neljapäev, märts 28, 2013

Pullerits: Mis saab minu ähvardajast ja sõimajast?

Mäletatavasti jättis selle nädala esmaspäeval, 25. märtsil üks kommenteerija minu blogi kommentaaride rubriiki järgmised kolm kommentaari.

Kell 18:03:
Murran purux su fisherid, homofoob

Kell 19:13 ja 19:14:
Hr Pullerits, ka sõna pede on solvav. Ja su krdi fischerid murran ma purux, raudselt. Ahjaa, ma muide olen nelja lapse isa, seega hetero. Sa oled vastik valge keskealine spordipede, igavene limukas ja nagu suusaringkondades tavax öelda on, yks kuradi munn.
*
Kes teisele ütleb, see ise on!
******

Sand Flats Road, Moab, Utah. 19. aprill 2012. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

73 Kommentaarid:

At 23:59, Blogger Priit Pullerits said...

Lisan siin postituses esitatud hoiatuse saajate hulka ka sissekande "Kui Veerpalu saab võidu, kes siis maksab?" eelviimase, 109. kommentaari kirjutanu (kell 22:15), kes kirjutas nii:

Teeks ennustusvõistluse, et kui kaua läheb enne, kui Pulle kuskil metsavahel lõuga saab!? Igatahes ära on see jobu selle teeninud kuhjaga.

Teile kehtib sama, mis siinses postituses mainitulegi: võtke minuga ühendust oma nime alt hiljemalt nädala jooksul. Pidage silmas seda, mille osas manitses teid see, kes postitas pärast teid kell 14:31:

Lõahuvilisele. Mis sest, et kommentaar on anonüümne, see on ikkagi seotud konkreetse IP aadressiga, mis praktiliselt alati on seotud mingi subjekti/objektiga. Nii et enne kui lõugu laiutad, mõtle!

 
At 00:03, Anonymous Jaagup, Puka vald said...

väga õige Priit! Anna neile anonüümikutele, siis teavad et härrasmehega ei nori tüli

 
At 00:23, Anonymous Kass Artur said...

Nüüd läheb huvitavaks, sest kuidas sa, armas PP, ikka selgeks teed, et su Fiscerid lubas ikka puruks murda sinu oletatav nelja lapse isa, mitte mõni tema neljast lapsest, abikaasa,vamaema, koer või kass. Pead lootma siis ikka ülestunnistusele nagu WADA-gi. Teame, kuidas sel loomal viimati läks.
Jõudu siis tuuleveskitega võitluses!

 
At 00:47, Anonymous Anonüümne said...

Lihtsalt juriidiline küsimus: kas väide, et keegi on lõuga saamise ära teeninud, on ikka kuidagi ähvardav või ründav?
Jah, olen nõus, et kommentaar on ebasõbralik ja nõme, aga kas see siiski sisaldab endas rünnakut või on pelk arvamusavaldus?

 
At 00:49, Anonymous Anonüümne said...

Eelmise kommentaari jätkuks: olen selliste vehkijate korralekutsumisega nõus. Ja lahendus on ilus ja aus, kommenteerijale pakutakse võimalust asi ära klaarida. Loodame, et tal on selleks piisavalt julgust! :)

 
At 01:04, Blogger Priit said...

Kas sa ei ole kaalunud keeratagi kinni anonüümsed kommentaarid oma blogis?
Või kaob siis info õngitsemiseks-hankimiseks kanal ära ja seda ei saa ajakirjanikuna endale lubada?

 
At 02:12, Anonymous Anonüümne said...

Tõesti, kusagilt läheb piir... Aga teisalt: loodetavasti on see ähvardaja end selle ähvardusega välja elanud ja ei lähe õhtul koju oma nelja last ja naist peksma. Või ei tee seda vähemalt nii vägivaldselt, kui oleks teinud ilma võimaluseta end välja elada kedagi virtuaalselt ähvardades.

 
At 02:24, Anonymous Anonüümne said...

Tõesti, kusagilt läheb piir. Aga teisalt: ehk ei lähe see nelja lapse isa õhtul koju oma nelja last ja naist peksma, kui on saanud ennast virtuaalselt kellegi peale tühjaks valada. Või ei peksa oma pere liikmeid vähemalt nii räigelt, kui oleks seda teinud ilma PP-d ähvardamata.

