neljapäev, märts 21, 2013

Pullerits: Kuidas eriti kõvad mehed end spordis maksma panevad?

Pidin sadulast maha kukkuma - kui ma oleks muidugi üldse sadulas olnud -, kui kuulsin üht spordipoodi külastanud tuttavalt lugu, mille tunnistajaks tal oli õnn(etus) olla.

Tuli üks sportlik mees paari semuga spordipoodi. Tal oli probleem. Ja probleem, nagu pealtnägijad kuulda said - sest sportlik mees ei olnud oma probleemi väljendamisel sugugi mitte tagasihoidlik, vaid müristas nii, et kogu kauplus kajas -, seisnes järgmises.

Sportlik mees oli ostnud mingi 200-eurose rattatarviku. Oli seda kodus kasutanud, aga ah sa mait - tarvik oli katki läinud. Oli tulnud sellega tagasi poodi. Pood oli selle lahkelt ringi vahetanud, kuigi arenenud vestlusest võis järeldada, et ju vist oli kauplus ikka vastu tulnud, sest ei saanud välistada, et omajagu, kui mitte lausa valdav süü tarviku purunemises olla sportlikul mehel lasunud.

Aga uue tarviku käekäik ei osutunud põrmugi paremaks, nagu selgus. See oli samuti katki läinud, nagu sportlik mees spordipoes kõigi külastajate kuuldes valjult teada andis, ja tema veendumuse kohaselt oli süüdi kauplus, kes oli talle mingit mõttetut prahti müünud.

Vaene müüja, nagu pealtnägijaile paistis, oli päris kimbatusse sattunud, sest mis sa ikka teha oskad, kui meestekamp, pealegi sportlik, tuleb hirmsa raginaga teda süüdistama ja oma õigust nõudma. Oli siis müüja helistanud siia ja sinna, et kuidas küll probleemi lahendada, sest temal otsuste langetamiseks volitused puudusid.

Aga siis võtsid sündmused ühtäkki ootamatu pöörde.

Sellal, kui müüja palavikuliselt helistas, et ülemustelt kriisisituatsiooni lahendamiseks nõu pärida, haaras sportlik mees sealtsamast kaenlasse uue rattatarviku - mis siis, olgu meelde tuletatud, et ta oli kauplust just süüdistanud, et see müüb igasugust prahti - ja kuulutas, et müüja ei saa talle mitte midagi teha, kui ta sellega kauplusest välja marsib.

Vähe sellest: sportlik mees kuulutas kõigi kuuldes, et müüja guugeldagu tema nime, küll ta siis saab teada, kui tuntud ja kõva mees ta on (mulle selle loo rääkinud kunde teda küll ei tundnud). Ja nende sõnade saatel sportlik, tuntud ja kõva mees, tarvik kaenla all, minema astuski.

Vaat siis, võtke õppust, kuidas eriti kõvad mehed end Eestis maksma panevad.
******
Shrimp Rock on Slickrock Bike Trail, Sand Flats Recreation Area, and La Sal Mountains, Moab, Utah. 19. aprill 2012. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Jaanus Laidvee ja Shrimp Rock Slickrock Bike Trailil Moabi lähedal Utah's. Laidvee ei ole selle looga mitte kuidagi seotud! Foto autor: Priit Pullerits
Foto 2: Mootorrattur Slickrock Bike Trailil Moabi lähedal Utah's. Taamal paistab Colorado jõgi. Foto autor: Priit Pullerits
Foto 2: Jalgratturid Slickrock Bike Trailil Moabi lähedal Utah's. Foto autor: Priit Pullerits 

166 Kommentaarid:

At 12:40, Anonymous Anonüümne said...

Huvitav oleks teada, kes see kõva ja tuntud rattamees siis on. Äkki Priit uurid oma sõbra käest ja avalikustad?

 
At 13:02, Blogger GuidoMukk said...

selles küsimuses saaks küll Priit aidata. Googeldame ta nime välja ..olgu ta nii kõva mees kui tahes saame ikka ta häbiposti panna. Nii kõvat meest pole kes sellele vastu saaks.

 
At 13:24, Anonymous Anonüümne said...

Postimehe tase - naised saunas rääkisid. Ei ühtegi nime - kes rääkis, kellel on tarvikuga probleem, millises poes.

 
At 13:33, Anonymous Anonüümne said...

No selge see, et Tallinna pood see ei saanud olla. PP ju Tartu mees.

Mehed, kunagi siin peilisime deduktiivsel meetodil välja, mis on PP postitatud USA piltidel. Nüüd võiksime deduktiivselt tuletada, kes see kõva mees on. Minu poolt siis areaali ahendamine Tartu piiridega.

Kes teab, mis spordipoes PP käib ja ta tuttavad käivad? See oleks järgmine samm. Pole kunagi kuulnud, et ta oleks rääkinud Sportlandist... nii et Sportland out.

 
At 13:38, Anonymous Anonüümne said...

AV dopsiloo lekitaja sai PMilt kompensatsiooni? Ons toimetus valmis cashi köhima ka rattapoe tasemel kompra eest?

 
At 14:02, Anonymous Anonüümne said...

Hakkas ka huvitama, et kes need niiii kõvad mehed siis meie keskel ringi liiguvad. Kuna vihjeid napilt, siis tuli guugeldada sellega, mis meil on:
"üks sportlik mees spordipood".

Vastuseid tuli kasinalt ja Cosmopolitään võtab kosta järgmist:
"Oled vallaline? Sportlik Marss valitseb taevast 16ndal, nii et mine spordipoodi ja uuri jooksujalatseid ning meeskliente."

Jah, kui teaks, kuhu poodi minna, siis võiks juba midagi hakata idanema. Praegu jääb aga asi liiga sihituks, kuigi suuna tabasid Cosmotüdrukud ära. Tublid!
Kui nüüd mõne vihje veel saaks, küll siis alles möllaks ja guugeldaks.

 
At 14:10, Anonymous Anonüümne said...

Korsakov oli Tartus käimas

 
At 14:17, Anonymous Anonüümne said...

No ei ole kõvasti pea sügamist:
1 ei tundnud seda meest (järelikult ise loll või mees on tegevaktiivsportlaskarjäärile täpi pannud)
2 kes on mh ka rattamees, rahamees, jõnglane, ja tugev ja dorpatis? muidugi Marek Kalmus :D
3 väga hästi kujutan ette :D

Rikastele klientidele tulebki asi ära anda, nad tulevad ikka ja jälle oma rahapatakaga tagasi, neil on kõrgemad nõudmised ja rohkem lubatud. Nii nagu tavainimene ei saa kuulsaga samaväärset nõu ja abi arstidelt.
Väga tuntud on ju lugu firmast, kes lubas kõik tagasi võtta, on pretensioon tõeline või mitte (selline firma ei ole haruldus, välismaal on klienditeeninduse tase hoopis teine kui siin, 100% money back guarantee, no questions asked). Üks mees tuli aastaid vanade rehvidega, tahtis tagasi oma raha. Kuigi sellele pinnale oli kolinud hoopis muu asjaga tegelev firma, osteti papilt need rehvid tagasi. Majandusõpikunäide.

