rahva seas populaarne.
Pullerits: Damn! Jätame siis Sotši olümpia ära!
Ansip: Ei saa, Šaakašvili vedas alt, lubas, et Sotši mänge ei tule, aga sai hoopis ise kinga.
Pullerits: My God! Mis me siis teeme?
Ansip: ERR eelarve on lõhki. Mida arvad?
Pullerits: Mida? Mida?
Ansip: Me võtame TdFi maha.
Pullerits: My ass!

 
At 21:35, Anonymous Martur Alliksaar said...

20:11, ETV viimastes askeldamistes võib ainest olla küll järgmise NO99 algupärandi - hüsteeria ühes vaatuses - jaoks. :)
Jälgime mängu.

 
At 23:36, Anonymous Meeleheitel spordisõber said...

Lp Aarne Rannamäe,
homses Vabariigi kodanikes palun anda vastus, palju läheb ETV-le trahvida näol maksma TdFi ja jalgpalli ülekannetest loobumine. Läbi on käinud erinevad numbrid, aga kes veel peaks paremini asja teadma kui Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liige, homme siis Hanno Tombergi isikus.

Rõhutan üle, et palun saada konkreetne vastus ilma juhatuse liikme poolse demagoogia ja hämata.
Hämata selles mõttes, et kuna lepingud on mitmeaastased, siis küsimusele, palju on ERRi kahju, saab vastata ka numbritega, mida ERR peab kandma näitamata jäänud aasta kohta (n-ö eelarveaasta põhiselt). See oleks aga pooltõdede mäng...

Ehk siis, mis on kogu penalty kui ei jätkata TdFi ülekandeid?
Sama küsimus jalgpalli MM kohta (lisaks trahvile, kuidas on lood litsentsitasuga - midagi on vist juba makstud, aga kui kaua ja palju tuleb veel olemasolevate lepingute järgi tasumist jätkata)?
Tänan.

 
At 00:39, Anonymous Anonüümne said...

Repliigi korras: Miks ürituste korraldajad nagu Holden ikka need kõige looduskaunimad Eestimaa kohad sihikule võtavad? Praegusel juhul Nõmme Pääsküla raba maastikukaitseala - metsaalune autosid täis (MuPo!) ja õigust jääb ülegi. Holden reklaamis oma üritust isegi Lätimaal. Siis oleks pidanud pealinna külalistele tutvustama, kus parkimisplatsid asuvad. Asuvad kohe kaitseala piiril, 80 m. Kodulinlastel soovitada üldse tulla jala, kasutada Tallinna suurepäraseid rattateid või ühistransporti. Ühistransport muide on Tallinnas tasuta. Jätkusuutlikult mõtlevad üritustekorraldajad mõtlevad sellistele asjadele. SEB Tallinna maraton näiteks on üldse ühitatud linna autovaba päevaga. Kõiki neid asju ei peaks Holdenile meelde tuletama, sest ta ise järgis neid - siis kui veel trenni tegi. Nüüd aga tundub, et kommertsi lained on üle pea löönud.
"Põlisnõmmekas"

 
At 01:19, Anonymous Anonüümne said...

Hea spordisõber,
sinu küsimustele (palju on ERR-il võetud kohustusi) ei suuda ajakirjanikud vastata, täpse vastuse saamiseks tuleks kaasata audiitor s.t spetsialist Jürgen Ligi juhitud ametkonnast.

 
At 07:22, Anonymous Meeleheitel spordisõber said...

Hea 01:19. Kindlasti oled tubli inimene, kuid funktsionaalne lugemisoskus jätab ivake soovida. Aga kordame siis üle.
Seetõttu ongi küsimus suunatud saates viibivale juhatuse liikmele, kellel on kindlasti nii lihtsa küsimuse kõik nüansid hästi teada.

 
At 07:43, Anonymous Anonüümne said...

Hea Meeleheitel spordisõber, kindlasti saada oma küsimus lisaks siinsele kommentaarumile ka saatesse. Vastus, ma usun, huvitaks kõiki.

