Kolmapäev, juuni 11, 2008

Pullerits: Marek Kalmus saab Hollywoodi filmis peaosa - aga mina?

Kui see nüüd mingi nali ei ole, siis uudis, et Marek Kalmus saab Hollywoodi stuudio Pixar Animation filmis "Halastamatu ja kompromissitu" peaosa, on küll selle suve suurim uudispomm.

Mul on selle üle hea meel, sest see oli viis ja pool aastat tagasi, kui avaldasin Postimehe Arteris temast sellise pealkirjaga loo: "Eesti Schwarzenegger naaseb lavale". Alapealkiri lisas: "Vahetult enne seda, kui suusataja Kristina Šmigun langes dopingukahtluse võrku, jäi sinna segastel asjaoludel kinni Eesti nimekaim musklimees. Erinevalt Šmigunist ei õnnestunud tal lahti rabelda."

Nüüd, mil Arnie on California kubernerina rohkem poliitik kui bodybuilder, saab Kalmus filmis "Ruthless & Uncompromising" just igati schwarzeneggerliku osa. Et mille üle mina siin rõõmustan? Aga selle üle, et juba hea mitu aastat tagasi tundus ta mulle läbinisti schwarzeneggerliku tüübina. Ehk rõõmustan selle üle, et teisedki on viimaks märganud seda, mida ma ammu nägin.

Kui Kalmusest pajatava esimese loo läbisurumiseks pidin Postimehe toimetuses üksjagu survet avaldama, siis kaks ja pool aastat hiljem oli juba toimetus see, kes initsiatiivi ilmutas, minu poole pöördus ja mult Kalmuse kohta uue loo tellis. Selle pealkiri oli "Skulptorite unelmmees" ning alapealkiri irriteeris: "Marek Kalmus on vorminud oma keha selliseks, et teeb kadedaks iga mehe. Aga millise hinnaga?"

Kui Kalmuse schwarzeneggerlik välimus ka Hollywoodis juba silma jäänud ja tema tee filmimaailma avatud, tuleb endal välja otsida vanad pildid, sest ei või ette teada, kui väärtuslikeks need võivad tulevikus saada. Järgmist pilti (neid on tegelikult terve seeria) saatis lehes koguni eraldi lugu:"See pilt ei ole mingi trikk ega montaaž. Ausõna, seda oli raske teha, eriti mul, kes ma olen triiksärgis ja viigipükstes. Pika fotoseansi lõpuks olin üksjagu väsinud ja higine. Hirmust.

Hirm polnud selle eest, et äkki istun Marek Kalmuse rinnakorvi katki, enne kui ta mind kätel üles tõstab. Hirm oli selle ees, et äkki kukun tema kätelt maha. Siis on selg pooleks. Mul. Ja sant kogu eluks.

Seda ei juhtunud. Kalmus hoidis sõrmedega reguleerides mind kindlalt tasakaalus.

Ah et kas temal polnud siiski raskem kui mul? No kuulge, kelleks te Kalmust õige peate! Minusuguseid (68 kg) suudaks ta rinnalt üles tõsta vähemalt kolm tükki korraga."

Tahtsin Kalmusele filmilepingu puhul ka õnne soovida, aga kahjuks teatas mõlemal mulle teadaoleval numbril naishääl, et kumbki number pole enam kasutuses. Arusaadav, et kui oled Hollywoodi lävepakule jõudnud, peab olema ettevaatlik, kellele oma numbrit usaldad.

Igatahes palju õnne Marek Kalmusele!

Foto 1: Marek Kalmus võrdleb 2005. aasta talvel käemuskleid Priit Pulleritsu omadega. Foto autor: Lauri Kulpsoo, Postimees / Scanpix
Foto 2: Marek Kalmus. Foto autor: Aivar Kullamaa, Kroonika / Scanpix
Foto 3: Marek Kalmus on tõstnud kodulinnas Elvas jõusaalis kätele Priit Pulleritsu. Foto autor: Lauri Kulpsoo, Postimees / Scanpix

31 Kommentaarid:

At 11:03, Anonymous Anonüümne said...

Tere Priit, palju muskleid on võimas vaatepilt, aga see pole meie, vastupidavusalade meeste teema. Palju lihast nõuab palju hapnikku ja on kogu aeg näljas, piimhappe kuhjumisest ma parem ei räägigi.
Sinu, kui talvise Hernetänava paaristõukekunni pidupäev on 20.07 ja kohaks Pärnu. Jõuad veel vormi tõusta:)
http://www.nevene.ee/index.php?page=294&lang=1

 
At 11:34, Anonymous Anonüümne said...

On üks hea kõnekäänd: Ütle mulle, kes on Su sõbrad, ja ma ütlen, kes oled Sa ise.

