Esmaspäev, oktoober 27, 2014

Pullerits: Mida ohtlikku näitab spordimehe ohverdamine?

Tõesti tõega, lausa vanduma ajab. Piisab mul vaid nädalaks ära käia, kui pehmomehed pistavad röökima, et ai-ai-ai, valusasti öeldi, ning tormavad kohe karistusaktsioonile, mis on seda kentsakam, et karistus, arvestades seda, mida öeldi, on täiesti ebaproportsionaalne. Mida hullu siis Jürgen Ligi Jevgeni Ossinovski kohta ütles? Ta ütles nii, nagu asjad on: Jevgeni Ossinovski isa on sündinud Almatõs ja elanud Siberis Omskis ja lõpetanud Peterburis raudteeinstituudi – sisserändaja, selge see. Ja et sotsid on roosad, see kõlab isegi liiga leebelt, sest erakonna sümboolika värvi järgi on nad ikka pigem punased. Aga meie küsimus on selles, miks peaks Ligi kallal toimetatud ohverdamisrituaali siin, Eesti maskuliinseimas spordiblogis teemaks võtma.

Vastus ei seisne ainult selles, et Ligi on üks meie seast, läbi ja lõhki spordimees. Vastus ei seisne ka selles, et Ligi on vaimselt ja verbaalselt nii võimekas, et teda on nauditav lugeda ja kuulata ning tema sõnaline suutlikkus teeks ta siinse, Eesti parima, jõulisima ja teravaima kommentaariumiga blogis kuldaväärt sõnavõtjaks. Vastus ei seisne ka selles, et Jürgen Ligi on mu koolivend (lõpetas kuus aastat varem), et tema ema oli mu inglise keele õpetaja ja isa õpetas mulle ülikoolis semestri Eesti ajalugu. Vastus on ennekõike ikkagi selles, et Ligi kallale minnes näitas uus, vasakpoolne pehmo- ja lödipükste põlvkond, et nad ei tõrgu kasutamast ühtegi alatut, ütleks lausa, et mittesportlikku võtet, et tõsiseid eesti mehi tagaplaanile tõrjuda.

Ligi suurejooneliseks puhutud ohverdamisetendus on kui vali äratuskell meile kõigile, et need protsessid Eestis, mis viimasel ajal on euroopalikkuse pseudosildi all käivitunud, on tegelikult salakaval stsenaarium, mille alusel tüürida Eesti, mille kaitsmist meie siin, spordimeestena, oleme tegelikult näinud oma sportliku tegevuse meta-eesmärgina, nõrgestatud saakriigiks. Taavi Rõivas, noore põlvkonna wannabe-spordimees – no näis, kas selle määratluse eest hakatakse nüüd mind kuskil tümitama? –, näitas oma wannabelikkust, suutmata Ligit kaitsta. Mõelge, kas Andrus Ansip, vana kooli mees, oleks lasknud Ligit nii kergelt ohverdusaltarile heita? Usun, et Ansip tõelise spordimehena oleks leidnud efektseid võtteid, millega ründajaid tagasi lüüa, ja veel nii, et noil häbi olnuks (kui noil üldse südametunnistust on, muidugi). Meenutage või seda, kuidas Ansip ei lasknud end kõigutada sellest, kui ta pidas riigikogus efektse sõnavõtu fooliummütsikestest ja seemnete söömisest – kuidas siis uus pehmopõlvkond teda kangutada püüdis, aga nii asjatult, et see kangutamiskatse muutus lausa haletsusväärseks.

Aga nüüd ei ole Eestis enam mehi, kellele saab loota. Euroopalikkuse viigilehe taha varjunud äraandjad ja pehmod ja lödipüksid on saanud pumba ligi ja üritavad platsi puhtaks lüüa. Mis tähendab, et kui meie, spordimehed, ka nüüd lipu alla laseme, siis pole Eestil enam üldse lootust.

Sest kes on Sven Mikser, kes näib tasahilju tahtvat saada järgmiseks Eesti valitsusjuhiks? Tuletagem meelde, mida ütles Ligi mulle Mikseri kohta eelmise aasta novembris antud intervjuus:

«Sven Mikser! – kus peale teiste kommenteerimise on tema kui poliitiku teod, või mida peale selle ta elus teinud on? Ta on mulle hea sõber, ja arvan, et ta oleks hea ajakirjanik. Mina ei taha Sven Mikseri moodi elada, ütlen ausalt. Regulaarsed hüüatused, et minister seebiks või et me ei vaja välismaiseid kiidukõnesid... Retooriline klähvimine pole see, mis ühiskonda edasi viib, vähemasti ei pea koormakandjad  askma end sellest rööpast välja lüüa. Tal on oma potentsiaal, aga see ei ole liidri ega otsustaja oma.»

Mikser, kui veel mäletate, oli eelmise kümnendi keskel Eesti Kergejõustikuliidu juht. Sellest, mis tema lühikese, ent kuulsusetu valitsemisaja jooksul kergejõustikuliidus juhtus, kirjutasin kaks jõulist lugu. Kergejõustiklased olid tema presidendiks saamisest niivõrd heitunud, et lõpuks ladusid nad mulle välja koormate kaupa dokumente ja näiteid, kuidas Mikser asjad kibekähku vussi keeras. Just minu kahest kirjutisest algas Mikseri langus ning lõpuks ei jäänud mul muud üle, kui kergejõustiku päästmiseks nihutada alaliidu etteotsa Erich Teigamägi. Lugege siin lisatud lugusid, seal on kõik kirjas, et te võiksite veenduda, et ma ei kujuta endale asju ette ega blufi.

