neljapäev, veebruar 27, 2014

Pullerits: Mis ettepaneku tegi mulle Vuelta-mees Rene Mandri?

Endine profirattur Rene Mandri, Läti profiklubi Rietumu-Delfin spordidirektor, võttis minuga neljapäeval ühendust. Tal oli mulle paar küsimust.

Mandri, olgu meelde tuletatud, kui mõnel teist mälu ei kanna, tuli 2006. aastal U23 vanuseklassi EMil hõbedale, tuli järgmisel aastal Vueltal 24. kohale ja lõpetas seal kolm etappi esikümnes – saavutus, milleni, kui mu enda mälu mind nüüd alt ei vea, pole küündinud isegi Rein Taaramäe (Tanel Kangerti kohta ei söanda peast igaks juhuks midagi kosta) – ja oli ainus eestlane, kes pääses Londoni olümpial meeste grupisõidu starti. Selge see, et rattasõidust teab ta palju rohkem, kui mina kogu Tartu vanakeste pundiga (st Tartu Velo klubi mehed) kokku pluss Peip Reedi ja Kristjan Oolo ja veel mitmed isehakanud fanaatilised väntajad.

Mandri oli oma luureallikatelt kuulnud seda, mida teist keegi ei tea. Nimelt, nagu ta mulle ütles, et «ajasid bike’i välja ja oled valmis maanteid ründama».

Kõmm! Otse kümnesse.

Jah, möödunud nädala laupäeva hommikul tõmbasin koos endise laskesuusataja Priit Viksiga – kes Vancouveri olümpial sai Eesti konteksti arvestades nii kõrge koha, nagu 20. – Tähtvere spordipargi kunstlumeradadel suusahooajale joone alla. Tegin viimased 21 km tunni ning 22 ja poole minutiga. Pühapäeva õhtul käisin ratta sadulas veel uudistamas, kuidas rada nädalavahetuse üle elas, aga lendasin seal lumekatte tugevust proovides mürraki! külili. Selge: kao, mees, lumelt!

«Mis talvel tehtud sai?» uuris Mandri.

Hea küsimus. Kui ma isegi täpselt teaks... Seda tean, et õnnestus teha vaid kaks starti: Viru maratonil oma varusuuskade ehk Atomicega 123. koht ja Alutaguse maratonil, kui enam midagi kaotada polnud, Eesti kuulsaimate auguga Fisceritega 117. koht. Koht kohaks, fakt on see, et Alutagusel oli konkurents kõvasti tummisem. Aga kilometraaži raporteerimiseks pidin veidi arvutama.

Lõin arvud kokku: viie ja poole nädalaga, mis sel talvel üldse suusatada sai, kogusin 512 km. Võrdluseks: Hannes Veide, mulluse Tartu nelikürituse kuues, kes eelmisel Tartu maratonil üllatas kõiki 63. kohaga, oli juba veebruari keskpaigaks läbinud suuskadel 2500 km. Ei, siin ei ole viga – 2500 km. (Teistele: kui teid pole siiamaani selles sissekandes veel mainitudki, tasub tõsiselt mõelda edasise sporditegemise mõttekusele.)

«Kuidas sul sportimise võimalustega ajaliselt on ja kuidas motivatsiooni jagub?» pommitas Mandri mind küsimustega edasi. «Mitu korda nädalas ja mis päevadel välja jõuad ning kui kauaks?»

Enne seda, kui Mandri ühendust võttis, olin sel nädalal kolme esimese päevaga jõudnud välja kolmel korral. Niipea kui asfalt kuivaks tõmbas, ajasin, nagu Mandri oli õigesti kuulnud, oma Salt Lake Cityst ostetud 29-tolliste jooksudega Treki õue. Kui kogu seda kaadervärki vaatad – jämedad torud, suur esikahvel, lai leistang, paksu mustriga Bontrageri rehvid –, siis eks see võrreldes maanteerattaga üks traktor ole. Pressi palju jaksad, aga lennutunnet ei teki.

Aga Mandril, nagu mu suureks üllatuseks selgus, oli aegsasti mitu head nippi varuks. Paistab, et ta on täis otsustavust minust Jõgeva rattaralliks rattasõitja teha.