 
At 15:30, Anonymous Anonüümne said...

Rattaarvik ja 200€ - pukk või rullid arvatavasti.
Sportlik, kõlava häälega mees, kes liigub omasugustega pundis - paluks lisavihjeid, PP.

 
At 16:12, Anonymous Anonüümne said...

Havai Jee on ka mängust väljas, seal ka PP kuigi tihti ei käi mu teada. Mis seal Tartus veel üle jääb?

Kas pukk saab puruneda? Ega vist. Eriti mitte 2x järjest. Ju siis rullid...

 
At 16:27, Anonymous Anonüümne said...

Pukki või rullikuid ju reeglina rivis rippumas ei ole. Jookse-vänte rahajõmm ka vaevalt ise külge kruvima on võimeline. Esimene pakkumine oleks, et tegemist on sadulaga, selle võib küll leti juurest pihku haarata ja minema jalutada.

 
At 16:51, Anonymous Anonüümne said...

Ärimees? Rattamees? Kõva lärmaja ja teiste süüdistaja? -

Ega Tartus sellist peale Pärna naljalt ei leia...

 
At 17:22, Anonymous Anonüümne said...

Kui neid lärmajaid googeldama hakata, siis selgub tavaliselt, et vant on tegelikult paras jalg. Olen kindel, et müüja oli naisterahvas, naistega on sellised alati jõle härga täis, sest mehe käest võib lõuga saada lihtsalt. Kus on naised vahel letis? A ja T spordis.
Teet

 
At 17:34, Anonymous Anonüümne said...

Ma ei imestaks, kui selguks, et see mees oli Priit Pullerits. Teist harrastussportlast, kellel oleks selline "tapjainstinkt", ma ei tea. Pullerits on ainuke rattasõitja, kes ületab ristmikke punase tulega ja kelle jaoks liiklusmärgid on tühi õhk. Talle ei maksa midagi sabas seistes juurde astunud juhuslik lätlane läbi sõimata, sama on tunda saanud ka paljud siinsed kommentaatorid. Eirates arsti soovitusi, osaleb maratonidel ja sõidab trennis põlvi eriti koormavas vabastiilis, lisaks põlvedele võib ta niimoodi hoolimatult suhtuda ka oma muude varustusse. Teenuste eest raha ei maksa, vaid eeldab, et võistlustele tuleb teda sõidutada tasuta.

 
At 17:53, Anonymous Anonüümne said...

Kommentare võiks saada hinnata :DDDD

 
At 18:05, Anonymous Anonüümne said...

oi, isegi ma tahaks üle pika aja kommenteerida :D müüja oleks pidanud laskma näidata, mida selle tarvikuga tehti. aga eriti loll on mees, kes 2x "tarviku" ülesütlemisel kolmanda võtab. mis siis, et tasuta. tänapäeval mob telefonid superkaameratega, kuidas juhtub, et sellist nalja linti ei saada? Pealkirjast ka:Kes end siin spordis maksma pani? ootus tekstile oli hoopis teine, kas tegeliklt mingi jõmm või jörm poes on selle blogi teema. Priit teab, kes oli, kui on uuriv ajakirjanik tõesti, mingu homme, või täna õhtu, kui julgeb, mikrofoniga küsimusi esitama. või surgib siin nurga taga??ah?

 
At 19:47, Anonymous Anonüümne said...

Pakuks Erki Nool, kuid Nool ei sõida minuteada ratast.
Seetõttu jääb üle ainult võimalus, et suusaradade kuningas K2radi m2unn on jälle tegutsemas.

 
At 20:10, Anonymous Anonüümne said...

Mehed! Ain-Ivar alias Dr Holden on täna Hispaanias, Punta de los Molinas teinud juba 112 km pikkuse rattasõidu. Aeg 6 h 08 m, kiirus 18.3 km/h. "Kolm nädalat päikest, rattasõitu, merd ja apelsine", nagu Holden oma blogis kirjutab.
(Et mis see käesoleva postituse teemasse puutub? Väidaks, et Holdenil on alibi.)

 
At 21:12, Anonymous Anonüümne said...

Postituses pole märgitud toimumise aega, seega Ain-Ivari on siiski kahtlusaluste ringis.

 
At 21:23, Blogger dr Holden said...

Autor on selle kommentaari eemaldanud.

 
At 21:27, Anonymous Anonüümne said...

Millegipärast usun, et tegu on mõne Lõuna-Eesti rattaklubi "kasvandikuga".

 
At 23:21, Anonymous Anonüümne said...

€ 200 puhul tulevad kõne alla jooksud, rattakingad ja sadulad. A & T Spordis siis Mavic või Fizik tooted (mis ei tähenda, et intsident toimus seal!). Kas mees kasutas rattakingi ebasihipäraselt? Kuidas saaks sadula kaks korda p..sse keerata? Väheusutav..
- - Huvitav, et Dr H väidab, et pole Punta de los Molinos nimelisest kohast kuulnudki.

 
At 00:34, Anonymous Anonüümne said...

Kõva mees, kel on oma saatjaskond, ta ei käinud ju poes üksi! Kas vihje võiks olla Olümpia?

 
At 00:35, Anonymous Anonüümne said...

Tegeleb ka suusatamisega!? Jälle mingi Hansapankur!?

 
At 00:40, Anonymous Anonüümne said...

Ivar! Kaart väidab et sa oled seal

http://www.endomondo.com/workouts/168834130/792700

 
At 08:51, Anonymous Anonüümne said...

Ärge nüüd Ivari peale pahandage, ta pole veel ennast linnaosade nimedega kurssi jõudnud viia, alles paar päeva kohal. 112 km jooksul jõuab päris palju nimega kohti läbi sõita ja veel Google prillid tavakasutuse pole.
AndresP

 
At 08:57, Blogger dr Holden said...

Autor on selle kommentaari eemaldanud.

 
At 09:05, Anonymous Anonüümne said...

Sportlik mees ei pruugi olla spordimees,aga äkki keeraski see tegelane kaks sadulat p..sse ja seejärel võttis kolmandagi ...

 
At 09:09, Anonymous Anonüümne said...

Teeme siin senisest vahekokkuvõtte.