Priit ülistab kaks (sic!) korda - 2001.a. anaboolsed steroidid ja 2004.a. diureetikum - dopingupruukimisega vahele jäänud sportlast. Ma tahaks, et ta nüüd ise teeks ühe oma tavapärastest negatiivsetest spekulatsioonidest teemal "Milliseid sarnasusi on Priit Pulleritsu ja Marek Kalmuse artsirohukappides?"

 
At 12:15, Anonymous Anonüümne said...

Ohoo, ma vaatasin jah,et biitseps oli anaboolsete steroididega avalikult kelkinud meeste biitsepsiga väga sarnane [selline kandiline, ilma steroidideta on see oluliselt ümaram]

 
At 13:32, Blogger Priit Pullerits said...

Tulles vastu lugeja nõudmisele, teatan (ilma spekulatsioonideta), et praegu kuulub mu arstikappi E-vitamiin (arst soovitas, kui ühte häda kurtsin - hormoonide tasakaalu küsimus) ja kuulus ka Deap Heati kreem, millega enne trenne tundlikke kohti aeg-ajalt sisse määrin, aga see sai otsa. Rohkem midagi sisse ei võta ega peale ei määri. Talvel sõin küll igasugust värki "peotäite" kaupa, aga kõik olid asjatundja soovitatud ja apteegist ilma retseptita saada. Mõned väidetavad heategijad pakkusid küll igasuguseid taastusvahendeid kah, aga ma pigem loen ja laman (ehk puhkan), kui hakkan kahtlase taastumise peale metsikuid summasid kulutama.

 
At 13:50, Anonymous Anonüümne said...

Vastuseks biitsepsi kuju vaatajale:
Biitsepsi kuju ei sõltu sellest, mida süüa, vaid sellest, kuidas treenida ning milline on geneetika. Samuti on siis iga lihas kandilisema olemisega, kui keha rasvaprotsent on madalam. Hooajaväliselt on nad kõik ka ümaramad.

 
At 13:50, Anonymous Anonüümne said...

Vastuseks biitsepsi kuju vaatajale:
Biitsepsi kuju ei sõltu sellest, mida süüa, vaid sellest, kuidas treenida ning milline on geneetika. Samuti on siis iga lihas kandilisema olemisega, kui keha rasvaprotsent on madalam. Hooajaväliselt on nad kõik ka ümaramad.

 
At 14:50, Anonymous Anonüümne said...

Palju õnne tippajakirjanik Priit Pulleritsule Kalmuse nalja õnge sattumise puhul!

 
At 17:24, Blogger Priit Pullerits said...

Soovitan lugeda loo algust: "Kui see nüüd mingi nali ei ole, siis.." See peaks igale lugeda oskajale jätma selge arusaamise, et kogu asi tundus mulle algusest peale kahtlane. Nagu kirjutasin, proovisin ka Kalmusele endale helistada, kuid kumbki tema number, mis mul on, ei olnud töös.

ja kui edasi loete, siis seal on juttu vaid vanadest asjadest, mitte filmiažiotaažiga kaasaminekust.

Igatahes hea nali kindlasti. Plusspunktid Kalmusele!

Ja see tuletas meelde, et ei maksa enam kolleegegi uskuda ega usaldada.

 
At 17:30, Blogger Priit Pullerits said...

Lõpuks sain Kalmuse telefonitsi kätte ja ta tunnistas, jah, et kõik oli nali. Et ajakirjanik oli saatnud küsimused ja tema oli vastanud. Kalmus tundis mu meelest end veel veidi süüdlasena, et sellise nalja tegi. Minu arust ei pea tundma, sest see oli ikkagi info autori süü, et ta elementaarseid fakte ei kontrollinud.

 
At 13:53, Blogger Unknown said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

 
At 11:46, Blogger Unknown said...

shijun 7.9
ray ban glasses
michael kors outlet
cheap oakley sunglasses
p90x
pandora rings
louis vuitton
hollister
air jordans
oakley sunglasses
burberry outlet
burberry outlet online
nfl jerseys
louis vuitton outlet
coach outlet
ray ban glasses
louis vuitton
coach outlet stores online
michael kors outlet
beats headphones
michael kors handbags
jordan 11
ray ban sungalsses
louis vuitton handbags
pandora bracelets
louis vuitton handbags
burberry handbags
jordan 11s
coach outlet store online
gucci bags
louis vuitton handbags
michael kors outlet
kate spade outlet
michael kors outlet online
ray ban sunglasses
michael kors outlet
cheap nfl jerseys
jordan retro 11
louis vuitton handbags
oakley sunglasses
michael kors

 
At 08:29, Blogger oakleyses said...