 
At 03:29, Anonymous Anonüümne said...

http://www.newsinenglish.no/2012/11/22/skiers-shocked-over-doping-claims/

 
At 07:02, Anonymous Anonüümne said...

Võitluses anomüümikutega toetan Priitu igati!
Pole kunagi mõistnud neid, kes oma nime omadele mõtetele alla ei julge kirjutada.
Ainukene põhjus jääda anonüümseks saab minu meelest olla, et häbenetakse neid mõtteid? Kui häbenetakse - miks siis üldse kirjutada?
Samas on säravaid anonüümseid kommentaare ja on kahju, et need nimetuteks jäänud.

Selline mõte enne lõunamaale lendamist.
Päikest kõigile!
terv
Peip

 
At 09:55, Anonymous Anonüümne said...

Nüüd tekib üks huvitav juridiiline lahkheli. Priit õtleb et, see blogi ei ole Postimehega seotud, kuid jurist ütleb, et kaitseb oma töötajat, oma töötaja teeb tööd tööandjale, kaitsa saab teda tööülesannete täitmisel tkkinud ebameeldivuste eest. Juristi jutust saan aru, et Priit saab töötasu selle, eest. Mis omakorda tähendab, et see on seotud Postimehega ning sellele rakendub ajakirjanduse hea tava, nüüd tekib küsimus, et kui hea tava ütleb et ajakirjandus ikkagi kontrillimata fakte ei tohiks kaustada (peab olema ikka mingi dokument mida ollakse näinud), siis kas Priidu blogis (nüüd muidugi küsimus kas on ikka Priidu blogi) kõik õhku riputatud hüpoteesid (mille üks tagamõte on leida kommenaariumist infokilde, et saada uusi niite) on ikka kontrollitud. Kui blogi on ikka Priidu oma, siis jurist tegeleb ettevõttevälise asjaga ja kulud mis ta selle jaoks teeb tuleks maksustada erisoodustuse maksuga, kuna töötasul on niigi maksud peal, siis jutt käiks muudest hüvedest nagu näiteks tema kulutused mida teeb firma igakuiselt, sealt tuleks võtta proportsioon ja nii saabki maksu. Uusn siiralt, et Postimees on õiglane firma ja maksab riigile alati maksud ära.
Lugupidamisega. Lihtsalt sellised mõtted tulid pähe.

 
At 10:28, Anonymous Anonüümne said...

Mina võtaks ühendust ja klaariks asjad ära, ega hiljem seda parem teha ei ole, pealegi võid siis juba oma nimega kogu meedia huviorbiidis olla.

Aga ise leidsin 26.04. emotsiooni pealt kirjutatud kommentaari hoopis Tartu Postimehe PP kuukommentaarist.

«No kurat, märja silma peale võtsin üle mitme aasta kohe sadagrammi»

Võttis suu naerule, aga sada grammi jätsin seekord tegemata.

 
At 10:44, Anonymous O.T. said...

Pole õigust solvuda selle peale, mis on tõde, kuid pole ka vajadust solvuda selle peale, mis ei ole tõde.

 
At 12:17, Anonymous Anonüümne said...

Kurb. Järjekordne näide vennatapust, ehk üks läks veidi tõe otsingul liialdustesse ja teised üritavad seetõttu kättemaksu. Tuleb siiski aru saada ajakirjaniku soovist leida tõde ja seda kompromissitult. Kui seda ei tehta siis võivad võimulolijad rahvaga manipuleerida nagu tahavad. Samas võiks selle Veerpalu teema lõpetanuks lugeda mõlemalt poolt, kuna tulu ei tõuseks sellest enam kellelegi. Ka Veerpalu pool võiks oma sõnu sättida vähe ettevaatlikumalt, ning vältida avaldusi al õiglus võitis jne ja kõik need väärikalt ennistamised võiks jääda tagasihoidlikuks. Ajakirjanikud võiks nüüd uurida süvitsi ebaeetilst tegevust poliitikute ja äri vahel Eestis kus kannatajaks on maksumaksja.
Lõpetuseks ärge unustage sportimast, sest varsi on algamas rattahooaeg.

 
At 12:58, Blogger Indrek Sarapuu said...

Kas selle 22:15 kommiga vinti üle ei keera? Kui jätta välja jobuks nimetamine, siis võiks isegi oletada, et antud kodanik muretseb Teie pärast. Tundub et ta leiab, et olete liialt palju tüli norinud ja peab tõenöliseks sellise riskikäitumise juures pahandustesse sattumist ;) Loogiline ju! Artiklis kirjeldatuga on teine lugu. Nagu nüüd nähe keegi ei julgegi rohkem enam kommida :)
Häid pühi!