1. Sportland ja Hawaii Express see järelikult ei ole. Jääb üle Tartu A&T Sport.

2. Kaup ei saa olla rattasadul ega rattakingad ega muu säärane. Esiteks, need ei lähe kaks korda järjest naljalt katki. Teiseks, ega talvisel ajal saa sadul ja kingad katki minna. Kes see praegu väljas sõitmas käib? Arvestades hinda, jääb üle pukisõidu rattaramm või rullid. Raam kergesti ei purune, kuluvad aga rullid, kui neil oskamatult siiberdada. Järelikult on tegu rullidega, mida toetab ka hinnasilt 200 eurot.

3. See mees peab olema kas eriline nahaalne jõhkard ja jõmm või siis oma õigustes üliveendunud ja karistamatust tundev. Vaevalt mingi jõmm või kriminaal rattaga sõidab, ammugi mitte rullidel. Kohe kindlasti ei teata ta, et guugelda mind, saad teada, kes ma olen - milline jõmm tahab näidata, et tal on krimikaustik paks. Järelikult jääb üle mees, kes tunneb seadusi ja õigusi, et nii karistamatult käitub - jalutab kaubaga lihtsalt minema. Ja arvab, et on kõva tegija, kelle peale hammas ei hakka. Ja arvab, et võiks olla tuntud, st enesehinnang peab olema tulenevalt ametist kõrge. Huvitav küll, mis elukutse esindaja ta võiks olla... Jääb üle juura.

4. Nüüd tuleks ühendada kaks j-i - juura ja jalgratas.

Johhaidii, kas mina olen ainus, kes siin loogiliselt mõelda suudab? Kas keegi mingi oma konstruktiivse panuse ka annab

Teie Sherlock

 
At 09:12, Blogger Priit Pullerits said...

Dr Holden: "...olen juba kolmas aasta siin sama koha peal."
No mõni mees on ikka eriti jäärapäine ja järelejätmatu - kolmandat aastat sama koha peal. Palju õnne!

 
At 09:38, Anonymous Anonüümne said...

Sealtsamast võetav 200€ rattavidin? Ümberjutustades on kindlasti mitmeid eksitavaid seikasid tekkinud. Näiteks kuidas võtta lõiku "kodus tarvitamisel"? Kui sõnasõnalt- siis jääb tõesti mingi puki-rulli teema. Aga see võis tähendada ka muud. Kui nüüd tõesti üksi olnud naismüüjaga piirduda, siis on AT ilmne favoriit tõesti. 200€ jubinatest vedeleb seal näiteks mavicu jookse...

 
At 09:43, Blogger dr Holden said...

Autor on selle kommentaari eemaldanud.

 
At 09:56, Anonymous Anonüümne said...

to 09:09 punkt 3.

põhjendamatult kõrge enesehinnanguga on ka ajakirjanikud. lisaks:
1)on nad kindlad, et neid ei julge keegi puutuda, sest ajakirjanikul on ideaalsed võimalused avalikus meediaruumis tagasi tegemiseks;
2) on ainult kaks arvamust, ajakirjaniku arvamus ja vale arvamus. seda viimast oleme päris ligidalt ka korduvalt näinud.

ärgem unustagem, et pulleritsu "sõber" oli samuti sealsamas. kuskil pole öeldud, et ta ei kuulunud "sportliku mehe" kaaskonda.

ja siis meenub veel, kuidas üks pulleritsu sõpradest käitus analoogiliselt traumapunktis...

 
At 10:05, Anonymous Anonüümne said...

Ka pulsikellad/spidomeetrid mahuvad sellesse hinnaklassi.

 
At 10:13, Anonymous Anonüümne said...

Ärge unustage blogija mitmeid kordi öeldut: "Mulle meeldib mängu ilu!"

Seekordse mängu ülesanne on siis natuke luure ja natuke kriminaalsete mängude vallast...
Äkki peaks hoopis kommentaatorite hulgast otsima PPA uut sportlikku pealikku?

I.A.

 
At 10:13, Anonymous Anonüümne said...

Holden! Edu Päikeserannikul!
Hoia siis Pulleritsu blogi lugejaid ka vahel kursis kuidas Punta del Molinases mehed rattaid sõtkuvad!

 
At 10:30, Anonymous Anonüümne said...

Teine pakkumine:
1) spordividin jätkuvalt sadul;
2) Hawaii (A&T ka hea variant);
3) Pärn & co

Watson

 
At 10:36, Blogger Priit Pullerits said...

Dr Holden, aga see ühel kuulsal (sic! - Sinu sõna) treenija võitis aasta tähtsaimal võistlusel ühte teist meest, kes ei treeni ühel ringil, vaid harjutab isegi välismaal ja osaleb oi kui paljudel eri karva võistlustel. Järeldus 1: vaheldus ei anna eelist, loeb tahtejõud ja sihikindlus. Järeldus 2: vaheldus on ainult nõrkadele, kel pole tahtejõudu. Sellegipoolest rõõmsat treenimist nüüd juba ilmselt kurikuulsas (minu sõna) Punta del Molinases! Ma tegin eile tunniga 15 km suuska ja mõtlesin, et küll on tore, tunnike sõidan, siis lähen koju, oma koju, mitte kuskile võõrasse apartementi või hotelli, teistega pead-jalad koos, rahu ja vaikust pole.

 
At 10:37, Anonymous Anonüümne said...

Kuule, Watson, ära sega vett. Sa oled amatöör, tead ju isegi. Ära tule oma kodukootud teooriaga proffe eksitama.

Teie Sherlock

 
At 10:49, Anonymous Anonüümne said...

Ivar! Ma arvan, et nagu sina ei tea sellest Punta de los Molinosest midagi, nii ei tea ka mina sellest midagi. Kuigi olen ka mina sama rada sõitnud.
Allikas http://wikimapia.org/25363523/es/Punta-de-los-Molinos

 
At 11:25, Anonymous Anonüümne said...

Hea töö, Watson!
See on juba tõe moodi.

 
At 11:34, Anonymous Anonüümne said...

Hei, Watson!
Kuidas saab kodustes tigimustes sadula (ja veel 2x) ära lõhkuda?

 
At 11:37, Anonymous Anonüümne said...

PP - Tartu patrioot ja ovaali stammkunde.
Dr H - rändur ja maailmamees.
PP - kodus aetud sõstramahl.
Dr H - San Miguel.
Mõlemal on oma tõde.
Mõlemal on oma evangeelium.

 
At 11:40, Blogger Priit Pullerits said...

11:25 - ära aja möga! Keda sa siin kiidad?! Ennast Watsoniks pidav mees paneb kõige kolmega mööda! Ja keegi nimetab seda heaks tööks?! (Ei paista ka, et see iroonia oleks.)