Kas nüüd tuleb käivitada õigete spordimeeste toel samasugune päästeoperatsioon, aga sedapuhku juba mitu astet kõrgemal tasandil, kui seda oli omal ajal Eesti kergejõustiku päästmine?
*
NB! Kui keegi oskab anda nõu, kuidas saada kommentaaride rubriigis lahti sellest nõmedast süsteemist, mis käsib teil numbreid ja muid asju mõistatada, siis, palun, andke sellest teada, et saaksin teie elu taas lihtsaks ja normaalseks muuta! Ma saan kommentaariumi haldamisega ise ka hakkama, selleks pole vaja mingit Google'i lollust.
******
Tower Arch, Arches National Park, Moab, Utah, 25. aprill 2012. Leia pildil viis inimest! Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Jürgen Ligi võtab rahandusministrina oma kabinetis vastu Priit Pulleritsu. Foto autor: Postimees/Scanpix
Foto 2: Peaminister Taavi Rõivas seab end A. Le Coqi jalgpalliväljakul spordimeestega ühele pildile. Paremal Aivar Pohlak. Foto autor: Laura Oks, Õhtuleht/Scanpix
Foto 3: Sven Mikser (nr 13) 1999. aasta suvel korvpalli mängimas. Foto autor: Mati Hiis, Õhtuleht/Scanpix

88 Kommentaarid:

At 11:41, Anonymous Anonüümne said...

No nii..
wannabe spordimess Pullerits on tagasi...
naljakas lugemine jätkub...

 
At 12:08, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits on õige spordimees ja eesti mees.
Nagu ka Jürgen "Visa Hing" Ligi.

http://www.ohtuleht.ee/589964/visa-hing-jurgen-ligi-kukkus-puhajarve-triatloni-rattadistantsil-rangalt-kuid-soitis-lopuni

Omad hoiavad kokku!

 
At 12:53, Anonymous Anonüümne said...

Ligi tõmmati meelega sisse. Mis me sinna teha saame? Mees oleks pidanud ise ettevaatlik olema. Või siis erakonnakaaslased teda hoiatama. Lapsed valitsuses, nii see eestimaa elu peesse veereb.
Vaadake pulli. Mingi välismaa sait kirjutas et Venemaa kiusab Baltikumi lennates lennukitega piiri ääres. Keegi ei kirjuta aga et asi tehakse selja taga ära. Lossis. Seaduslikult. Step by step. Uuskommunistliku poliitika kirvest kasutades. Kui eesti pole rahvusriik, siis on ta mingi multikulti kompott. Sotsid ju ainult seda ootavad. Eesti eest ei seisa ka RE. Mitte keegi ei seisa.

 
At 13:09, Anonymous Anonüümne said...

Jürgen Ligi Pirita suusarajal käitub nagu pesueht mats - möödasõiduks kiirust napib, aga indu on kõvasti. Jälge tagasi hüpates tallub ta alatasa kaassõitjate suusaninadel

 
At 13:26, Anonymous Anonüümne said...

Soovitan uurida Ossinovski sõnavõtte. Eesti on tema jaoks multikultuurne riik, ei mingit rahvusriiki.

 
At 13:33, Anonymous Anonüümne said...

Jürgenil on lihtsalt "ossidega sõdimisest" närvid läbi.

 
At 13:34, Anonymous Anonüümne said...

Kusjuures, mu meelest kipub olema nii, et täielikult on see teise keskkooli kamraadlus kusagile minema läinud. DV tümitas Ligi täiega. Mitmed veel teise vilistlased ahhetavad ja ohhetavad. KK toodab teles mingit kuramuse transvestiitide šoud. Mis pagan see küll olgu? Kooli ajal ei tundunud asi nagu nii peetis olevat. Kui DV välja arvata, kes juba siis kolkis endast nooremaid ja käis kivisöehunniku taga suitsu tegemas.

 
At 13:58, Anonymous Anonüümne said...

Pilt on tegelikult palju suurem. Ligi püüti lõksu ja asjast kujundati "demokraatia õppetund" eestlastele. See sõbrakesed, oli meie jaoks 9/11, edaspidi teate oma suukese koomal hoida. Kõige sellest tulenevaga. Rahvusriigist ärge unistagegi.
Lugege postimehest Aq. kommentaari

 
At 14:03, Anonymous Anonüümne said...

Miks soovitad uurida Ossinovski sõnavõtte? Ta võib arvata mida ise tahab. Ligi kaasusega aga tekitati meile enesetsensuur. Väga karm enesetsensuur just meid huvitavas küsimuses. Rahvusküsimuses. Ole edaspidi ettevaatlik, sõna "eestlased" asenda "eestimaalasega" kui pahandusi ei soovi.

-------------------------------
Ja ka ilma komissaride võidujoovastus praalimisetagi oli algusest peale selge, et Rehvormierakonna ja sotside salatehingutega võimule tõusnud lilla koalitsioon pidi pärast eesti ühiskonna homoseksualiseerimises saavutatud võitu kohe ette võtma ka sisserännanute kui poliitiliselt priviligeeritud survegrupi "pühaks ja puutumatuks" kanoniseerimise. Ja nõnda saigi Ligist hoiatus kõigiole, kes Eesti Vabariigi "demokraatias" ka edaspidi poliitikutena tegutseda loodavad.

Uus-sovjeedi punakomissaride "demokraatia-alase" õppetunni praktiline sisu kartelliparteidele on aga see, et kui partei tahab olla poliitkorrektses mõttes "kuulikindel", komplekteerib ta oma juhtkonna, meedias välgutatavad reklaaminäod ja valimisnimekirjad poliitkorrektse malli järgi "väljavalitud gruppidest", st kuulikindlatest homoseksualistidest ja sisserännanutest.
-------------------------------------

 
At 14:08, Anonymous Anonüümne said...

Priit me oleme sus pettunud. Okei sul oli kiire, aga taandada Ligi asi pelgalt spordimehe ohverdamiseks? Sellest on vähe. Mikserit ja Rõivast võib lödipüksteks kutsuda, ning õigustatud see on, kuid fakt on see, et nemaad istuvad pukis ja meie sõuame. RE lasi ennast täis. Ei oleks siin Ansip ka aidanud. Oleks temagi püksid täis teinud.