See, mis ma tema juhiste järgi neljapäeva õhtupoolikul tegin, oli hoopis midagi teistsugust võrreldes sellega, mida olin varem teinud. Nii sel nädalal kui terve senise elu.

«Paneme rõhu eelkõige sellele, et tehtud töö oleks kvaliteetne ja edasiviiv,» kõlas Mandri ettepanek.

Mis saaks kellelgi selle vastu olla?
******
Onion Creek Road, Moab, Utah. 23. aprill 2012. Pildistanud Priit Pullerits. (Suuremalt vaatamiseks klikkida pildile.)

Foto 1: Rene Mandri (paremal) 2011. aasta mai lõpus Tartu GP finišiheitluses. Foto autor: Joosep Martinson, Õhtuleht/Scanpix
Foto 2: Rene Mandri 2011. aasta Tartu GP võitjate autasustamisel vahuveini pritsimas. Foto autor: Joosep Martinson, Õhtuleht/Scanpix
Fotod 3 ja 4: Rene Mandri (keskel tumedas) 2011. aasta suvel Eestimaal jooksikute grupist koos kahe konkurendiga eest ärasõitu üritamas. Fotode autor: Karli Saul, Scanpix

110 Kommentaarid:

At 21:35, Anonymous Anonüümne said...

Palju Mandrel kliente-treenitavaid on? Harrastaja-poolprofi kuupaketi hind oli tal mäletavasti päris krõbe.
Noor meest promodes
pea m33les, et Holdeni jt sporditeenuste turu vanade tegijate kõrval on Mandre veel poisike.

 
At 22:32, Blogger Priit Pullerits said...

1. Mandri, mitte Mandre.
2. Mandril on ratturina kogemusi ja teadmisi kümnetes kordades rohkem kui end doktoritiitliga ehtival mehel koos kõigi oma kundedega kokku.

 
At 22:37, Anonymous Anonüümne said...

Priit, vabanda, aga kas sa selliseks asjaks natuke liiga vana ei ole. Üks tšikk, kes kusagil raadio 2-s vms diktorina töötab, läheb 8. märtsil Kilimandžaarot ründama, võtab Jaak Maelt ja Margus Pirksaarelt ja tehnika tunde ja Ain-Alar on vist üks tema kümnetest sponsoritest. Aga sina? Õppejõud, ligi 50ne mees?!

 
At 22:53, Blogger Andres P said...

Kas võiks selle doktoriteema ükskord juba ära lõpetada, jõle tüütuks läheb. Kuigi, kui parafraseerida Kelku, siis "blogi lugemine on vabatahtlik".
Ja pealegi on tema teenusteks pigem üritused - kas siis korraldajana või muretult kohaleviijana.

 
At 23:08, Anonymous Anonüümne said...

Maantee ründamiseks vajad oluliselt rohkem abilisi. A & T Spordil on spetsiaalne aparaat, millega kummis siserõhku kontrollitakse. Küsi, äkki nad on nõus sind aitama. Ise ei saa sa ju sellega hakkama.

 
At 23:17, Anonymous Anonüümne said...

Olgu see kõigile hoiatuseks, ka U23 ja teistele lootustandvatele, kui edasi ei rühi,on saatuseks PP treeneriks olemine. Ehk koostaksime PP ja lugejatega täieliku nimistu, treenitava õpivõimet arvustamata.

 
At 23:34, Anonymous Anonüümne said...

Levandi nimetas selliseid Ringvaates wannabe'deks.

Peab nõustuma.

 
At 23:57, Anonymous Anonüümne said...

Finland Ice Marathon 2014 (Kuopios Kallavesi järvel) 100 km looduslikul jäärajal uisutamises kõrge 16. koha saavutamine (aeg 4:43:48) - tõenäoliselt parim eestlase saavutatud tulemus sellisel ülipikal distantsil üldse. Alahindamata Vueltal esikümnesse sõitmist, ülalnimetatu Kalevipoeglik vägitegu kahtlemata väärib kestvusuisutamise Magistri kraadi omistamist..