Sõber, kes loo rääkis, ütles, et kui siin asjad paremuse poole ei hakka nihkuma ja kaup poodi tagasi ei jõua, siis ta annab mulle tunni aja pärast veel vihje sportliku mehe kohta, mis pidi tema identiteeti rohkem ja täpsemalt avama. Kell on 11:40. Ootame siis 12:40ni, lp Sherlock ja Watson jt.

 
At 12:06, Anonymous Anonüümne said...

Rattaring on ka variant.
Teet

 
At 12:27, Anonymous Anonüümne said...

vihja palju tahad. fakt on see, et sinu kuvand ussitaja ja irriteerija ja susserdajana süvenes veelgi. lombakat parandab ainult haud.

 
At 12:31, Blogger Priit Pullerits said...

...püksid sõeluvad püüli või? 8 minutit veel!

 
At 12:33, Anonymous Anonüümne said...

11:40

Kaks esimest asja Watsoni loos saab välistada. Aga kui isik pole teada, siis kuidas saab välistada Pärna?

Hercule Poirot,
J*bannõi v rot

 
At 12:43, Blogger Priit Pullerits said...

Nii, aeg tiksus täis. Sõber helistas ja palus teile edasi öelda:

ta mängib ka korvpalli.

 
At 12:46, Anonymous Anonüümne said...

mind huvitab omastatud ese rohkem. igasugu tölle on ilm lõputult täis, nende üle pea murdmine ei paku küll mingit rõõmu.

 
At 12:50, Anonymous Anonüümne said...

Pakun sportliku noormeest P. Pahvi

tõsisemalt rääkides,tundub, et tegu ei ole üldse põneva isikuga, muidu oleks PP juba reporteritööd teinud selle asemel, et ka ise teadmatuses sitsida ja sõbralt saadud infot tilgutada.

 
At 12:52, Anonymous Anonüümne said...

Riho Illak?

Hercule Poirot,
sigareta v rot

 
At 12:53, Anonymous Anonüümne said...

Lisaks veel, kui loo rääkinud sõber ka seda räuskajat ei tundnud, kust siis võetakse, et see ülbik korvpalli mängib?

12:50

 
At 13:01, Anonymous Anonüümne said...

mind huvitab aga kõige rohkem selle kitse ehk PP sõbra nimi. tüüp, kes ei julgenud/suutnud olukorda kohapeal lahendada ja torgib nüüd anonüümselt, on igati vääriline semu PP jaoks.

 
At 13:06, Anonymous Anonüümne said...

13:03
mind huvitab aga kõige rohkem selle kitse ehk PP sõbra nimi. tüüp, kes ei julgenud/suutnud olukorda kohapeal lahendada ja torgib nüüd anonüümselt, on igati vääriline semu PP jaoks.

Küll ta oleks julenud, kui tal oleks selline härgade kaaskond kaasas olnud nagu peategelasel, kes ilmselt üksi poleks julenud sellist avantüüri ette võtta.

 
At 13:08, Anonymous Anonüümne said...

see, et oli üldse mingi kaaskond, on ju kitse nägemus. kes saab seda kinnitada?

 
At 13:14, Anonymous Anonüümne said...

Hämmastav. Nukker samuti...
Kui tegu on poe ja pealtnägijate silmis lihtlabase vargusega (täpne olla, siis isegi rööviga), tuleb teha kõne politseisse ning asi klaar. Kui teemas on peale must-valge ka teisi varjundeid, siis milline on see "kõvatamise" ja häma mõte? Mingi kuldvillaku väikevend?! Eks teada-tuntud õhuvõngutaja Pullerits saab siiski aru, et kui ta ise selle nime siia riputab, siis väga tõenäoliselt saab ühes või teises vormis vastu koonu. Kui sellist arvamismängu maängida, siis on meie nohikblogija jälle puhas poiss. Sarnaselt kunagi läbijooksnud teemaga mingi lätlase "rivistamisest" pesusabas, on ka see teema vaid tühikargamine Pulleritsu poolt, kuni tulemust pole! Ei reageerinud see rattamees undamisele, ei juhtu ka siin selles vormis midagi. Kui raske on sellise vahu ja eneseimetluse asemel kirjutada üks lause "Kodanik seeja see varastas poest vidina. Mõisatame hukka"; struktuurid tegelevad. Lihtne!
Siin ongi see kurbloolisus, et ehkki justkui auditooriumil ja kirjasõnal on jõud, ei huvita blogijat kiire ja selge lõppmäng, vaid omaenda lugulaulu klikkide suurendamine. Hale!

 
At 13:19, Blogger Priit Pullerits said...

Need, kes räägivad kitsest, on ise hullemad kui kitsed. Kuulge, mehed, mingi härga täis tüüp võtab poest värgi ja lihtsalt jalutab sellega minema - kas see on teie arvates normaalne või? Õigustate sellist tegu või?

Tunnistan: sõber teab, kellega on tegu. Mina ei tea, kellega on tegu. Ausõna. Mind huvitab tõesti rohkem mängu ilu, nagu keegi ütles: kas nüüdisajal on võimalik oma avaliku teoga pääseda ilma, et sellele ei järgneks kusagil konkreetne hukkamõist ja et tegelast ei paljastataks. Ehk: mind huvitab see, et rahvas iseseisvalt, kollektiivselt ja loogika abil tõe jälile jõuaks. Uskuge, see on kõigile palju rõõmustavam kordaminek, kui see, et sõber siin nime välja purtsataks. See oleks isegi mage, rikuks ära mängu ilu. Nii et näidake nüüd üles mänguoskuse ilu!

 
At 13:22, Anonymous Anonüümne said...

Ma arvan samuti, et kui inimene võtab asja poes kaenlasse ja lahkub, siis on asi vaja prokuratuuri anda. Ilmselt on see müüja ise millegiga ämbrisse astunud.

 
At 13:24, Anonymous Anonüümne said...

Arvestades, et tegu on tõenäoliselt juriidiliselt ülipädeva isikuga, oleks lause "Kodanik see ja see varastas poest vidina" PP-le hukatuslik. Kui poest saab karistamatult vidina ära virutada, siis asi see pole tõenäoliselt juriidiliselt ülipädeval isikul PPga sellise otselajatamise puhul asju ülijuriidiliselt klaarida. Sel juhul on ette teada, kes kaotajaks jääks. Nt ütleks tõenäoliselt juriidiliselt ülipädev isik, et võttis vidina laenuks, mitte ei varastanud ega röövinud, ja jokk.

 
At 13:26, Anonymous Anonüümne said...

Maga välja, Priit! Kuskohas näed siin mängu ilu???? Mõnel mehel on moraalne kompass ikka nii sügavalt p....s, et ka teleskoobiga ei leia....

 
At 13:41, Anonymous Anonüümne said...

Pakun, et tegemist on tundud ekskorvappluriga TT.