 
At 14:16, Anonymous Anonüümne said...

Edaspidi on kohatu kasutada sõna eestlane, venelane jne. Oeh rohkem euroopat! Tahaks karjuda appi.

 
At 14:21, Anonymous Anonüümne said...

Miks Mikser seal pildi peal teist meest niimoodi taguotsaga ahistab, kas tegu on vägivaldse inimesega?

 
At 14:49, Anonymous Anonüümne said...

No hetkel erilist alternatiivi polegi, laisaks oleme läinud. Massiline rahvusluse tõus ja vasturünnak mis kulmineeruks 2015 valimistel nii refi kui sotside minema kupatamisega ning rahvusliku partei võimule tõusuga oleks lahendus aga see on mõnes mõttes komplitseeritud.

Esiteks suur osa ühiskonnast on ignorantne või üle töötanud mass kes arvab, et olukord pole ohtlik või siis laheneb ilma nendeta.

Teine häda peitub selles, et normaalsed jõud on nii killustatud, et ei suuda eii kampaaniat teha ega korralikku meskonda välja panna.

Kolmas probleem on selles, et meil pole meediaväljundit. See on üleilmne normaalsete inimeste häda, mustmiljon blogi aga ei ühtki veebisaiti mis peavoolumeediale veidigi konkurentsi pakuks.

Üldiselt olukord on üsna morn. Pikett homoseaduse vastu ning meediakampaania läbi kukkumine ning räige lilla teerull näitasid, et päris kõikvõimas meie vastane ei ole aga hetkel Ungari stiilis vasakäärmuse minema pühkimiseks on ka raske vahendeid leida.

Organiseeruda tuleb ja vastu hakata. Paremaks ei lähe midagi, hullemaks läheb. Me peame Jumalat tänama, et valimised on ukse ees. Kui me need mööda laseme, siis järgmist korda ei pruugi enam tulla, siis on juba vihaseadus ning me võime pillid kotti panna. Rahvas on nii kitsikuses, et vangimaja ähvardusel ei julge keegi enam midagi teha.

 
At 14:59, Anonymous Laane Jakup said...

Braavo 14:49
väheseid mehi kes suurt pilti näeb ja kirjutada oskab. Andke aga tuld. Ei ole välistatud et suusabloog liiga otsese jutu eest hoopis kinni pannakse. PP on kõva ja kuulus mees, vaja oleks veel Mister Kadastiku varjatud soosingut. Siis võiks mingi aja veel vastu pidada.

 
At 15:11, Anonymous Anonüümne said...

Esiteks suur osa ühiskonnast on ignorantne või üle töötanud mass kes arvab, et olukord pole ohtlik või siis laheneb ilma nendeta.

Seep see eestlaste häda ongi. Lootus et keegi teine nende eest asja ära teeks. See on muideks ka nõuka-aja järelm. Me arvasime et omariiklus on vorstid letil nagu Soome reklaamis, aga mitte piirivalve riigikaitse jms. sinna juurde kuuluv. Iseseisvudes tõsteti meid aga näiliselt mütsist kürgemale. Hakkasime arvama, et kui juba ÜRO-sja EL-is, siis oleme kõvad. Vaata Paeti, oleks nagu maailma välisminister. Viimased 2 aastat on tema jutt käinud vaid Palestiinast, Süüriast ja Ukrainast.

 
At 15:23, Anonymous Anonüümne said...

Piisab pelgalt Kanada visiteerimisest, kui pehmus peale kipub tulema. Asjalood on vastupidi: nõrga närvikavaga roosade ees taanduva spordimehe koht on Pulleritsu nimekirjas, otse Noole kõrval. Aga kaasatundjatele lohutuseks - kui wannabed ta maha võtsid, siis küll nad ta koos spin-doctorite abiga kevadel jälle püünele upitavad.
Pehmo on uus kõva! (ja vastupidi)

 
At 15:46, Anonymous Anonüümne said...

Lotmanilt väga hea kokkuvõte, kust nähtub, millise järjekordse "teene" on wannabe-roosad Eesti Vabarigile teinud ja ühemõtteliselt rahvastevahelist vaenu teadlikult õhutanud.
Kui Eesti omariiklusest lugupidavale inimesele oli siiani täielikult out Kesikud, siis nüüd on nende hulgas kindlasti ka Sotsialistid.
Elagu mikserid, saared, hallikud, mikkod! Kõik need tublid ja taibukad eestimeelsed.

Jürgen Ligi on tagasi astunud. Kas kaotaja või võitjana?

 
At 16:16, Anonymous Ints said...

Priit, palun proovi seda õpetust: http://1.bp.blogspot.com/-7dFvCjbSa-0/Uwnyp2Xv9KI/AAAAAAAAAhk/HLSeu0-f7Jw/s1600/ww.PNG

 
At 16:27, Anonymous Anonüümne said...

Jälle sammuke progressiivsemale ühiskonnale lähemale....ma viimase minutini lootsin, et tegemist oli õppuse, õnnetuse või muu säärasega.

http://www.postimees.ee/2969159/koolitulistaja-viitas-vagivallale-ka-oma-facebooki-kontol#comments

Nüüd on ka järgmine lahinguväli teada, vasakäärmus hakkab meeleheitlikult tõestama, et tegemist oli mingit sorti rahvusluse ilminguga ning relvade ning väljaõppe kerge kättesaadavusega .

Usas käivad need asjad alati nii hoolimata,et sellised tegelased on senimaani progressiivsete vaadetega.

 
At 16:27, Blogger Priit Pullerits said...

Lp Ints, nii mul asjad on, nagu viitate, ainult selle erinevusega, et kes kommenteerida võivad: Anyone - includes Anonymous Users. Seega peaks ju kõik saama kommenteerida, ka anonüümsed, kuskil ei ole viidet, et pane see robotivastane kontroll peale...

 
At 18:07, Anonymous Anonüümne said...

tere.
Tegelt on Taavi Rõivas üsna sportlik mees (xdream-lane). Ja Ligi asjasse suhtus ta üsna vaoshoitult.