nike air max, ugg boots, oakley sunglasses, burberry outlet online, tory burch outlet, michael kors outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, uggs on sale, replica watches, cheap oakley sunglasses, louis vuitton, louis vuitton outlet, louis vuitton, chanel handbags, jordan shoes, longchamp, longchamp outlet, michael kors outlet, michael kors outlet, louboutin, louis vuitton outlet, ray ban sunglasses, burberry, oakley sunglasses, nike air max, kate spade outlet, louboutin shoes, polo ralph lauren outlet, tiffany and co, tiffany jewelry, prada outlet, ugg boots, christian louboutin outlet, michael kors outlet, gucci outlet, replica watches, prada handbags, ugg boots, michael kors outlet, nike outlet, polo ralph lauren outlet, longchamp outlet, oakley sunglasses, louis vuitton, michael kors

 
At 08:31, Blogger oakleyses said...

north face, sac longchamp, louboutin pas cher, oakley pas cher, true religion jeans, michael kors, nike air max, lululemon, converse pas cher, coach outlet, ralph lauren uk, michael kors, sac guess, north face, nike roshe run, vans pas cher, hermes, hollister, timberland, coach purses, new balance pas cher, hogan, vanessa bruno, nike free, michael kors, true religion jeans, air jordan pas cher, air force, abercrombie and fitch, true religion outlet, coach factory outlet, ralph lauren pas cher, burberry, kate spade handbags, nike blazer, lacoste pas cher, mulberry, tn pas cher, nike free run uk, longchamp pas cher, ray ban pas cher, nike air max, hollister pas cher, michael kors, true religion jeans, nike air max, air max, nike roshe, coach outlet, ray ban uk

 
At 08:33, Blogger oakleyses said...

ralph lauren, longchamp, ray ban, mont blanc, herve leger, hollister, gucci, vans, birkin bag, nike roshe, iphone 6 cases, celine handbags, hollister, converse, timberland boots, valentino shoes, bottega veneta, abercrombie and fitch, jimmy choo shoes, ghd, north face outlet, nike air max, insanity workout, lululemon, beats by dre, louboutin, nfl jerseys, instyler, asics running shoes, babyliss, p90x workout, hollister, north face outlet, soccer shoes, oakley, baseball bats, reebok shoes, wedding dresses, giuseppe zanotti, nike air max, converse outlet, soccer jerseys, nike trainers, ferragamo shoes, mac cosmetics, mcm handbags, vans shoes, nike huarache, new balance, chi flat iron

 
At 08:36, Blogger oakleyses said...

coach outlet, supra shoes, ugg pas cher, toms shoes, canada goose, bottes ugg, barbour, moncler, canada goose, swarovski, pandora jewelry, pandora charms, canada goose outlet, juicy couture outlet, doudoune canada goose, louis vuitton, ugg,ugg australia,ugg italia, canada goose uk, moncler, michael kors outlet online, moncler outlet, canada goose, canada goose outlet, moncler, wedding dresses, louis vuitton, pandora charms, ugg boots uk, pandora jewelry, michael kors handbags, moncler, moncler, sac louis vuitton pas cher, louis vuitton, hollister, montre pas cher, barbour jackets, louis vuitton, doke gabbana outlet, canada goose, lancel, ugg,uggs,uggs canada, thomas sabo, moncler, links of london, michael kors outlet, juicy couture outlet, replica watches, karen millen, marc jacobs, moncler, swarovski crystal

 
At 16:53, Blogger Unknown said...

companies in Riyadh cleaning workers technical coach at the highest levelشركة تسليك مجارى بالرياض
شركة تنظيف بالرياض
شركة تنظيف شقق بالرياض
شركة تنظيف منازل بالرياض
شركة تنظيف خزنات بالرياض
شركة مكافحة حشرات بالرياض
شركة رش مبيدات بالرياض
شركة تخزين اثاث بالرياض
شركة تنظيف مجالس بالرياض
شركة تنظيف فلل بالرياض

 
At 01:51, Blogger dalia alaa said...

http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-50.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-49.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-48.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-47.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-45_13.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-45.html

 
At 01:52, Blogger dalia alaa said...

http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-44.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-43.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-42.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-41.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-40.html
http://www.prokr.net/2016/09/furniture-transfer-companies-39.html

 
At 09:11, Blogger Unknown said...

yeezy boost 350 white
rolex watches
replica watches
jordan shoes
ugg outlet
cheap oakley sunglasses

 
At 12:55, Blogger omar ail said...

I was excited to discover this website
https://antinspect.weebly.com/blog
https://antinspect.blogspot.com.eg/
https://antinspect.wordpress.com/
Pro4arb.net

 
At 06:49, Blogger Unknown said...

www0803

coach outlet online
pandora jewelry
adidas nmd
kate spade outlet online
coach outlet online
jordans
ecco shoes
coach outlet
uggs outlet
ralph lauren uk


 
At 10:19, Blogger miki said...