 
At 23:59, Anonymous Anonüümne said...

- kõik Teppanid
- Margus Ader (super TV kommentaator muuseas)
- Raul Olle (kui seda tolmuimejat poleks)
...

 
At 00:10, Anonymous Anonüümne said...

"Anna abi"-wannabe'd?

 
At 00:17, Anonymous Anonüümne said...

23:34, oled seemneid söönud?
Mine maga kaineks.

 
At 01:21, Anonymous Anonüümne said...

1. Esimene konsultatsioon ja ühekordsed nõustamised: 40€/1-2h
2. Igakuise treeningplaani koostamine: 60€/kuu
2.1 Koos iganädalase analüüsiga: 90€/kuu

...

Millise paketi valid?

 
At 06:48, Anonymous Anonüümne said...

23:57 Kui enda saadetud linki tähelepanelikult vaatad,siis leiad 11. realt hr.Tomingase nime, kes samuti eestlane...

 
At 09:32, Anonymous Anonüümne said...

Treener?

http://www.spordiregister.ee/treeneriteregister/index.php?spordiala=28

 
At 09:41, Anonymous Anonüümne said...

Kas Pulleritsu tegevuses võib olla korruptsiooni tunnuseid? (Korruptsioon = ametiseisundi - ka erasektori ametiseisundi - ärakasutamine isiklike hüvede saamiseks.)

 
At 09:59, Anonymous Anonüümne said...

Tore kohe lugeda siinseid kommentaare :) Mõnus andmine käib :D

 
At 10:10, Anonymous Anonüümne said...

Just, 09:59, hingelt väikeste ja haigete inimeste väiklusel pole piire...

 
At 10:12, Anonymous Anonüümne said...

Millist kasu peaks headest nõuannetest sündima? Kui otsustades abiliste ja nõuandjate tituleeritud armee üle suusatamises, on ju enamus tarkuseteri allavett läinud. Miks rattasadulas peaks teisiti minema? Pulleritsu tase on ikka kõvem kui tark treeninguplaan- iga nädal vähemalt üks maailmarekord!

 
At 10:21, Anonymous Anonüümne said...

- Väike diil?
Pullerits oli kohe nõus.

 
At 11:05, Blogger Priit Pullerits said...

10:12, aga äkki ma tänu paljudele nõuandjatele suusatamises need tulemused olengi saanud, mis ma olen saanud? Või mis, te arvasite, et ma peaksin tulema viie-kuue mehe nõuannete baasil kohe olümpiavõitjaks või?

 
At 13:08, Anonymous Anonüümne said...

PP-l pole nõu tarvis. Ta teab isegi, et igas trennis tuleb panna. Täiega, nagu noorsugu ütleb. Kui ei pane, siis treenitaksegi nõrgalt panemiseks. Kogu teadus.

 
At 14:58, Anonymous Anonüümne said...

Jõgeva rattaralli on üritus kus pannakse täiega??

 
At 15:46, Blogger Priit Pullerits said...

...no kui teie eesmärk on proffide MM, siis muidugi mitte. Aga kui te eesmärk on proffide MM, mis te siis siin blogis kommenteerimisele aega raiskate? Tehke trenni! Kui proffide MM ei ole teie eesmärk, siis just Jõgeva rattaralli oma ringikujulise tuultele avatud ning paljude tõusudega rajaga on võistlus, kus saate oma tõelist headust näidata. Seal tekivad väiksed grupid, seal ei ole suurtes gruppides loksumist nagu Tartu rattarallil näiteks. Seal on võimalik ka eest ära sõita. Ma tean, eelmisel aastal tegin seda.

 
At 16:00, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits ei käitu mõistlikult.
Ütlen ka teile miks.
Esimese ettejuhtunud (eriti veel "külma kõnega" uksele koputanud) teenusepakkuja valimine ei saa kunagi olla parim lahendus.
Nii nagu iga teenuse puhul tuleks kõigepealt turul ringi vaadata - uurida, mida pakutakse ja alles siis võtta paarilt-kolmelt pakkumused.

 
At 16:31, Anonymous Anonüümne said...