 
At 18:39, Anonymous Anonüümne said...

Jah anonüümsena saab, kuid enne peab läbima captcha kontrolli. Mis on väga jälk. Mõned saavad selle lihtsa numbrijadana. Mina pean sisestama 2 sõna, üks on inglisekeelne sõna, teine aga suvaline string, mis on venitamise abil praktiliselt loetamatuks muudetud. Enamikel kordadest saan kuskil 3-4 korraga täppi.
Lase mõnel IT tudengil vaadata, see peab user settingutes olema, automaatselt ta ei saa minna, sest Jooksuportaalis ka peal, kuigi seal komme ei olegi. Või on blogger selle kõigile vägisi peale suranud?

 
At 18:42, Anonymous Anonüümne said...

T Rõivas oleks siis sportlik, kui ta maratoni alla 3:30 jookseks. Noor mees, tubane töö, abilised ees ja taga. Vahel tööpäev pikem, aga kellel ei oleks?

 
At 18:42, Anonymous Anonüümne said...

kas nüüd astub oss-inovski tagasi?

 
At 18:46, Anonymous AK said...

Ei ole blogger midagi vägisi peale pannud. Blogiomanik peaks selle asja saama bloggeris seadete alt ise paika panna (s.t. maha võtta)

 
At 18:57, Anonymous Anonüümne said...

Miks peaks Oss-inovksi tagasi astuma? Tema ei ole ju midagi viltu teinud

 
At 19:03, Anonymous Anonüümne said...

Pane parem blogi kinni. Vihkamist on maailmas niigi palju. Seda haiget juttu, mida siin samasooliste, "roosade", "punaste", "mustade", naiste ja naisõiguslaste vastu nädalast nädalasse kedratakse, ei ole küll vaja. Pane blogi kinni ja lase inimestel elada.

 
At 19:08, Anonymous Anonüümne said...

Ligi ja Ossinovski on nupud. Nende abil mängiti meie väike Eesti eurofašistlikule totalitaarsele ühiskonnale pika sammu lähemale. Mis napi rahavaarvuga riiki seob? See on ühine rahvus. Me ei ole britid ega sakslased, keda seob raha ja suurriikluse raskus, ega venelased, kelle ühendajaks on võimas armee ja laevastik. Ei maksa arvata et Eesti nüüd mingi ülemaailmne it ja e-riikluse kuulsus on. Teised saavad aru küll, et see pelgalt kurioosum. Ainuke ankur eesti riigile on rahvus. Selle aga laseme ise vett vedama. Ma ei saa aru millest meil selline lõpmata pugemise paradigma valitseb - selline imal jutt et ikka kõigil peab eesti riigis hea ja mugav olema - tuleb välja et sellega mõeldakse eelkõige igasugu räigeid vastalisi nagu klenskid ja revad jms. saasta.
Väga vastik kui paljud noored eestlased sellega kaasa lähevad, peamised haukujad olid ju mikser simson, saar, ... uue aja vares-barbarusi on nagu seeni pärast vihma. Nii kange rutt ja kiire ikka rahvusriigist lahti saada. Mis kuradi peredest sellised pärit on? Palju pahandust tegi muidugi soroslik haridus, mida juba 90-tel juurutama hakati.

 
At 19:14, Anonymous Anonüümne said...

Kas tead kes selle vihkamise külvanud? See ei ole iseenesest sündinud. On olemas doktriin, mis näeb ette viha külvamise naiste meeste, noorte vanade, eri rahvuste, homode heterote jne vahele. Kõik selle nimel et üks teatud rahvus saaks tulla kõige segaduse keskel oma abistavat kätt ehk maailmavalitsust pakkuma.
See blogi peaks aitama noortele nagu sina 19:03 asja selgitama.

 
At 19:36, Anonymous Anonüümne said...

19:08 ei ole vaimses arengus jõudnud kaugemale oma mitte väga kaugetest primitiivsetest esivanematest, kes soos ja põllul tuima maatööd vihtusid, kõrtsis nina täis võtsid, kaklesid ja mässasid ja lõpuks mõisa tallis peksa said. Rahvusriik eeldab eelkõige ikka teatud vaimset taset rahva kultuuris ja mõttelaadis. 19:08, aga ka mitmete siinsete kommentaatorite sõnavõtte vaadates tekib vägisi mõte, kas pole rahvusriik Eestile mitte liiga kergelt kätte kukkunud.
Maailmas, muide, on hulgaliselt väga kõrge vaimse tasemega rahvaid ja kultuure, kellel rahvusriiki kui sellist polegi, või see pole esmajärguline.
Veelkord, 19:08 sarnaseid pröökajaid rahuldaks täiesti ka igalaupäevane õlletoas või jalgpallistaadionil jauramine. Selleks ei ole tingimata rahvusriiki vaja.
Euroopa Liidus, muide, räägitakse üha vähem rahvusriikidest. Ja see on täiesti normaal

 
At 19:55, Anonymous Anonüümne said...

Kes need Euroopa Liidu moodustavad ? Pederastid, kommunistid, neegrid ja moslemid...

Me peaksime debolševiseerimise ette võtma ja oma vasakäärmuse kuhugi denatsionalriseeritud piirkonda saatma. Kusagil immigrantide kuulide ja rusikate all las mõtlevad rahvusriigi olemuse üle.

See pole miskit uut, juba Päts saatis rahvusriigi vastaseid Nõukogude Liitu. See oleks muideks täiesti õiglane, kui keegi tahab mind multikulturiseerida, on mul automaatselt õigus teda multikulturiseerida. Sõbramehe poolest kotike kanepit ning mõni Marxi või Trotski kirjatöö kaasa ning otsejoones erinevusele rikastamiseks.

Õlle ja jalgpall on muide palju maitsvamad kui reklaamipausi ajal mõtled, et hetkel teevad neegrid ja moslemid tööd mida laisad valged teha ei taha, et siis kommunistile pannakse punkt..