 
At 13:00, Blogger Peeter said...

Jõudu, anonüümsete peedistamisel! (Y)

 
At 13:01, Blogger Indrek Sarapuu said...

Neetud blogger! Kirjutasin veidi juttu, ja postitades küsis identiteeti, peale selle tuvastamist naases ilma kommita tühjale lehele, mõni ime et siis anonüümselt siin enamasti paugutatakse! Aga tahtsin öelada, et minumeelest üingutate selle 22:15 kommiga üle. Kodanik avaldas omameelest ehk murelikkust Teie riskikäitumise osas ja loogiline et sellistel juhutdel võib ka füüsilistesse konfliktidesse sattuda. Jubutamisega läks muidugi liiale :) Tundub et enam ei julgegi keegi kommida...
Häid pühi!

 
At 14:05, Anonymous Anonüümne said...

"Minu kui juristi soovitus sellele inimesele on, et ta võtab Priiduga ühendust isiklikult... ja pooled lahendavad asja kokkuleppel."

Oh sa poiss! Mina soovitaks lahendada asi duelliga :)

 
At 21:10, Anonymous Anonüümne said...

Õige!

 
At 22:08, Anonymous Mnjaa said...

Hmm...., alles mõned päevad tagasi postitasite, et näiteks omasooiharad on teid ähvardanud nurga tagant maha löömisega ja igasuguse muu füüsilise vägivallaga (PM kommentaarides). Postituse sisust jäi mulje, et see üsna tavapärane, et teie terava tõmbamistele vastatakse aeg-ajalt üsna karmilt, mistõttu tekitab kerget hämmingut, et nüüd äkki üsna avalikult juristi abiga hoiatatakse ja vabandamist nõutakse.
Ütleks kohe ühe hea Eesti vanasõna, aga las ta olla.

 
At 01:22, Blogger GuidoMukk said...

1 kommentaar ja see ka Priidu enda oma. See ei saa olla juhus. Tatipritsid tulge nüüd Delfist tagasi Priitu kiruma.

 
At 09:45, Anonymous Anonüümne said...


Nüüd hakkavad need anonüümsed haukujad saama ka:D
Väga õige, annonüümsus ei anna kellegile õigust selliseid sõnu loopida.

 
At 10:40, Anonymous Anonüümne said...

Sellises olukorras Priidu poolel.

Nelja last sellise mölaga ei kasvatata. Endal rohkem, võin sellist väljendusviisi lubada.

Ning spordimees, kes ähvardab teise sportlase tööriistu lõhkuda, on hale nannipunn.

 
At 12:47, Anonymous Anonüümne said...

Naljavennad. Võtke ühendust kellegagi, kes on püüdnud Google'ist mõne inimesega liinile saada (automaatsete robotite asemel), kuulake ta kogemust ja tulge alles siis praalima. See on surnult sündinud ettevõtmine.

 
At 14:21, Anonymous Anonüümne said...

Oh, päris põnevaks on läinud. Suusatades tuleb nukid kaasa võtta vist. Varsti ei julgegi enam mäest alla lasta. Vihane pederast tagant tulles võib ära susata.
Teet

 
At 18:48, Anonymous Anonüümne said...

Kahtlen sügavalt, et anonüümsel lahmijal leidub oma teo tunnistamiseks piisavalt mehisust. Seda enam et mõtteviis, käekiri ja maailmavaade viitavad sellele, et tegemist on nn praktiseeriva homoga. Soovitan Priidul olla selle asjaga tegelemisel väga korrektne, seadusekuulekas ja viisakas, sest muidu võib juhtuda et varsti on homoliidrid sul kõikvõimalike süüdistustega kallal. Mis on lubatud Jupiterile, ei ole ju lubatud härjale.
Sass

 
At 02:21, Anonymous Anonüümne said...

http://fasterskier.com/article/fis-secretary-general-we-proceed-on-the-basis-that-the-science-is-not-in-dispute/

 
At 08:59, Anonymous Anonüümne said...

kas keegi nägi AV käitumist 24 veebruaril ETV Swedbank sarja osavõistlusel,kus tema poeg kaotas esikoha 0,1 sekundiga?
kah Priit

 
At 09:38, Anonymous Anonüümne said...