See ju klassikaline win-win olukord. Üks ei võta raha ja teine kuulus inimene promob seda, kes raha ei võta. Raha toovad sisse need, kes promost lähtuvalt sööda alla neelasid:)

Eks ta eesti inimesele natuke võõras tundub, aga asjasse puutuvad mõlemad tublid sportlased ju kaua välismaal olnud ja kui seal tehakse ja toimib, siis miks mitte ka emakesel eestimaal. Mul pole nimet persoonidele küll midagi ette heita.

Juba Viimses reliikvias laulis prostituut;
"Lõpuks on ainult kõik, ainult enesemüümine –
turul me oleme vennad ja õed!
Tükkhaaval, jupphaaval, päevhaaval, tundhaaval
üksteisel’ müüme omad usud ja tõed."

 
At 17:04, Anonymous Anonüümne said...

Minu meelest on normaalne käitumine selline, et tasuda personaaltreenerile tema töö eest väärikalt (rahas) ja kui klient on tööga rahul, siis promob oma blogis samuti treenerit kui treener sellest huvitatud on. On ka Eestis harrastussportlasi/blogijaid, kes nii teevad, aga Priidu stiil on vist natuke teistsugune.

 
At 18:16, Blogger Priit Pullerits said...

Look who's talking now! - 16:00. Jälle üks (maa)ilmatark väljas. Rene Mandriga lõime käed juba mullu sügisel, kui asfalt oli veel kuiv ja lumest polnud märkigi. Aga ma olen, jah, aru saanud, et siin kõik teavad kõike paremini, eriti minu asju, kui mina ise.

 
At 18:56, Blogger Rain said...

Priit, sa luiskad! Sa ei sôitnud jôgeva rallil kellegil eest. 99% ajast tiksusid grupis. Tegid korra ühe kiirenduse kui grupil oli hoog maas ja said ca 20-30 meetrise edu, mis kestis umbes 1 minut. Grupi peas viskasid mehed nalja, et millega tüüp tegeleb:) kui sa seda kiirendust nimetad ära minekuks siis oled valesti aru saanud

 
At 19:26, Anonymous Anonüümne said...

Kui Rene Mandriga sai juba sügisel käed löödud, miks siis PRAEGU Mandril oli mingi ettepanekuga vaja välja tuua välja tuli?
Pulleritsu kiirvaledel on sama vähe kestust kui tema kiirendustel.

 
At 19:51, Blogger Priit Pullerits said...

Rain, kus küll silmad?! Kaks korda sõitsin grupil eest ära. Esimest korda teisel ringil, kui sisenesime põhja poolt Palamusele. Võtsin enne Palamuset 55 km/h sisse ja panin üksinda läbi asula. Vaatasin siis, et teistest pole asja, keegi sõita ei taha või ei jaksa, ja kui Palamuselt läbi sain, siis lasin tempo alla, sest liiga vara oli hakata üksinda ees rahmeldama, pool maad oli ju veel sõita. Teine kord sõitsin eest ära siis, kui olime kolmandal ringil Palamuselt läbi saanud ning kõik lolli näoga üksteisele otsa vahtisid. Mulle ei meeldi lollid näod. Ajasin end sadulast püsti ja tõmbasin tookord tõesti 20-30 meetrit vahe sisse, et mitte lolle nägusid näha. Siis vaatasin üle õla ja hüüdsin meestele: "Nali!" Vaatasin, et mehed saidki naerda ja oma lollidest nägudest viimaks lahti.

Sellised lood siis.

 
At 19:52, Anonymous Anonüümne said...

Rahu, Rain. See oli ainult grupi testimine. Käesoleval aastal näeb Pulleritsult juba pikki, 10-15 minutilisi lahtirebimisi ja mitte ainult ühte-kahte. Eesmärk on otsustavalt rünnata 30-40 km enne finišit. Muidu ei tasu Vuelta treenerit võttagi.

 
At 21:14, Anonymous Huviline said...

Loen seda blogi vahelduva eduga, olenevalt kui igav on, kuid üks suur küsimus on küll tekkinud.