 
At 20:43, Anonymous Kalmer, Põlva said...

Mister Pullerits, mida me tegema peame? Kõige selle soodoma ja gomorra keskel? Kas on ette näha rahvuslikult mõtlevate tervete spordimeeste õppekogunemine? Aga ikkagi, kuidas valmistuda, mida silmas pidada, kellele võib juba ennetavalt märkuse teha? Miks ei ole ohhoota tüdrukuid näha? Küsimusi palju, vastuseid vähe. Kuhu on kadunud autoriteetsed suusatajad ja tsiklistid? Mehed kelle sõnal kaalu. Kas neile on blogis bänn peale pandud?

 
At 20:52, Anonymous Anonüümne said...

Jah nõus, härra Pullerits võiks esineda rahustava kõnega kommentaariumi suunas. Olukord on ärev, lausa pinev.

 
At 21:19, Anonymous Greengrass said...

Ütleme nii, et elu on siin suht perses! Lillad suruvad oma tahtmisi peale, ajakirjanduses võtab mingi pigi sõna, et inglismaal oleks kohe Ligil lips läbi jne. Mulle isiklikult selline multi-kulti elu mis siin igapäev julmalt peale surub on täiesti vastu karva.
Kas keegi oskab öelda, miks Dave Benton ei ole Eesti keelt ära õppinud?
Kus on lubatud naiste pildid? Rsk ma ütlen, Priit võta ennast kokku, pehmo oled või?

 
At 21:29, Anonymous Anonüümne said...

õigust räägid, Roheline Muru,
tulist õigust, aga suur maailm käib omasoodu, hõõrub meid pulbriks. Priit on jah oma Juhi töö unarusse jätnud. Me oleme küll tublid mehed, aga ilma otsustava juhtimiseta pissime püksi

 
At 22:28, Anonymous Damp rag said...

Ossinovski hakkas juba siis plikalikult töinama, kui talle meenutati tõde, kusjuures väga leebelt, korrektset sõna kasutades ja ilma ühegi valeta. Aga sedagi oli slishkom mnogo...
Väga nõrk tase, väga nõrk.

Huvitav, mida "mees" siis küll teeks, kui teda kõnetataks Euroopas küllaltki levinud stiilis? Nii nagu üks brittide kõvemaid kõnemehi pöördub Euroopa Presidendi poole:
(kes öeldus kahtleb, siis võib vaadata paljusid teisigi Nigel Farage sõnavõtte, ja tuleb tõdeda, et lisaks emotsionaalsusele on neis tihti ka tugev point sees).
Kas Van Rompuy nõudis ka tagandamist ja läks patja nutma?!
Who are you Mr President?

 
At 23:44, Anonymous Anonüümne said...

Oh, nii hea meel, et rahvas hakkab laiemalt aru saama sellest kuhu Eesti ja kõik teised EL riigid ja mitte ainult, teel on - värvilisse multi-kulti "vaba" riiki. Welcome!

 
At 23:53, Anonymous Anonüümne said...

Märgime muuseas, et kui Ossinovski ja Ligi seda asja meestevahelisel kombel lahendaksid, siis Ligi saaks haledalt lüüa.

 
At 23:57, Anonymous Anonüümne said...

Ehk täpsustaksid - "meestevahelisel kombel"?
Praegu kõlab väheusutavalt.

 
At 00:10, Anonymous Anonüümne said...

Suur süvaanalüüsi vaja ei ole. Võrdlev pilk kehaehitusele ja närvisüsteemile.

 
At 00:15, Anonymous Anonüümne said...

"meestevahelisel kombel" on alatu homovihje mingilt mõttetult lödipüksilt, muidugi.

ma nüüd proovin, kas saan need neli numbrit esimesel katsel pihta

 
At 00:22, Anonymous Heino said...

Ma olen nüüd juba üsna raevus, taluvuspiir on väga lähedal.

Esiteks, olen 35 aastat tegelenud odaviskega ja ühelgi aastal ei ole nii heitlike ilmadega sügist olnud, tavaliselt olen viimased visked perega jõulupühade ajal teinud, isegi kaheksane Kunnar vapralt kummikutega teeb kaasa. Kuid kui nii edasi läheb, siis mis jääb see aasta lihtsalt viskamata??

2. Nüüd see Ligi juhtum ka veel otsa, kui nägu verine oled maratoni sõitnud, siis tead mis asi on EESTI RIIK. Sa oled kannatama valmis, oled eestlane. Ja nüüd mingi naistejutu pärast võetakse maha??

 
At 00:25, Anonymous NO EI OLE ROBOT, TRA said...

KRT HÄRRA PULLERITS, VõtKE SEE NÕME NUMBRITE SÜSTEEM MAHA, MA JUBA LÕUNAST PEALE PÜÜAN KOMMENTAARI SISESTADA JA VAHEPEAL LÄKS MEELEST ÄRA, MIS MA ÖELDA TAHTSIN!!!!11!!206

 
At 00:33, Anonymous Anonüümne said...

Kuidas on seotud maraton ja Eesti riik? Rangelt võttes - maratoni sõideti ju esmalt sügaval nõukogudeajal. Toonane osavõtjarekordki veel ületamata. Ligi sarnased natsionalistid, "kõva käe" pooldajad, igat masti ultraparempoolsed ja pruunikad tegelased muidugi tahaksid maratonist teha "Tahte triumfi" sarnast "rahvuslikku" üritust. Anakronism. Õnneks see ei lähe eriti läbi.

 
At 00:43, Anonymous Anonüümne said...

Oot-oot-oot, 00:10, nagu aru saan, siis olete rohkem tordi- kui spordimees?