Nii vaikseks kõik on jäänud.....

 
At 12:43, Anonymous Anonüümne said...

Priit, nõustun sinuga, ennast tuleb kaitsta, eriti selliste eest, kes ennast ei kontrolli.
Jõudu!
M

 
At 22:36, Anonymous Kaimar said...

Kindlasti on neid, kes hakkavad kohe ka rääkima seda, et Pullerits on nüüd nõrk, et kaebama läheb. Mina ütlen, et ainuõige tegu. Kindlasti on selle blogi pidajal väga paks nahk kuid kuskilt läheb siiski piir ning see piir on saavutatud. Kes julgeb öelda, peab julgema vastutada.

 
At 09:10, Anonymous Anonüümne said...

Priit, kas kustutad ainult ära need kommentaarid, mis on solvavad????

 
At 09:50, Blogger Priit Pullerits said...

Ei, salvestan need hagide esitamise tarbeks.

 
At 10:04, Anonymous Anonüümne said...

Kuidas seda olukorda nüüd näitlikustada?

Kui sa ehitad endale põhust ja kasetohust maja ning teed pidevalt põrandal lõket, pole ime, et aeg-ajalt punane kukk võimust võtab. Taunimist (ja kohati põlastamist) väärt pole mitte see, et aeg-ajalt tuleb tuletõrjujalt abi paluda, vaid fakt, et põhust maja ei ehitata, kuidagi kohale ei jõua.....

 
At 10:05, Anonymous Anonüümne said...

Priit, kuna see blogi pidavat olema sinu oma, siis peaksid siin tekkivad probleemid ise lahendama. Oma blogi kaitseks peaksid juristi oma raha eest võtma aga selline kokkuhoidlik (et mitte öelda "koi")sa juba oled.
Postimehe juristi kaasamine on ilmne liialdamine. "Härrasmehele", nagu siin on tituleeritud, pole kohane käitumine, kus ta jookseb memme põlle taha kui naabripoiss liiga teeb.

PS
Oma au ja väärikuse kaitsmist kui niisugust ma küsimärgi alla ei sea, see on sinu õigus.
PPS
miks kustutasid mu eelmise kommentaari?

 
At 11:12, Anonymous Anonüümne said...

Ei, Peip. Anonüümses ollakse, et mitte saada kuulsaks. Kõik ei taha kuulsad olla ja levida üle maakera hetkega.

 
At 19:06, Anonymous Anonüümne said...

Lisaks I.Sarapuuele - 22:15 räägib kellestki Pullest, kes võib äkki lõuga saada. Kust võtab lp. PP, et jutt on temast? Äkki Pulle = Pulles vm.?

 
At 11:40, Anonymous Anonüümne said...

Eks see koer käuksatab, kelle pihta kaigas käib. EV 4031:25

 
At 13:36, Anonymous Anonüümne said...

Üks "süüdlaseks" sobiv isik on ka viimase Eesti Ekspressi persooniloo kangelane V.V.

I.A.

 
At 16:49, Anonymous Anonüümne said...

http://www.youtube.com/watch?v=ekMwF1OzYlU

Anonüümne ütles ...
kas keegi nägi AV käitumist 24 veebruaril ETV Swedbank sarja osavõistlusel,kus tema poeg kaotas esikoha 0,1 sekundiga?
kah Priit

08:59

Ei näinud aga sa võid meile sellest rääkida!

 
At 00:47, Anonymous Anonüümne said...

Munn on ta küll , mis seal valesti öeldi ?

 
At 06:35, Blogger Yanting Fang said...

fangyanting20150708
tory burch shoes
ray-ban sunglasse
coach outlet
pandora bracelets
michael kors
ray bans
burberry handbags
rolex watches for sale
chanel outlet
chanel bags
gucci handbags
nike air max uk
replica watches for sale
longchamp sale
true religion jeans outlet
louboutin pas cher
cheap jordans uk
true religion outlet
fitflops shoes
michael kors bags
louis vuitton sito ufficiale
burberry scarf
gucci handbags
michael kors purse
football jerseys
michael kors handbags
soccer jerseys for sale
coach outlet store online
tory burch outlet
michael kors outlet
true religion
kate spade new york
jorda femme pas cher
michael kors bags
prada outlet

 
At 11:09, Blogger Xianjun Ranqin said...