Hr Pullerits, varasematel aastatel hõiskasite just km-te kogumisega, pärast vigastusi (ja oppe) aga asusite mõnitama sellist teguviisi ning taaskord loen ja pidevalt näen kilometraaži meeleheitlikku lugemist (Tähtvere pargiringidest rääkimata). Millal teete lõpliku otsuse, mis siis ikka kõige õigem on, et olla tegija?

 
At 21:33, Blogger Priit Pullerits said...

Rahu, huviline. See, mis parajasti teen, ongi õige. Simpel, nagu öeldakse.

 
At 23:50, Anonymous Anonüümne said...

Priit, kurioosselt kuulus "Dr" Holden korraldab 25. märtsil vähem kui poole aasta jooksul juba 3. Pääsküla raba maratoni. Maratoni deviisiks on Jookseme küll juba kolmas kord Pääskülas, a kas meil on sellel sital talvel midagist muud teha???. Kas tegu pole auväärseima kergejõustikuala profaneerimisega? Lisaks on tekkinud Keila Tankimäe maraton, Haapsalu raudteetammi maraton jm. Võib-olla oleks aeg sellist tegevust kuidagi korrastada.

 
At 00:10, Anonymous Anonüümne said...

Muidu loen blogiomaniku tekstid huviga läbi, kuid seekordne kaubanduslik teadaanne oli ...

 
At 11:42, Anonymous Anonüümne said...

Priit tegi Mandri näpunäidete järgi trenni hoopis teistmoodi kui tavaliselt.
Pakun, et sõideti rahulikus tempos ja kauem kui 1 tund.
Jälgin huviga.

Teet

 
At 11:51, Anonymous Anonüümne said...

Tread lightly, she is near
Under the snow,
Speak gently, she can hear
The daisies grow.


"Requiescat", Oscar Wilde, 1881

Kas tunnete vahet? See ei ole Teile "Mäeküla piimamees". Kuigi eks viimaseski ole oma mudinad ja värgid, paras ports allasurutud erootikat [kirjandusteadlane Arne Merilai on tublit tööd teinud selle üleskaevamisel]. Eks olnud Lible, läkiläki viltu peas, Marie Under jpm. Tugev homokultuur on vältimatu, et täisväärtuslikust (rahvus- vm) kultuurist kõnelda.

 
At 17:31, Anonymous Anonüümne said...

11:51 ärge rohkem peale võtke

 
At 19:48, Anonymous Anonüümne said...

to 19.26

Antud kokkuleppest kirjutas Priit juba eelmise aasta novembris. Rene Mandri tuli ettepanekutega välja alles nüüd sellepärast, et talvel on mõistlikum suusatada, kui rattaga sõita.

er

 
At 19:58, Anonymous Anonüümne said...

Kas see ongi põnevus, kui ei öelda, milles muudatus seisneb?.. see on pederastia...mõistata ise! keeratakse mitteteadmisega taha, julm klounaad.

 
At 20:26, Anonymous Anonüümne said...

Aeg valmis sättida vahendid pühapäevahommikuseks(alates 8:30) telemaratoniks:

http://www.swixskiclassics.com/

Natuke vaheldusrikkamast vaatenurgast ,på svenska, loodetavasti ei kehtestata geo-piiranguid:

http://www.svtplay.se/sok?q=vasaloppet

 
At 21:24, Anonymous Anonüümne said...


- Margus Ader (super TV kommentaator muuseas)

nalja teed? Isegi asjatundmatu Kaljuveer rääkis vähem jampsi kui see Ader olümpia laskesuusas

 
At 10:05, Anonymous Lembit Kuusk said...

10.5km split
1. Eldar Rönning
23. Lucaš Bauer +10s
70. Martti Himma +25s

 
At 10:20, Anonymous Lembit Kuusk said...

24km split
1. Eldar Rönning
8. Lucaš Bauer +5s
97. Martti Himma +1m02s

 
At 10:45, Anonymous Lembit Kuusk said...

34.5km split Risberg
1. Eldar Rönning
15. Lucaš Bauer +15s
Martti Himma out of TOP100

Algas väga tihe lumesadu ja eest ära sõitmist vaevalt täna näeb.