Kes nüüd natukenegi silma eviks, sel jääks silma aastakümneid koormusi talunud Ligi sooniline (ehk vintske) keha ja teiselt poolt keskmiselt rasvunud lödi kooslus ehk tavaline lödipüks.
Ega 28-aastane mees seisab veel enam-vähem sirgelt püsti ka siis, kui elus ühtegi trenni pole teinud, aga sel juhul sooritusvõime on ka oma lae ligilähedal juba kõnnil ühest kabinetist teise.

Mis tähendab, et ka üks-ühele minekul ei ole noormehest Ligile mingit vastast.

 
At 00:53, Anonymous Anonüümne said...

Heino, ei ole hullu, ära palun sotsialistide kombel hüsteeritse.
Kohe on algamas vananaiste suvi ja siis saate veel poisiga visata nii et kasvõi naba paigast ära!
Kannatust ja kindlasti ei viska tark mees keset hooaega oda põõsasse.

 
At 01:05, Anonymous Anonüümne said...

Eksite, 00:43. Prognoosiks, et ei tule isegi clinch'i (siin foorumis ei käi ilmselt poksimehi - kes ei tea, see on kehaklammerdus) mitte. Ligil kohe sussid püsti. Võib pääste end põgenemisega joostes, ujudes, rattaga.
Aga Ossinovski peab end enne muidui korralikult ette valmistama. 5 kuud tõsist tööd spetsialisti juhendamisel.
Määrav pole mitte 20 aastat staaži, vaid kas lihas ergutusele reageerib kasvuga - või läheb sooniliseks.

 
At 01:24, Anonymous Anonüümne said...

No mis jutt see selline on, 01:05!?
Heakene küll, võtame siis näite vallast, milles paistate rohkem kodus olevat.
Teie väide on ju sama "pädev" kui nüüd järgnev, et poksija, noortemeister Sidorov, on ringis kõvem mees kui Klitschko.
Ainult, et Sidorov peab veel 10 aastat kõvasti trenni tegema ja kui siis matš korraldada, siis saaks (sel ajal juba pensionieelik) Klitschko suhkamit...

Et kui nüüd kaine peaga mõelda, siis kas selline argumentatsioon on teie meelest adekvaatne või mis?

 
At 07:34, Anonymous Greengrass said...

1:05 on ära taotud kloun. Ainuke kes Ligi võidaks üks ühele olen mina. Mul on MMA juured.Aga enne peaks Ligi Malinovskit võitma, et minuga kohtuda. Vot tatid ärge ülbitsege siin!

 
At 08:12, Anonymous Anonüümne said...

Kommentarium läheb väga käest, herra Pullerits. Selmet arutada strateegiat, taktikat, logistilisi nüansse, vaimset pingutust nõudvaid ideoloogilisi küsimusi, räägitakse kukepoksist. Iga mees pumpab ja jookseb maratoni individuaalselt. Koos aga arutame keneraalset plaani. Mida teha kultimulti massiivse pressingu korral? Kes on kapten, kes brigadir, kes Peakamandaja (Glavnõi Kamandujuštšii)?

 
At 08:19, Anonymous Anonüümne said...

Eesti kõige teravamas ja maskuliinsemas kommentaariumis peaks tõepoolest olema nulltole... uhh, kuidas see sõna oligi…, igatahes täielik sallimatus igasuguse kukepoksi osas, siin saavad kõik peale Pulleritsu (Glavnõi Kamandujuštšii) ja Ligi (brigadir) kohe suhkamit.Igat masti odaviskajad ja poksijad saavad veel eriti suhkamit ja võivad minna perekool.ee foorumisse, neil pole treenides isegi pulsikella peal.

 
At 08:40, Anonymous Anonüümne said...

08:19 suurepärane kommentaar! Otse vastu silmamuna põmaki! Väga õige! Amatööridele suhkamit! Pullerits on GK, ja brigadirideks võiks olla Teet Indrek ja Kalmer, kas mister Ligi üldse siim kommiumis käib?

 
At 08:45, Anonymous Anonüümne said...

Kuhu on meie hulgast kadunud reamees Kõvatoomas? Istub peavahis kinni? Ikka veel? Ei saa tõsi olla.

 
At 09:32, Anonymous Bugger said...

Loodame et nüüd on härra Ligil rohkem aega suusablogi lugeda ja meie saame nautida sisukaid kommentaare ja juhtnööre. Sest Jürgen oli ja on sündinud juht ja liider. Priidule jääb muidugi alla, aga eestlaste seas on juhiomadustega mehi kahjuks vähe. Ajalooline paratamatus. Meil on vaja mehi, kes tõstaksid tõrviku ja puhuksid julgelt sarve!
We need beef! More beef!

 
At 09:46, Anonymous Anonüümne said...

Kuna Priidul on sada rauda tules, peaks ta kasutama shadow writereid. Aga kes Eestimaal suudab kirjutada nagu PP? Nobody!

 
At 09:48, Anonymous Anonüümne said...

We totally agree. More beef! More pork! More spam!

 
At 09:57, Blogger Priit Pullerits said...

19:03 - ärge unistagegi sellest! See blogi on Eestis viimaseid kantse, kus veel saab vabalt asjadest rääkida nii, nagu kaine mõistusega inimesed arvavad ja nagu asjad on. Kes teab, võib-olla saab sellest blogist ühel päeval veel tõeliselt isamaaliste sportlike jõudude koondumispunkte.

19:08 - väga õige ja võimas sõnavõtt!!! Põrutate 100 % naelapea pihta. Vaat teiesuguste meestega läheks küll luurele, isegi rindele. Ja 19:14 jätkab ka kohe õigel liinil. Väärt mehed olete, mul on au teiega ühise laua taga olla. Seevastu 19:36 ajab vastu sellist demogaagilist ja ümmargust iba, et pole kahtlust - sellised mehed ongi äraandjad.