0815jejeLes ophtalmologistes, entreprise asics france même ceux qui exercent déjà leur profession, sont chaussure nike cortez pas cher mis au courant de l'exploration récente chaussure nike homme avec scratch et avancée sur la thérapie des asics gel cumulus moins cher maladies oculaires de leurs clients. Nike basket adidas nike pas cher annonce qu'elle lancera une Nike Hyperdunk adidas zx flux noir et or femme + en juillet 2012. On dit chaussure nike huarache enfant que Nike a également une chaussure qui asics gel lyte v rouge blanc est imprimée avec l'acolyte de Mario Luigi.

 
At 00:24, Blogger memohost said...

شركة ركن الامانة للخدمات المكافحة تقضي نهائياَ على كافة انواع الحشرات افضل شركة مكافحة حشرات بجازانشركة مكافحة حشرات بصبيا
شركة مكافحة حشرات بمحايل عسير
شركة مكافحة حشرات بنجران
شركة مكافحة حشرات بجازان
شركة مكافحة حشرات ببيشة
شركة مكافحة حشرات بابها

شركة مكافحة حشرات بخميس مشيط

 
At 00:24, Blogger memohost said...

تنظيف الخزانات من أهم الأمور التي يجب القيام بها بشكل دوري و على فترات متقاربة حتى نحافظ على الصحة العامة من الإصابة بأيه أمراض شركة مكافحة حشرات بخميس مشيط
شركة تنظيف خزانات بخميس مشبط
شركة تنظيف منازل بخميس مشيط
شركة تنظيف منازل بنجران
شركة مكافحة حشرات بابها


 
At 00:24, Blogger memohost said...

شركة فرسان المثالي لخدمات العزل وتنظيف المكيفات وكشف تسربات المياه تقدم لكم أفضل الخدمات بأرخص الأسعار عليكم بالتواصل معنا الأن
شركة عزل اسطح بالاحساء
شركة عزل اسطح بالقصيم
شركة تنظيف مكيفات بالدمام
شركة تنظيف مكيفات بالاحساء
شركة كشف تسربات المياه بالدمام


 
At 12:06, Blogger lamiss ibrahim said...

I definitely love this site.
http://prokr.emyspot.com/
http://prokr.activeboard.com/
http://www.freewebsite-service.com/prokr/prokr+services.php
https://www.prokr.net/ksa/jeddah-water-leaks-detection-isolate-companies/

 
At 15:56, Blogger fdsfsdd said...

صباغ الكويت افضل خدمة يحتاجها اهل الكويت فى الوقت الحالي حيث انه من النادر ان تجد صباغ بالكويت محترف ولكن اليوم فى موقع صباغ الكويت سوف تجد افضل صباغين وافضل ديكورات الكويت على احدث صيحه لعام 2021 مثل ورق جدران مودرن بالكويت  ويوجد لدينا تركيب باركية خشب بالكويت ومع ارتفاع الاسعار يمكنك ايضا تركيب بديل الرخام بالكويت وهناك موديلات جديده مثلا استيل الكويت  ناتي الى افضل صباغين بالكويت هنالك جنسيات مختلفة مثل صباغ مصري و صباغ باكستاني وايضا هنالك صباغ هندي جميع الصباغين على اعلى مستوى وبالاخص صباغ عراقي  ونقوم بتقديم الخدمات فى جميع مناطق الكويت مثل صباغ الجهراء  و صباغ مبارك الكبير  و صباغ حولي  و صباغ الفروانية بالاضافة الى صباغ العاصمة  و صباغ الاحمدي  جميع تلك الخدمات نقدمها بالاضافة الى صباغ وايضا صباغ بالكويت بالاضافة الى ارخص صباغ و اشطر صباغ و افضل صباغ ولدينا معلم صباغ يوجد لدينا افضل صباغ بالكويت

 
At 01:24, Anonymous شركة تسويق الكتروني في السعودية said...

شركة تسويق الكتروني
شركة تسويق الكتروني جدة
تصميم هوية تجارية
خدمات التسويق الكتروني
شركة تسويق اون لاين

 
At 22:42, Blogger yanmaneee said...

air jordan
stone island
golden goose
jordan 6
golden goose sneakers
jordan shoes
stone island
golden goose sneakers
supreme clothing
bape hoodie

 
At 10:20, Blogger yanmaneee said...

golden goose
golden goose
golden goose
steph curry shoes
cheap jordans
kyrie spongebob
kobe shoes
supreme
golden goose
air jordans

 
At 15:05, Blogger yanmaneee said...

supreme hoodie
pg 1
jordan 1
off white
jordans
hermes belt
cheap jordans
moncler outlet
kyrie 6 shoes
hermes

 

Postita kommentaar

<< Esileht