qihang0904,coach outlet
coach outlet store online
nike huarache
uggs for women
gucci belt
longchamp soldes
ghd straighteners
michael kors
giuseppe zanotti shoes
gucci outlet online
louis vuitton bags
tory burch shoes
prada sunglasses
nike store
ray ban glasses
michael kors handbags
timberland outlet
louis vuitton outlet stores
toms shoes
adidas superstar 2
michael kors outlet
true religion outlet
air max uk
true religion
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet online
michael kors outlet
true religion jeans
air max
tory burch outlet
jordan 6 retro
michael kors
pandora bracelets
longchamp sale
ray ban uk
coach outlet
cheap nfl jerseys
adidas trainers
jordan 13 retro
louis vuitton
q

 
At 03:03, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 03:06, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 03:09, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 03:12, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 
At 05:00, Blogger 艾丰 said...

jianbin1125
louis vuitton
michael kors outlet store
canada goose jackets
replica handbags
louboutin uk
canada goose sale
michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
cheap oakley sunglasses
nike air max 2014
ugg boots
hollister,hollister canada,abercrombie and fitch,abercrombie,abercrombie fitch,abercrombie kids,a&f
hollister pas cher
oakley
ugg boots outlet
adidas jeremy scott
chanel outlet store online
michael kors outlet sale
moncler jackets
cheap uggs
michael kors handbags
links of london uk
the north face jackets
basketball shoes
north face jackets
michael kors outlet
ugg outlet
louis vuitton outlet store
true religion sale
giuseppe zanotti sale
barbour clothing
ferragamo shoes
air jordan shoes
nike trainers uk
canada goose outlet

 
At 06:34, Blogger 艾丰 said...

jianbin1211
tods shoes
bottega veneta outlet online
uggs outlet
links of london uk
replica watches
nike shoes
arizona cardinals
mont blanc
lululemon outlet store
miami dolphins
basketball shoes
cleveland cavaliers
michael kors handbags,michael kors outlet,michael kors,kors outlet,michael kors outlet online,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors
michael kors outlet online
salomon speedcross 3
abercrombie fitch
iphone cases
cheap oakley sunglasses
louis vuitton uk
nike huarache
woolrich clothing
celine outlet online
ralph lauren,ralph lauren uk,ralph lauren outlet,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,ralph lauren polo
oakley outlet online
tory burch sandals
indianapolis colts
soccer jerseys,cheap soccer jerseys,cheap soccer jerseys for sale,soccer jersey,usa soccer jersey,football jerseys
ugg boots
snow boots outlet
beats by dr dre
ralph lauren polo shirts
ugg outlet
marc jacobs outlet
hermes bags
baltimore ravens
coach outlet store online,coach outlet store,coach outlet
new orleans saints
nike roshe run
coach outlet store
michael kors handbags
uggs outlet

 
At 10:19, Blogger 柯云 said...

2016-01-15keyun
louis vuitton outlet
ray ban outlet
hollister kids
kate spade handbags
michael kors outlet clearance
ray ban sunglasses outlet
cheap ugg boots
michael kors outlet clearance
michael kors outlet online
uggs on sale
tory burch outlet
canada goose
air jordans
oakley sunglasses
ugg outlet
nike air max uk
nike free 5.0
pandora charms
oakley sunglasses sale
ugg outlet
louis vuitton handbags
nfl jerseys
fit flops
lebron james basketball shoes
louis vuitton bags
tiffany and co
ugg boots
louis vuitton bags
the north face jackets
fake oakley sunglasses
ugg boots on sale
retro 11
ugg boots outlet
coach outlet
louis vuitton handbags
nike roshe run mens
concords 11
discount ugg boots
ugg boots
ralph lauren sale

 
At 02:42, Blogger 柯云 said...

2016-02-27keyun
ugg boots
ugg australia
canada goose outlet
ed hardy outlet
coach outlet store online
coach outlet store online clearance
uggs on sale
abercrombie & fitch
hollister clothing
tods sale
true religion jeans outlet
kobe 10
timberlands
louis vuitton outlet stores
oakley sunglasses
ugg outlet
oakley sunglasses
ray ban outlet
nike air huarache
louis vuitton bags
celine bags
kate spade purses
louis vuitton bags
lebron james basketball shoes
louis vuitton outlet stores
michael kors handbags
longchamp handbags
rolex watches
oakley outlet
burberry outlet online
gucci handbgs
ralph lauren outlet
kobe 8
canada goose
cheap oakley sunglasses
canada goose outlet
burberry sale
cheap toms shoes
coach factory outlet
cheap oakleys

 
At 03:34, Blogger Meiqing Xu said...