00:25 ja teised - Captcha kontrollist - olen user settingutes uurinud igasuguseid asju, miski ei aita. Kui valin kommenteerijate variantidest Anyone'i järel järgmise variandi, siis on see, et kommenteerida saavad vaid registreeritud kasutajad, mis on veelgi piiravam! Mu meelest pani Blogger selle kontrolli küll ise peale, sest see tekkis siia sellal, kui ära olin, justkui iseenesest. Seepärast olengi siin palunud korduvalt spetside abi, et kui keegi teab, siis aidake, kuidas sellest kontrollist lahti saada.

18:42 - jah, alus Ossinovski tagasiastumiseks on olemas. Minu teada kuulub just see euroopalike heade (!) tavade hulka, et kui ministri vastutusalas midagi seesugust traagilist juhtub, siis tema vastutab. Kas mitte Portugalis ei astunud mõned aastad tagasi majandus- või transpordiminister, kui mingi sild kokku kukkus?

20:43 ja 20:52 ja 21:29 - rahu, mehed, ärge minge liiga ärevaks ega kaotage pead! las tolm veidi settib, ei maksa praeguses situatsioonis sihitult siia-sinna rapsida. Kui tolm settinud, siis näeme selgemini, kes ja kus on vaenlased, et siis hakata nendega arveid klaarima. Praegu on olukord veel liiga segane.

23:44 - õigesti osutate ohule, ja meie kohus on selle vastu astuda, karmilt, otsustavalt, kompromissitult. Mina selle saastaga küll ei lepi, ausõna.

00:43 annab võimalikule duellile usutava analüüsi, aitäh! Millele 07:34 ja 08:19 lisavad vaimukad, kuid terased aspektid - aitäh, see teeb tuju heaks!

08:12, ei lähe asi käest midagi. Kõigepealt tuleb omakeskis eraldada terad sõkaldest, et kellega saab lahingusse minna ja kellega mitte, sest too on valmis omadele noa selga lööma. Kahjuks, nagu näete, on selliseid äraandjalikke noa selgalööjaid ka siia imbunud. Aga nad paljastuvad õnneks kergelt.

Jah, 08:45, ka mind teeb murelikuks reamees Kõvatoomase kadumine areenilt. Teda oleks väga siia vaja, kannaks ette, kuidas olukord põllul (on the field) tegelikult on.

 
At 10:14, Anonymous Anonüümne said...

09:57 suurepärane kokkuvõte!
Vana hea PP on tagasi - konkreetne, lühike, tabav, kaasakiskuv, vaimustav. Kõik nagu ennevanasti. Meie üritus elab ja isegi kasvab! Kui brigadirid kohtadel ka kaasa lööksid. Karvajalg Harju maakonnas? Kas teie malev seal on jalgadel? Seljakott pakitud ja vaim virge? Või nakitsete igaüks omaette? Kurram, ma kardan et põhja-eesti meestest eriti asja ei ole

 
At 10:33, Anonymous Anonüümne said...

Põhja-Eesti mehed, näidake end! Või olete seal tõesti globaal-kosmpoliitse onanismi võrku langenud? Vajate äkki hoopis abi?

 
At 10:51, Anonymous Anonüümne said...

Meie põhja-eesti vennad on püssi põõsasse visanud. Vaat see on kui ei hoia kokku ja käid vaenlase selga pesemas.

 
At 10:57, Anonymous Anonüümne said...

Tegelikult on seal tublisid mehi küll. Härra Valdmaa, Jõeäär, Kurik, ....

 
At 11:25, Blogger Priit Pullerits said...

Nüüd tõsisemaist asjust ka. Eile õhtul vahetasin mõtteid äsjase suureks puhutud skandaali peategelasega, ning ta soostus mu sisekande pealkirjas viidatud küsimusega, et asi on ohtlik, lausa riiklikult, sest näitab ühiskondlikku vastupanuvõimetust. Väga tabav diagnoos! Rääkisime muustki, aga palun mõistke, et pean säilitama usalduse hoidmiseks meie mõttevahetuse konfidentsiaalsuse. Kuid üldistavalt võin raporteerida, et püssi pole põõsasse visatud, kuigi oht, mida vaenlane endast kujutab, on äärmiselt tõsine.

 
At 11:36, Anonymous Anonüümne said...

Seda ühiskondlikku vastupanuvõimetust on kultiveeritud kaua ja pikalt. Pole ime, et Eesti ühiskond ei suuda vastupanu osutada. Mitmed sidemed ja kaelad on murtud. Karta on, et tagasiteed ei ole.

 
At 11:48, Anonymous Anonüümne said...

Lootust on vähe, aga lootust on. Eriti kui püssi pole põõsasse visatud. Tublid mehed, PP ja JL, tehke tegusid, küll meie kaitsekraavides vahti peame! Sinsetele pedepropagandistidele - husssss!

 
At 12:01, Anonymous Anonüümne said...

Suurepärane, et Suur Tüürimees ohjad enda kätte võtnud. Siis on lootust edule.

 
At 12:13, Anonymous Anonüümne said...

Väga hea. Loodame et mister Kadastik ka meie poolel. Mida rohkem mehi kes suuri jalajälgi teevad, seda parem.

 
At 14:20, Anonymous Anonüümne said...

Jaa, riiklikult ohtliku vaenlase tõrjumine tänapäeval ei ole naljaasi – see nõuab head närvi ja uusi oskusi. Masin-Metsakuivendusjaama traktorikuurist võime võimla valmis ehitada küll, kuid FB, Bloggeri ja muude säutsujatega jääme jänni. Paar korda oleme juba valusalt vastu muhku saanud, seevastu lillad lustivad ja roosad rõõmustavad. Sageli piisab pöördeks vähesest. Vaja on eduelamust. Priit, võta reCAPTCHA maha, tee see ära!

 
At 14:34, Anonymous Anonüümne said...

Kurat ma ütlen lausa rõõm on lugeda mõningaid komme - näe tagasihoidlik anonüümne sõber kirjutab aga paneb täiega kulda - "sageli piisab pöördeks vähesest". Näete mehed, lootust on, kuigi olukord paistab täiega tupik olema. Seda ta on, kust võtta libekeelseid oraatoreid nagu Lobjakas või nendesugused, kes meie asja ajaks, algus vagusi põranda all, pärast kõuehäälse mürinaga mis kostab üle nurmede ja väljade setumaast saaremaani?