 
At 11:03, Blogger Priit Pullerits said...

20:26 ja tänahommikused: what a tremendous waste of time!

 
At 11:15, Anonymous Anonüümne said...

Täiesti nõus Priiduga. Selle blogi lugemine ja siia kommentaaride kirjutamine on ikka täielik ajaraisk ja kõik, kes seda teevad tuleks tootvale tööle saata. Eesotsas selle lolluse katalüsaatori endaga.

 
At 11:24, Anonymous Lembit Kuusk said...

46.7km split Evertsberg
1. Espen Harald Bjerke
2. Thomas Henriksen +1m48s
5. Lucaš Bauer +1m57s
113. Martti Himma +5m34s

Lumesadu jäi järgi ja kui algul pidi Bjerke paraja ülekuluga rada puhtaks lükkama, siis nüüd on jälg kõva ja küllaltki puhas ehk selles rajaosas pole sadanud ja nii jäädes teeb reaalseks ka eest ära sõitmisi.

 
At 12:01, Anonymous Lembit Kuusk said...

62km split Oxberg
1. Espen Harald Bjerke 2:50:02
2. Jörgen Brink +1m23s
61. Lucaš Bauer +1m44s
132. Martti Himma +7m26s

Bjerke hakkab väsima.

 
At 12:33, Anonymous Lembit Kuusk said...

71km split Hökberg
1. Espen Harald Bjerke 3:18:53
2. Stian R Andresen +1m26s
65. Lucaš Bauer +2m03s
132. Martti Himma +9m55s

Bjerke on küll küllaltki väsinud, kuid jälitajad pole ka veel väga näljaseks muutunud ja palju tööd ei viitsita teha.

 
At 12:54, Anonymous Anonüümne said...

huumorit

- Kümmel, Sellis, Ränkel ja Simonlatser taas Lahti MK-etapil??
- Turismihooaeg pole veel lõppenud.

- Miks Pääsküla raba kohaliku tähtsusega kaitsealaks kuulutati?
- See on Holdeni vääriselupaik. Holdenit kohtab Eestis veel Haanjas.

 
At 13:06, Anonymous Lembit Kuusk said...

81km split Eldris
1. Audun Laugaland 3:50:05
2. Daniel Tynell +35s
68. Lucaš Bauer +1m14s
Himmal läheb veel aega.

Bjerke on kustunud ja vajub läbi grupi (+39s, 23.koht). Laugalandi minek võib olla otsustav, läheb väga võimsalt ja suurendab järjepidevalt vahet.

 
At 13:20, Anonymous Anonüümne said...

Lõpus oli draamat

 
At 13:38, Anonymous Lembit Kuusk said...

90km FINISH Mora
1. John Kristian Dahl 4:14:33
2. Johan Kjölstad +2.9s
3. Jörgen Brink +4.6s
58. Espen Harald Bjerke +2m22s
69. Lucaš Bauer +4m17s
Himmat ei näita veel ka Eldrises, tundub et katkestas.

Lõpus oli draamat jah omajagu. Väga põnev lõpp ja eriti viimane kilomeeter. Laugaland siiski väsis lõpus nii ära, et oskas võidu viimasel km-l ära anda ning poodiumilt esimesena napilt välja jääda.

 
At 19:04, Anonymous Anonüümne said...

Kuidas siis ikkagi treenida Jõgeva rattaralliks?

 
At 19:26, Anonymous Anonüümne said...

Sõnastame küsimuse teisiti: kuidas peaks treenima üle 3 h kestvaks pingutuseks? Rattaralli kavas ka 50 km pikkune distants harrastussportlastele. Pulleritsul oleks ehk kohane, tema trennide spetsiifikat arvestadas, just viimasest osa võtta?

 
At 20:02, Anonymous Anonüümne said...


- Margus Ader (super TV kommentaator muuseas)

nalja teed? Isegi asjatundmatu Kaljuveer rääkis vähem jampsi kui see Ader olümpia laskesuusas

Jutt jumala õige. Ei tea kaua rahva raha eest sunnitakse seda Aderi jutuvahtu kuulama. Ega paljud ilmaasjata keera TV mõnele teisele kanalile

 
At 20:04, Blogger Priit Pullerits said...