MM

 
At 13:43, Anonymous Anonüümne said...

WOW! Kollektiivne jaht ülbikule Pulleritsu blogis. Ülihuvitav ja reaalajas täienev!!!

 
At 13:45, Anonymous Anonüümne said...

Priit, Üks täpsustav küsimus Sõbrale (Sinu allikale): kas tegu oli tarvikuga, mida sai kohapeal ratta külge panna? Kui jah, siis ta võib-olla ei jõudnud kaugele.

 
At 13:56, Anonymous Anonüümne said...

TT ei sobi kolmel põhjusel
1) ta ei mängi enam kossu
2) tal pole vaja kaaskonda ülbitsemiseks
3) teda tunnevad kõik, kes vähegi spordiga kursis, pidi tundma ka spordipoe müüja.

 
At 13:58, Anonymous Anonüümne said...

Ma ei saa aru - kui pood ise pole asjale ametlikku käiku andnud, siis PP koputaja olukirjeldus jätab midagi olulist enda teada.

 
At 14:01, Anonymous Anonüümne said...

"kuulsin üht spordipoodi külastanud tuttavalt..."

"mulle selle loo rääkinud kunde teda küll ei tundnud..."

"Sõber, kes loo rääkis, ütles, et kui siin asjad paremuse poole ei hakka nihkuma ja kaup poodi tagasi ei jõua"
"
"Tunnistan: sõber teab, kellega on tegu..."

"Sõber helistas ja palus teile edasi öelda: ta mängib ka korvpalli."

Priit, LÕPETA VASSIMINE!
Sinu "Sõber" ei olnud poes juhuslikult. Miks ta peaks muret tundma, kas kaup poodi tagasi jõuab? "Sõber" on kaupluse juhataja või omanik.
KES PULLERITSU SÕPRADEST ON SPORDIKAUPLUSTE OMANIKUD?

 
At 14:13, Anonymous Anonüümne said...

Järgmiseid vihjeid palun!

 
At 14:15, Anonymous Anonüümne said...

kui Priit lõpetaks vassimise, siis mida oleks siia blogisse üldse kirjutada ;)

 
At 14:16, Blogger Priit Pullerits said...

Ei, 13:45, loos on ka ju kirjas, et haaras selle kaenlasse. See ei olnud niisama, et võtan näpu otsa või panen kotti. Ma olen asjast nii aru saanud, et pigem ikka pannakse ratas selle tarviku külge - või kui ka päris külge ei panda, siis selle peale ehk küll.

 
At 14:20, Blogger Priit Pullerits said...

Nii, kuna asi ikka veel piisavalt ei arene, siis sõber saatis järjekordse vihje:

päev: eelmine laupäev
kellaaeg: umbes 16

 
At 14:22, Anonymous Anonüümne said...

Ma igaljuhul asun selle jõmmi poolele. Kui ma olen raha maksnud toote eest, mis puruneb ilma, et ma ise süüdi oleks ja seda 2 x järjest, siis tõepoolest kolmandal korral võtaks kauba üle jõuga kui seda muidu ei anta. Milles see võtja süüdi on? Mida ta varastas? Ta tõi ju katkise kauba tagasi, pood tehku ise oma ekspertiise. Vaevalt et kellegil nii igav on, et kodus meelega neid asju lõhub ja siis muudkui käib oma närve kulutamas. Ma oleks veel müslibatooni ka kaasa haaranud, et oma kulutatud energiavarusid täiendada.

 
At 14:27, Anonymous Anonüümne said...

Tanel Tein:)

 
At 14:31, Anonymous Anonüümne said...

Ahhaa, siis on selge! Tänu seletuse eest.

13:45

 
At 14:36, Anonymous Anonüümne said...

Rullid siis, kusjuures odavama otsa poolelt.
Kui mees korvpallurikasvu (ja ka pikale mehele omase koordinatsiooniga), siis võib koosluses jõmm-ratas-rullid nii mõndagi juhtuda...

 
At 14:37, Anonymous Anonüümne said...

14:22-ga nõus selles osas, et kui Sulle ebaklvaliteetset kraami müüakse - ja veel mitu korda, siis teeb viha küll. Kuna siin aga juba nimesid avalikult välja hõigatakse, siis tahaks loota, et pettunud klient seda foorumit loeb ja läheb klatib poes siiski asja mõistlikult ära. Kaubaga poest lihtsalt väljajalutamine ei ole mingil moel aktsepteeritav. Suuremate jamade vältimiseks soovitaksin Teinil see käik ette võtta. Kui poega kokkuleppele ei saa, siis võib poe nime avalikustada. Pood kindlasti ei taha kliente kaotada.

 
At 14:45, Blogger Priit Pullerits said...

Seni pakutud nimed ei ole ükski õige.

 
At 14:51, Anonymous Anonüümne said...

Keegi Tartu Rock'iga seotud tegelane, kes end rullidel vändates konditsioonis hoiab?

 
At 14:58, Anonymous Anonüümne said...

pakuks AS

Muhedik

 
At 15:02, Anonymous Anonüümne said...

Ülbikujaht Eesti loetavaimas spordiblogis annab kindlasti tulemusi - tahaks loota!

 
At 15:06, Anonymous Anonüümne said...

õigusenõudjate käest küsiks. et kui asi on juba 2x katki läinud kas ei oleks mõistlik raha tagasi küsida selle asemel et kolmas poest omastada ja seda tõenäoliselt samuti uuesti koju lõhkuma minna?

 
At 15:07, Blogger Priit Pullerits said...

Uskumatu, et meie seas siin leidub inimesi, kes sellist käitumist, nagu ma sissekandes kirjeldan, õigustavad. Ükskõik kui suur on inimese pahameel, et riistapuu katki läks, siis sellist käitumist, et võtan omavoliliselt kauplusest lihtsalt asja ja jalutan sellega minema, ei saa mingil juhul õigustada. Lisaks, juhin tähelepanu, pole üldse selge ega kindel, et viga oli asjas, mitte selles, kuidas asja kasutati - äkki kasutati oskamatult, hooletult? Kui ma ostan suusad ja sõidan nendega hange ja suusad ära murran, ja uute suuskadega samamoodi teen, siis kas viga on selles, et suusad olid viletsad, või selles, et ma kasutasin neid oskamatult? Klient arvab muidugi, et suusad on kehvad, sest ta on ju lõppude lõpuks nende eest maksnud, ja enamik ei ole nõus oma viga tunnistama. Kas selline juhtum tõesti mõne arvates tähendab, et võin minna poodi ja lihtsalt võtta kolmanda paari suuski ja nendega minema jalutada?

Sa võid küll olla jurist või advokaat, seletada ja keerutada mida tahes, aga selline käitumine ei ole normaalsete inimeste vaatevinklist aktsepteeritav.