20160317meiqing
cheap jordans
adidas originals
mont blanc pens
moncler sale
prada bags
air max 90
toms shoes
tods shoes
nike air max
kate spade
nike basketball shoes
coach factory
ugg boots
michael kors outlet
gucci shoes
ugg boots
kobe 11
michael kors outlet online
hollister clothing
jordan concords
michael kors handbags
coach outlet
louis vuitton
ralph lauren outlet
louis vuitton handbags
ugg australia
louis vuitton
coach outlet store online
jordan 3 infrared
nike air max
true religion outlet
burberry outlet
jordans for sale
nike uk
tory burch flats
michael kors outlet
lebron james shoes 13
michael kors outlet
louis vuitton
louis vuitton outlet

 
At 16:40, Blogger 林磊 said...

2016-5-24 leilei
michael kors handbags
adidas nmd
michael kors outlet clearance
adidas nmd
asics outlet
adidas shoes
jimmy choo shoes
air max 90 black
burberry outlet online
coach outlet store online
michael kors outlet
designer handbags outlet
converse shoes
pandora outlet
cheap nike shoes
coach outlet
rolex watches
ray ban outlet
adidas superstar
adidas superstars
michael kors outlet
lacoste shoes
michael kors outlet clearance
coach outlet store
christian louboutin uk
burberry
louis vuitton outlet
chaussure louboutin
cheap jordans
michael kors outlet clearance
babyliss flat iron
pandora charms
michael kors bags
salvatore ferragamo
adidas nmd white
dior sunglasses
michael kors outlet
adidas nmd runner
sac longchamp

 
At 11:27, Blogger Gege Dai said...

JIANBIN0704
adidas wings
iphone case uk
coach outlet
ralph lauren uk
ray ban sunglasses
christian louboutin online
air max 90
louis vuitton pas cher
fitflop clearance
links of london
beats by dr dre
jordan shoes 2015
calvin klein underwear
prada outlet online
beats by dre
swarovski crystal
replica watches
coach outlet
ray-ban sunglasses
ferragamo shoes
michael kors handbags
ralph lauren polo shirts
futbol baratas
fitflops sale
michael kors handbags
juicy couture tracksuit
lululemon outlet
asics
kate spade handbags
air max 2015
longchamp outlet online
tiffany and co
polo ralph lauren
ferragamo shoes

 
At 10:40, Blogger Hua Cai said...

louis vuitton outlet
true religion jeans
abercrombie and fitch
michael kors outlet online
michael kors outlet clearance
chicago blackhawks jerseys
jordan 11
ralph lauren pas cher
hermes outlet store
canada goose jackets
cartier outlet
cheap nfl jerseys
marc jacobs sale
cheap uggs
ed hardy clothing
michael kors outlet
ferragamo shoes
swarovski outlet
ralph lauren uk
swarovski jewelry
omega watches
air max 90
coach outlet
louis vuitton outlet online
nike outlet store
michael kors handbags
chrome hearts eyewear
air jordan 13
michael kors outlet online
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
tiffany outlet
michael kors handbags
moncler jackets
michael kors outlet online
cheap uggs
20160812caihuali

 
At 04:17, Blogger chenlili said...

coach outlet
louis vuitton purses
rolex watches outlet
ralph lauren
adidas originals
lebron 13
tod's shoes
coach factory outlet
ralph lauren
adidas outlet
cheap nfl jerseys
timberlands
ray ban outlet
coach outlet
burberry outlet
burberry outlet
michael kors canada
pandora jewelry
uggs outlet
cheap uggs
michael kors outlet clearance
ralph lauren uk
juicy couture
uggs outlet
ugg outlet
mlb jerseys
michael kors outlet
louis vuitton outlet online
abercrombie & fitch
prada outlet
christian louboutin sneakers
fitflop sandals
michael kors handbags
ugg outlet
supra for sale
louis vuitton outlet
ugg boots
chenlili20160829

 
At 03:31, Blogger chenlina said...

canada goose outlet
moncler jackets
ralph lauren uk
toms shoes
kate spade handbags
canada goose outlet
ugg australia
louis vuitton
louis vuitton outlet
nike roshe run
chenlina20161007

 
At 09:59, Blogger Candy Sim said...