Äge näha, et mõned mehed juba värisevad, nagu 19:26 - millest muidu selline põlastusrohke üleoleku demonstreerimine ja teise põhjendamatu, madalalaubaline alandamine?

 
At 20:31, Anonymous Anonüümne said...

Aga kui nüüd siin nendest mees-mehega asjadest edasi minna, mida uue treeneriga tehakse - millal avaldatakse blogis tellimusloona ülevaade Mandre paketi sisust?

 
At 20:48, Anonymous Anonüümne said...

Nii vanast mehest Gert Jõeäärt tegema ei hakata, see on selge ;)
Temposõidud ja pikemad trennid jäävad seega paketist välja.
Ilmselt lihvitakse purtsatusi, eest äratõmbeid või kuidas proffide keskis neid nimetataksegi )

 
At 22:54, Anonymous Anonüümne said...

Muidugi ei ole ajal, kui tavalised päntajalad jooksevad juba aastaringi 1-2 maratoni kuus, ei ole 110 km rattaga läbimine enam mingi suur asi, millest kõnelda. Rahulikus tempos matkates küll. Aga võistlustempos? Oot-oot, tuletame nüüd meelde, mida Kristjan Port harrastajate treeningu kohta ütles..

 
At 11:28, Anonymous Anonüümne said...

Eesti kõikse tugevam mees:

http://www.youtube.com/watch?v=Ivif3gPsPgg

 
At 14:30, Blogger Priit Pullerits said...

Ootate närviliselt seda, mis järgmiseks saab? Et kuidas mandri süsteem juba tulemusi toodab? Jaaa....

 
At 15:11, Anonymous Anonüümne said...

Närviliselt ei oota, kuid huvi pakub küll, et mida siis oma treeningute ajal tegid.
Kas tegeid rahuliku paaritunnise kulgemise või hakkasid harjutama kuidas hetkeks grupist lahtirebida.

 
At 16:03, Anonymous Anonüümne said...

Tähtsad asjad ikka kõigepealt. Esmalt harjutatakse sõidu pealt pissimist. See annab korraliku edu.

 
At 19:32, Anonymous Anonüümne said...

Wild Utah From Above

http://youtu.be/3GO5mdLywas

Vahelduseks Utah vaateid ilma poolearuliste jeebumeeste ja ratturiteta! Klapid pähe! Pilt eriti lummav alates 3. minutist.

 
At 21:21, Anonymous Anonüümne said...

Priit, kirjutad, et sulle ei meeldi "homovärk". Miks ometi siis sinu blogi fotovalikus - näiteks käesolevas blogikandes - on sul puha mehed, sealjuures noored, tugevad, ilusa kehaga jne? Spordiüritustes eelistad ka meeste omi.

 
At 22:50, Anonymous Anonüümne said...

Kuidas ratta seljas mõõka kanda?

 
At 23:07, Anonymous Anonüümne said...

Jalgevahelise toru küljes. Kuigi, olgem ausad, võitlusühikuna on jalgratturi väärtus nullilähedane. Seepärast jalgratastest kõigis maailma armeedes loobutigi, juba Teise maailmasõja alguses.

 
At 00:05, Anonymous Anonüümne said...

Härrased, kellega sõdida tahate?
Mongolite kiiluvees toimetanud Krimmi tatarlased on kindlasti kõvad hobusõdalased, nendega koos Putini vastu minnes tuleks oma mõõkadega pigem hobuste selga istuda.
Ratastega pole seal palju teha, need jäägu kodumaal hullamiseks.

 
At 00:29, Anonymous Anonüümne said...

Nalja

- Putin on tõeline alfa-isane.
- Kuidas nii??
- Alles lubas, et viib sisse, kuid kõik on juba orgasmis.