 
At 15:24, Anonymous Anonüümne said...

Nii, segadus kasvab. Nüüd peab veel mõistatama mis poes PP oma lõhutud suuski vahetamas käib...

 
At 15:26, Anonymous Anonüümne said...

Kuule, Priit Pullerits! Ära topi oma nina asjadesse mis sinusse ei puutu! Kus nüüd tuli moraali jünger välja! Sinu enda õue alune pole samuti puhas!

 
At 15:27, Anonymous Anonüümne said...

Nüüd on vaja ainult 15:26 IP aadress välja peilida ja ongi tulemus olemas.

 
At 15:29, Anonymous Anonüümne said...

Tra, meie poes taotakse selline vend nii ära, et ta ei kõnni kaks nädalat, raisk!

 
At 15:30, Anonymous Anonüümne said...

Rattahoidja auto katuseraamile või rattapukk remontimiseks või ratta hoidmiseks.
Teet

 
At 15:31, Anonymous Anonüümne said...

... või 15:26 eesti keele õpetaja.

 
At 15:36, Anonymous Anonüümne said...

No nii, 15:26, willkommen rahva kohtu ette! Täna kella 17ni aeg, et kaasa võetud rullid poodi tagasi viia või sportlik mees saab siin nime. Aeg läks!

Sõber

 
At 15:37, Anonymous Anonüümne said...

Normaalsete inimeste vaatevinklist pole aktsepteeritav ka see, kui Kaia Kanepile avalikult hüsteeriline eit öeldakse.

Aga kui inimesel on hüsteeriliste eitedega igapäevaselt kokkupuuteid, siis küllap see hakkab lõpuks ka mõju avaldama.

 
At 15:37, Anonymous Anonüümne said...

PP, paiska kiirelt nimi lugejateni, enne kui kurjam sinuni jõuab. Viimastest kommentaaridest on aru saada, et süüdlane on blogi üles leidnud ja asunud ähvardama. Siis me vähemalt teame, kes sulle õhtul kolki tuleb andma.

 
At 15:39, Anonymous Anonüümne said...

Ma ei jõua soomest viieks tagasi opakad.

 
At 15:45, Anonymous Anonüümne said...

Sõber (15:36), et süütenööri põlemine ikka näha oleks ja blogijälgijad täie raha eest actionit näeks, selleks võiks spordimehe nimi x-minutilise intervalliga tähekaupa avanema hakata ;)

 
At 15:49, Anonymous Anonüümne said...

Hea idee, 15:45. Alustame siis: perekonnanimi algab sulghäälikuga!

Sõber

 
At 15:57, Anonymous Anonüümne said...

"Hangman" läks juba käima 8)
- -
Lugupeetud 15:37, pole põhjust siin seda Kaia Kanepi vana lugu üles võtta. Pullerits on oma karistuse selles juhtumis kätte saanud ja ära kandnud. Igaüks võib eksida.

 
At 16:03, Anonymous Anonüümne said...

Lõppetage ära! Mitte midagi ma tagasi ei too! Ma pole võtnud mitte midagi mis minule õigusega ei juulu!

Ja ma rääkisin Pulleritsuga siin, mitte teiega! Pullerits pane see jama kinni!

 
At 16:05, Anonymous Anonüümne said...

16:03, istu, 2!

Sinu õpetaja

 
At 16:21, Anonymous Anonüümne said...

16:03, hea meelega kuulame kõik siin ära ka teie versiooni.

 
At 16:27, Anonymous Anonüümne said...

Oma nõuet katkiläinud kauba asemel uus anda ei saa oma jõuga täitmisele pöörata. See ei ole õigusriigile kohane vaidluse lahendamise viis. Usun, et ei spordipood ega klient soovi iseenesest, et asi jõuaks Politseisse ja Kohtusse.
Las asja lahendab spordimeeste Arbitraažikohus, pakuks koosseisus Maamees, Priit, Dr Holden, Teet, Tauno ja Madis.

 
At 16:28, Anonymous Anonüümne said...

15:57, Kaia Kanepi case pole ju ainus, kus PP reha peale astus. Nii enne kui pärast on küllalt juhtumeid, kus piinlikkusest müts pihku tuleb võtta.

 
At 16:31, Anonymous Anonüümne said...

Lp. 16:27, kes Teile ütles, et nõue pöörati jõuga täitmisele?

 
At 16:38, Anonymous Anonüümne said...

Küll sogavad vett, püüavad tähelepanu kõrvale, PP peale juhtida.

Aga Hangman läheb edasi.

See on tugev sulghäälik.

Sõber

 
At 16:39, Anonymous Anonüümne said...

Kauba võtmine ja kauba eest tasumata poest väljajalutamine Teie meelest ei ole oma nõude jõuga täitmine?
Okei, tegu võib ju kvalifitseerida avaliku vargusena. 8)

 
At 16:45, Anonymous Anonüümne said...

Pakuks AP

 
At 16:47, Anonymous Anonüümne said...

ma söön oma mütsi ära, kui PP sõbral nii palju julgust, et siin nime välja ütleb.

no või ta ikkagi ei tunne seda inimest.

 
At 16:48, Anonymous Anonüümne said...

AP ei sobi - ei mängi enam korvpalli

 
At 16:57, Anonymous Anonüümne said...

11 päeva, 8 katset ning lõpuks õnnestub tekitada ärevust vinduma kippuvas blogis. Lõpuks leiab Priit õige nupu, korraldades verejanulise inimjahi kellegile tuntud jõmmile....Kommentaare sajab kui oavarrest, taanduma kippunud tähelepanu taas kõrgharjal. Loos endas võib isegi mingi tõetera olla, aga kas just sellisel kujul, ei või kindel olla. Kindel on see, et isik on algusest peale juba Priidule teada....mänguilu pärast vaja vaid peitust mängida...Ei tea kas kevadine ideede nappus, aga suht haletsusväärne tegevus, kahju, et sellisele väepealikule ustavaid sõdureid leidub.
Need anonüümselt nimede pakkujad: kas te ei arva, et te olete võib-olla ülekohtused, ebaõiglased nii mõnegi isiku suhtes, kes ei puutu loosse. Kuidas te ise reageeriksite kui keegi ebaõiglaselt suvaliselt lahmiks just teid mingisse paharettide nimekirja.....
Maamees

 
At 17:00, Anonymous Anonüümne said...

Die Zeit ist um.

Hier kommt der T.

Freund

 
At 17:01, Anonymous Anonüümne said...

Austatud spordisõbrad - sulghäälikud on g, b, d, k, p, t. Tugevad sulghäälikud on K, P ja T.

K (P? T?) _ _ _ _ _ ...