 
At 14:44, Anonymous Anonüümne said...

Eurokommunismi hüdra vastu teie sõbrad oma nõdra jõuga ei saa. Vanad suured rahvusriigid on põlvili pandud, teil pole ei mehi ega vajalikku teravat vaimujõudu selle kombitsatele vastu seista.

 
At 14:51, Anonymous Anonüümne said...

Nüüd panid küll täiega võssa, 14:34.
Lobjaka eeskujuks toomine on võhiklikkuse tipp!
Justnimelt on tegu väga libekeelse selliga ja kõige selle multi-kulti ühiskonnaga kaasneva pasa ühe esimese takkakiitjaga.
Kui isade maad on vaja kaitsta, siis sellised tegelased on reeglina esimesed, kes omad reedavad ja ülemere põgenevad.

 
At 15:53, Anonymous Anonüümne said...

Kõva töö on tehtud kommimisel ja veel suurem seisab ees, kuid vahepeal võiks lõdvestuseks törts ohhoota tüdrukuid olla.

 
At 15:53, Anonymous Anonüümne said...

Ega sa Jürgeni käest muuhulgas ei küsinud, kuidas ta oleks Riigikogu liikmena hääletanud kooseluseaduse osas?

 
At 16:00, Anonymous Karvajalg Harku Vallast said...

10:14 ikka Harku Valla mehed, Harju meestest ma ei tea midagi. Meil siin on asi nii, et piisab häire andmisest, siis kogunetakse Ilmandu karjääri, kaasas varustus, mis oma kätega kohalikel meistritel valmistatud(ei saa ju riigile loota). Kui kõvem jama peaks tekkima, siis iga mees võtab oma telkmantli ja metsa sissisõda pidama. Vaenlast ründame öösiti, nii nagu vietkongid omal ajal ameeriklasi. Ärge kartke Lõuna-Eesti mehed Põhja-Eesti mehed kaitsevad teid, teie naisi ja lapsi. Karvajala punt käib koos metsas mitme päevastel näljalaagrites ja arutab lõkke ääres õukat rüübates Eesti asja. Hommikuti teeme kükke,pumpamist ja käesurumist, nooremaid puid taome rusikate ja jalgadega pooleks. Elagu EESTI!

 
At 16:18, Anonymous Käbe jalg ühest teisest vallast said...

Karvajalast õhkub südikust ja isamaa armastust, tunnete jah?
On selge, et Karvajalg on Eestlane suure tähega ja just sellistele meestele saab igas olukorras loota, aga mitte igasugustele libekeelsetele valvekommentaatoritele, kellel pole halligi aimu ega elukogemust sellest, millest suure suuga ja võiduka näoga pasundavad...
Karvajalg, nagu häiret antakse, koondume!

 
At 16:40, Anonymous Anonüümne said...

Sul on õigus, vana rebane, Karvajalg on Eestlane suure algustähega. Selliste eesti- ja vietkongimeelsete meestega on lausa rõõm soodes ja rabades varitseda, lõkke ääres suitsutatud karibuu liha haugata, õlg õla kõrval rännakmarssi laduda. Igati tore et neil seal terve malevajagu karmi olekuga mehi lõuna-eesti zapatistidega samas taktis hingamas. Me ei ole veel lõplikult kaotanud, mehed.

 
At 16:54, Blogger Priit Pullerits said...

Võidab see, kes jõuab esimesena Toompeale ja seal oma lipu heiskab. Muu on tühi ärplemine.

 
At 17:31, Anonymous Anonüümne said...

Lipust on vähe, lipp on butafooria, see kes jõuab esimesena EJC ukse taha, paberid kaasas, Suure Tõllu kuivatatud munad kotis, sellel on edu sees. Siis ka pole situatsioon veel lõplik. EJC Esimehelt peab dabroo saama.

 
At 20:21, Anonymous Anonüümne said...

Wannabee maratoonar kutsus omale kiirabi külmaspreid peale laskma. Take that

 
At 11:04, Anonymous Anonüümne said...

Jätka samas vaimus, Priit!

 
At 04:00, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 04:01, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 04:02, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 04:03, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 
At 03:00, Blogger Unknown said...

mbt shoes outlet
beats by dre
ed hardy clothing
longchamp outlet
ugg boots sale
nike air max uk
oakley outlet store
prada outlet online
coach outlet online
air jordan shoes for sale
fitflops sale
longchamp handbags
louis vuitton bags cheap
rolex uk
winter jackets
cyber monday deals
oakley sunglasses wholesale
ray ban,rayban,occhiali ray ban,ray-ban,ray ban occhiali,ray ban sunglasses
michael kors handbags sale
1205minko

 
At 15:04, Blogger Unknown said...

polo ralph lauren
canada goose jackets
coach outlet online
ugg outlet
christian louboutin outlet
fitflops shoes
cheap jordan shoes
doudoune canada goose
fitflops
louboutin femme
2016.12.15chenlixiang

 
At 06:42, Blogger raybanoutlet001 said...

moncler jackets
michael kors uk
baltimore ravens jerseys
oakley sunglasses
kate spade sale
ralph lauren uk
ugg boots
coach factory outlet
coach outlet
mlb jerseys
2017.7.19

 
At 06:08, Blogger Unknown said...

real jordans for sale cheap
tom ford sunglasses
links of london sale
lacoste polo
nike air force 1 high
goyard handbags
adidas yeezy
air jordan 12
adidas outlet
adidas stan smith men

 
At 03:33, Blogger Unknown said...

air max thea
pandora charms
polo ralph lauren
cheap nfl jerseys
ugg boots
hollister outlet
ralph lauren outlet
coach outlet
prada bags
polo ralph lauren
201711.9wengdongdong

 

Postita kommentaar

<< Esileht