 
At 13:42, Anonymous Anonüümne said...

"põlisnõmmekas", sa räägid heast tahtest korraldatud nišiürituse puhul autovabast päevast ja meeletust väliskülastajate hordidest (sh tasuta ühistranspordist nendele -sic!). Äkki natuke pingutad üle? Kui isegi MUPO on mõistlikum, kui üks "põlisnõmmekas", siis on äkki peeglisse vaatamise koht?

Kah põlisnõmmekas!

 
At 16:41, Anonymous Ants said...

Sellist asja nagu "Pääsküla raba maastikukaitseala" ei ole google'i andmeil veel olemas. On vastav plaan. http://www.tallinn.ee/est/g2917s70145
Kui kõrvutada maratoniraja skeemi kavandatavava kaitseala skeemiga siis nähtub ju ilusti, et parkimine oli korraldatud väljaspool tulevase kaitseala piire. Ma testi ei jaga arvamust, et Pääsküla raba mahub "kõige looduskaunimad Eestimaa kohad" määratluse alla ja ma kohe kindlasti ei pea õigeks, et sõidukitega sõidetakse maastikualal väljaspool selleks lubatud teid, aga no andke armu!

 
At 19:54, Anonymous Anonüümne said...

Ants elab vist mingis teises maailmas.
Pääsküla raba kaitse alla võtmise määrus on Riigi Teatajas avaldatud ja 14.10.2013 kuupäevaga ka ametlikult jõustunud.
https://www.riigiteataja.ee/akt/411102013068

 
At 03:05, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 03:08, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 03:11, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 03:15, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 
At 05:32, Blogger 艾丰 said...

jianbin1125
louis vuitton
michael kors outlet store
canada goose jackets
replica handbags
louboutin uk
canada goose sale
michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
cheap oakley sunglasses
nike air max 2014
ugg boots
hollister,hollister canada,abercrombie and fitch,abercrombie,abercrombie fitch,abercrombie kids,a&f
hollister pas cher
oakley
ugg boots outlet
adidas jeremy scott
chanel outlet store online
michael kors outlet sale
moncler jackets
cheap uggs
michael kors handbags
links of london uk
the north face jackets
basketball shoes
north face jackets
michael kors outlet
ugg outlet
louis vuitton outlet store
true religion sale
giuseppe zanotti sale
barbour clothing
ferragamo shoes
air jordan shoes
nike trainers uk
canada goose outlet

 
At 11:34, Blogger Gege Dai said...

jianbin0704
football shirts
coach outlet store
toms shoes
kobe shoes
burberry outlet
christian louboutin shoes
jordan shoes
cheap mlb jerseys
nike free 5.0
air max 90
cheap michael kors handbags
cartier outlet
gucci sunglasses
ralph lauren outlet
adidas trainers
beats by dre
longchamp solde
rolex outlet
nike huarache
michael kors outlet store
ray-ban sunglasses
louboutin pas cher
longchamp outlet
tiffany jewellery
swarovski crystal
ralph lauren outlet
lebron shoes
louis vuitton outlet store
mulberry handbags
fitflops sale clearance
herve leger outlet
ray-ban sunglasses
basketball shoes
coach outlet online
fitflops shoes
tiffany outlet
toms outlet

 
At 08:20, Blogger dong dong23 said...

uggs
ralph lauren
ralph lauren
north face
michael kors outlet
prada
oakley sunglasses
coach outlet
beats by dre
north face
20181.26wengdongdong

 
At 05:14, Anonymous Obat Benjolan Dimata said...

thank you very helpful article

Cara Mengobati Benjolan di leher
Cara Mengobati Penyakit Typus
Cara Mengobati bisul
penyebab kulit tangan mengelupas
Obat Herbal untuk Biang Keringat
Obat Atasi Penyakit Gondongan

 

Postita kommentaar

<< Esileht