 
At 17:03, Anonymous Anonüümne said...

Reklaamipaus : Nurmsalu Planica lennumäel 1.ringi järel 8. Kõva sõna!

I.A.

 
At 17:04, Anonymous Anonüümne said...

sorry, 9. Aga ikkagi kõva tulemus

I.A.

 
At 17:08, Anonymous Anonüümne said...

Tartu nelikürituse edetabeli kammimine T-tähe ja Elukoht: Tartu järgi peaks juba ringi õige väikseks tõmbama.

 
At 17:11, Anonymous Anonüümne said...

See, et mees korvpalli mängib ei tähenda veel korvpallurit. Ma ka vahest mängin.
Teet

 
At 17:14, Anonymous Anonüümne said...

Yep.. Tartu nelikürituse 2012. a nimekirjas on 26 T-tähega algavat Tartus elavat meest. Neist vaid kaks sõitsid maratoni 4 tunniga... Hmm

 
At 17:25, Anonymous Anonüümne said...

Nii, Sõber, aeg on küps teise tähe jaoks ...

 
At 17:40, Anonymous Anonüümne said...

PP pole mitte millegi vastu eksinud. JOKK. Samuti ei eksi mitte millegi vastu need, kes noort psühholoogi hüüdnimega kutsuvad. Pealegi veel suht-koht ontliku ja spordi temaatikaga seonduva hüüdnimega. JOKK. Igal teol on tagajärjed.

 
At 17:42, Anonymous Anonüümne said...

Uskuge mind! Varsti paneb Priit postituse, et kuna kaup tagastati ostjale võite kõik m-i imeda. Asi lahendatud. Tänan tähelepanu eest.
Ja võta kinni, kas algsel jutul üldse oli tõepõhi all või tahtis Priit lihtaslt lõbusalt aega veeta.
Kah rattur aga ei mängi korvpalli.

 
At 17:51, Anonymous Anonüümne said...

Nurmsalu 200.5m

 
At 18:23, Anonymous Anonüümne said...

ma võin muidugi eksida, aga mingid märgid näitavad, et tegu võis olla ka reaalselt praktiseeriva omoseksuaaliga. rohkem ei oska kofipaksu pealt ennustada ega möistatada.

 
At 18:27, Anonymous Anonüümne said...

Miks nüüd nii vaikseks jäi siin, rahvas rääkige nüüd huumorit, tahaks naerda! tramaivõi

 
At 18:28, Anonymous Anonüümne said...

Paras valevorst ja susserdis! 13.19 sissekandes annab Pullerits ausõna, et ei tea, kellega tegu. 14.45 kandes nendib kindlalt, et pakutud variantidest pole ükski õige.
Mida saab sellest järeldada?

 
At 19:00, Anonymous Anonüümne said...

Epigramme

Ma tundsin üht praktiseerivat homomeest.
Küsite kust? Eks ikka ETV-st.

***

Tüdinud lumest ja sõnade mulinast
päikest otsin - Punta de los Molinast.

 
At 20:09, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits pole vist läbi mõelnud, millega see afäär lõppeda võib.

 
At 20:23, Anonymous Anonüümne said...

"Pask!"
Just see sõna lendas korduvalt sportliku mehe huulilt, kui ta kaupa tagastas. "Paska müüte!"
Ja see oli tema avalikus (sic!) esinemises üks leebemaid sõnu.
Kas 200-eurosed rattasõidu rullid, mis meil müüakse, on tõesti sellised omadussõnaga kirjeldatavad? Kes teab?

Sõber

 
At 20:27, Anonymous Anonüümne said...

Küllap see lõpeb samamoodi nagu teisedki Pulleritsu promotavad asjad: hajub vaikse susinaga olematusesse.

 
At 20:32, Anonymous Anonüümne said...

Sõber, ära anna alla! Ära jäta! Kinnita parem esimene ja ava järgmine täht.

 
At 20:45, Anonymous Anonüümne said...

T(+6).

Sõber

 
At 21:13, Anonymous Anonüümne said...

Arvan, et peilisin välja.
Kas töötab ühes suhteliselt hiljuti Tartusse loodud asutuses?

 
At 21:32, Anonymous Anonüümne said...

Ei, see ei ole Tartu Vangla töötaja K.T. Kuigi guugle näitab seost Basketball Manager nimelise (arvuti?)mänguga.
Samuti mitte rattaga sõidavad Tartu elanikud A.T. ja T.T., sest guugeldamine näitab, et tegu on tublide töömeeste ja igati lugupeetud kodanikega. Ega ka P.T., ettevõtja, Rebase söögitoa juhatuse liige - mängib hoopis jalgpalli. Püüa Sa Tartu-suuruses linnas leida ratta ja korvpalli harrastavat, "Paska!" karjuvat meest. Lootusetu üritus!

 
At 22:46, Anonymous Anonüümne said...

Kui siin juba mälumänguks läks, siis pakuks T_ _ _ E_ T_ _ M _ _ _

ls.

 
At 23:26, Anonymous Anonüümne said...

Taavet või?

 
At 23:37, Anonymous Anonüümne said...

Sõber, kas julged oma nime välja öelda? Või jäädki kitseks?

 
At 23:41, Anonymous Anonüümne said...

Kell on ju ammu viis läbi? Avalikustage jõmm või tunnistage üles, et tegu on suure mulliga.

A. Dendro

 
At 00:16, Anonymous Anonüümne said...

 
At 00:34, Anonymous Anonüümne said...

Pakun, et lugu juhtus Suusavendade poes, müüjaks oli kõva ütlemise poolest tuntud Kunts, kellel kliendiga sõnavahetus tekkis, Sõber - Vahur Teppan.

 
At 08:41, Anonymous Anonüümne said...

Mälumängu vastus üsna läbinähtav...

Vastus: TT

Naisdetektiiv


 
At 09:22, Anonymous Anonüümne said...

2012.a Tartu ürituste tulemustes kirjeldusele vastavat jõmmi ei leia.

Paluks olla faktitruum ja korrigeerida oma väidet!

 
At 09:40, Anonymous Anonüümne said...

Veel lisaks 8.41 märgitule.
Kui 22.46 tähemäng on õige, siis nime leidmiseks kasutage veidi loogikat. Nimi minule tundmatu, lahendasin nö teniliselt. Niisugune jõmm ei olegi TM üritustest osa võtnud. Vaadake üht teist andmebaasi. Ja google otsing annab kinnituse selles blogiteemas nimetatud (TaTo) vihjete kohta.

Naisdetektiiv

 
At 10:04, Anonymous Anonüümne said...