This is one of the cult game now, a lot of people enjoy playing them . Also you can refer to the game :
gold mine strike | pokemon go 2
The game controls are shown just under . Movement mechanisms primarily include acceleration and tilting controls.
stickman games | stick war 2 | animal jam 2

 
At 18:01, Blogger fattoma said...

http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-16.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-14_15.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-14.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-13.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-12.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-11.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-10.html
http://www.prokr.net/2016/09/thermal-insulation-companies-9.html

 
At 03:17, Blogger 姚嘉 said...

ray ban sunglasses
christian louboutin outlet
yeezy boost 350 black
ray ban sunglasses
san francisco 49ers jerseys
canada goose outlet
uggs outlet
nhl jerseys
ghd flat iron
salomon boots

 
At 12:28, Blogger chenlili said...

nba jerseys cheap
rolex watches
michael kors
louis vuitton outlet stores
michael kors handbags
ray ban sunglasses
canada goose jackets
adidas nmd
nhl jerseys
ugg boots
hzx20161226

 
At 17:56, Blogger Meiqing Xu said...

ugg boots
cheap jordans
rolex watches
coach outlet store
the north face outlet
canada goose jackets
gucci outlet
lebron james shoes 2016
nike free flyknit
polo ralph lauren outlet
20170217caiyan

 
At 11:27, Blogger Unknown said...

cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
ecco shoes
ray ban sunglasses
titans jersey
cheap jordan shoes
cheap oakley sunglasses
new york knicks
michael kors handbags online
adidas nmd r1

 
At 11:03, Blogger Meiqing Xu said...

cheap jerseys
michael kors handbags
coach handbags
yeezy boost
nike store
oakley sunglasses
oakley sunglasses
kate spade handbags
oakley sunglasses
coach factory outlet online
20170419caiyan

 
At 13:25, Blogger shengda xu said...

cveland cavaliers jerseys
christian louboutin outlet
jordan pas cher
ed hardy
longchamp bags
yeezy boost
coach outlet store online
fitflops
coach outlet
fred perry
xushengda0619

 
At 05:30, Blogger 郑佳颖 said...

air max 90
nike mercurial
nike roshe run
nike air force 1 low
nike air force
fitflops clearance
pandora jewelry
lebron 14
patriots jersey
gucci belts

 
At 06:11, Blogger raybanoutlet001 said...

jordan shoes
new orleans saints jerseys
jacksonville jaguars jersey
ugg boots
mont blanc outlet
oakley sunglasses
michael kors bags
oakley sunglasses
michael kors outlet
houston texans jerseys
2017.8.26

 
At 11:05, Blogger raybanoutlet001 said...

michael kors handbags
coach outlet
ray ban sunglasses outlet
cheap ray ban sunglasses
coach outlet store online
salvatore ferragamo shoes
michael kors handbags
michael kors handbags
michael kors outlet clearance
replica watches

 
At 04:02, Blogger adidas nmd said...

jordan shoes
michael kors outlet
kate spade handbags
mbt shoes outlet
uggs outlet
nike trainers
baltimore ravens jerseys
nike trainers
miami heat jersey
ugg outlet

 
At 05:28, Blogger Yaro Gabriel said...

nike kyrie 3
cheap jordans
golden goose
chrome hearts
nike roshe run one
nike air force 1
adidas stan smith men
hermes bag
jordan retro
michael kors outlet

 
At 08:11, Blogger Lilyh Gibsonc said...

ralph lauren outlet
giants jersey
nike blazer pas cher
discount oakley sunglasses
ralph lauren outlet
nike shoes
nike blazer
burberry outlet
polo outlet
polo ralph lauren

 
At 05:59, Blogger dong dong23 said...

longchamp pas cher
nike roshe run
ray ban pas cher
true religion outlet
chrome hearts jewelry
guess canada
adidas shoes
montre pas cher
swarovski jewelry
oakley pas cher
2018.3.25hemeimei

 
At 12:02, Blogger chenminghui said...

uggs outlet
cheap ray ban sunglasses
michael kors outlet online
michael kors outlet store
kate spade outlet
kate spade outlet store
polo outlet
coach factory outlet
longchamp handbags
canada goose outlet
chenminghui20180419

 

Postita kommentaar

<< Esileht