Võtke viimase Tartu rattaralli tulemuste tabel. Leidke sealt kõik T-ga algavad 7-tähelised perekonnanimed (Sõber 20:45 ütles, et perekonnanime T-le järgneb 6 tähte). Jätke välja naised ja need, kes ei ela Tartus. Järelejäänud isikute korral otsige isiku seost korvpalliga. Otsingus kirjutage isiku täisnimi jutumärkides, eesnimi ees, siis on vastused täpsemad. Mõistatuse lahendus on suhteliselt ühene.

Kah detektiiv

 
At 10:13, Anonymous Anonüümne said...

Kokkuvõte otsinguks:

T+6
Tartu mees
Jalgrattaga sõidab - otsida nt Tartu rattarallil kohtadelt 200-1600, sest liiga kõva ta olla ei saa ja kehv ka mitte, kui kodus rattatrenniks rulle ostab.
Vanus ilmselt 30-45 vahel.
Seos korvpalli ja juriidikaga!, nagu vihjati.
Tehkem siis seda, mida mees ise soovitas: guugeldage, teda!

 
At 10:23, Anonymous Anonüümne said...

Jään endale kindlaks ja julgen väita, et TM ürituste protokollidest otsimine tulemust ei anna. Ühest teisest andmebaasist leidin tema nime alt vaid ühe võistluse tulemuse...

Naisdetektiiv

 
At 10:31, Anonymous Anonüümne said...

Kuulge detektiivid, ma korraldan teile kõigile sellise jama, et pärast kahetsete. Selle kuradi blogi lasen ka kinni panna. Tänapäeval leiab kõik inimesed üles.

 
At 10:42, Anonymous Anonüümne said...

Naisdetektiiv, sinu tulemus põhineb eeldusel, et 22.46 tähemäng on õige. Aga tema kommentaarist jääb mulje, et see on tal samuti lihtsalt oletus. Seetõttu ei tarvitse ka järeldus paika pidada.

Hea, kui saaks aluseks võtta midagi kindlamat.

 
At 10:45, Anonymous Anonüümne said...

Mul kah juba vastus käes! Aga jamade korraldamise teemal võib antud isik ilmselt oma asju selgitama hakata Advokatuuri Aukohtus.
PS Taavet ta nimi ei ole.

Mälu mäng pole keelatud? Laimanud ja süüdi mõistnud me kedagi pole? Isegi hinnangut andnud mitte? Äkki kiitsime hoopis kodanikujulguse eest? Või vastupidi...

 
At 10:47, Anonymous Anonüümne said...

10:31-le
jalaga v2ttu sulle

 
At 10:50, Anonymous Anonüümne said...

Jah, minu oletus tugineb 22.46 tähemängule. Ja võibolla on lihtsalt kokkusattumus, et selle nimega seostuvad ka juriidika, korvpall, rattasõit, Tartu.

Naisdetektiiv

 
At 11:05, Anonymous Anonüümne said...

Kuule 10:47, mul ei ole sellist asja, aga ma teen sinu p-st endale selle.

 
At 11:09, Anonymous Anonüümne said...

Sean sinu lahenduse kahtluse alla. Pole eriti usutav, et sportlik mees, kes poest rulle varastab, ei ole osalenud TM üritustel. See, et temaga juriidika seostub, ei tarvitse midagi näidata, sest sõnad "sa ei saa mulle midagi teha" võib ära õppida igaüks. Samuti pole sinu lahendus kontrollitav, sest sa ei too välja tema nime ega ka mitte meetodit, kuidas teised seda leida ja selles veenduda võiksid.

 
At 11:10, Anonymous Anonüümne said...

T***e* mustrile vastab kaks eesnime: Taavet ja Tambet.

Advokatuur teeb otsimise lihtsaks. Otsitu tegutseb siiski laiemalt, üle Eesti.

Aga kui asi juba "juriidiliseks" kisub, siis Pullerits peaks ettevaatlik olema. Tema õigusalased teadmised on ju imepisukesed.

 
At 11:12, Anonymous Anonüümne said...

Mehed ja naised! Võtke nüüd väheke rahulikumalt. Midagi hullu pole juhtunud. Tambet T.

 
At 11:16, Anonymous Anonüümne said...

Inimese töö on väga närviline, pidev stress, vaidlused, teiste musta pesu pesemine. Ostab koduse trenni vahendi, millega loodab end maandada. Treenib, valab endasse kogunenud agressiivsust välja. Vahend laguneb ära! Ja veel kaks korda. Mida klient peab tegema? Mida pood peab tegema? Sellised kliendid tuleb ära tunda ja soovitada neile poksikotti. Parem on kohe poes üles seada.

 
At 11:17, Anonymous Anonüümne said...

Nüüd siis on Pulleritsu kitse nimi kah foorumis välja käidud. Asi läheb põnevaks.

 
At 11:40, Anonymous Anonüümne said...

"Midagi hullu pole juhtunud." Järelikult juhtuvad sellised asjad ka edaspidigi... Matsid jäävad matsideks. Kurb.

Naisdetektiiv

 
At 11:44, Anonymous Anonüümne said...

11.05-le
Kuule, teiste per2e kallale kippuja, kas su nimi on Tambet Toomela?
Kui jah, tee kükk, kui ei, tee kaks kükki.

 
At 12:17, Anonymous Anonüümne said...

..ja räägi nüüd lugu ära, kas Pullerits liialdab? Oli sul garantii toodetele? Millest niisugune arusaamatus tekkis? Palju kära eimillestki ilmselt, Pulleritsu stiilis?

 
At 13:51, Anonymous Anonüümne said...

...ja Priidult kah eskapismi ja lugejatega manipuleerimise tunnused...

...ning Tambetilt mantra - Vsjo naše.

Palju toredaid sportlasi.

 
At 15:11, Anonymous Anonüümne said...

10:31 ähvardab tänapäeval kõik üles leida, unustades ära, et järelikult on ka teda võimalik leida.
Teet

 
At 15:56, Anonymous Anonüümne said...

Nii, mis on selle kusekurnamise praktiline tulemus? Nagu Pulleritsu asjades ikka- ümmargune null!

 
At 20:18, Anonymous Anonüümne said...

http://www.epl.ee/news/eesti/taismahus-ppa-ja-paasteameti-peadirektori-kandidaatide-seas-on-ullatusi.d?id=65646774

huvitav

 
At 20:19, Anonymous Anonüümne said...

<a href="http://www.epl.ee/news/eesti/taismahus-ppa-ja-paasteameti-peadirektori-kandidaatide-seas-on-ullatusi.d?id=65646774</a>

samuti

 
At 20:21, Anonymous Anonüümne said...

http://www.epl.ee/news/lp/

komm

 
At 20:22, Anonymous Anonüümne said...

artikkel

uus

 
At 03:03, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 03:06, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 03:09, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 03:12, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 

Postita kommentaar

<< Esileht