Krimmi khaaniriigi tatarlased olid kõvad sõdalased. Maast-madalast kasvatati poistest sõjamehi. 1572. läks neil aga kehvasti. Venelased panin püsti oma Guljai-gorodi - vankritest moodustatud ringlaagri, mida rünnates krimmitatari vägi sisuliselt verest tühjaks jooksis. Pärast seda algas khaaniriigi allakäik. Viimane khaan lõpetas elupäevas ligi 200 aastat hiljem asumisel Voronešis.

Rattamehed maanteel, grupina aga meenutavad tõesti mingit sõjakäigul meeste väge, kas pole?

 
At 00:56, Anonymous Anonüümne said...

Jah, meenutavad küll - lasteaed tuleb meelde

 
At 01:08, Anonymous Anonüümne said...

Kui khaaniriigi tatarlased olid kõvad sõdalased, siis tänapäeva meie (Euroopa) realiteedi võtab väga hästi kokku Tanki-Ants:
«Nähes Lääne-Euroopa impotentsust, siis ma ütleks, et see on nagu rikas, vananev ja kergelt seniilne vanaeit, kes ainult toriseb ja midagi rohkem ei tee. Kui see poliitika jätkub, siis jätkub samamoodi Putini poliitika. Raske on öelda, kes on järgmine ohver. Võib-olla Moldova. Eks ta varem või hiljem jõuab ka Balti riikideni.»

Rataste hobuste vastu vahetamine võib ka meil tulla kiiremini päevakorda kui rattursõdalased sooviks...
http://www.postimees.ee/2716010/laaneots-putin-ei-taha-ukrainas-soda-ega-verevalamist

 
At 01:12, Anonymous Anonüümne said...

No, ikka rüütliväge oma kiivrite ja seaninaga. Või vene družiinat või ukrainlaste sotnjat. Kõige rohkem aga mongoleid. Iga mees oma varustusega.

 
At 08:58, Blogger Priit Pullerits said...

Suur aitäh, 19:32, fantastiliselt hea video, kõik tuttavad kohad, ise käidud, v.a see 3. minutist viidatud koht, The Wave, mis asub Coyote Buttes'ide wildernessi piirkonnas Utah ja Arizona piiril (aga olen seal lähedal käinud Wire Passi kanjonis ja Grand Gulchis, Wire Passi rajalt keerab ka ära The Wave'i suunas), sinna on väga raske saada, selleks peab BLMi (Bureau of Land Management) offices loosiga vedama: iga päev lubatakse sinna ainult 20 inimest, aga tahtjaid on mitu korda rohkem. Lisaks ei vii sinna ühtegi sissetallatud rada, see koht tuleb 5 km kauguselt Wire Passi rajalt ise üles leida, ja paljud, kes saavad loa sinna minna, ei jõuagi sinna kohale. Kahjuks ei ole seal käinud. Mul nagunii kunagi loosiga ei vea.

 
At 09:13, Blogger Priit Pullerits said...

Veel üks ilus video Utahst:http://www.youtube.com/watch?v=OWRw9ZeC2MY
See asub Page'i linna lähedal, kus Colorado jõgi teeb omapärase võimsa käänaku. Ses kohas olen kaks korda käinud.

 
At 14:32, Blogger Micro Finance said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

 
At 03:36, Blogger oakleyses said...

tiffany and co, christian louboutin outlet, longchamp, oakley sunglasses, michael kors outlet, michael kors outlet, replica watches, nike air max, michael kors outlet, louis vuitton, michael kors outlet, prada outlet, cheap oakley sunglasses, oakley sunglasses, gucci outlet, prada handbags, michael kors, polo ralph lauren outlet, kate spade outlet, ugg boots, ray ban sunglasses, ugg boots, jordan shoes, ugg boots, nike outlet, burberry outlet online, longchamp outlet, ray ban sunglasses, oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, louis vuitton, tory burch outlet, ugg boots, louis vuitton, louboutin, nike air max, louboutin outlet, chanel handbags, longchamp outlet, louboutin shoes, burberry, tiffany jewelry, nike free, uggs on sale, oakley sunglasses, replica watches

 
At 03:45, Blogger oakleyses said...

new balance pas cher, sac longchamp, hogan, true religion jeans, kate spade handbags, nike air max, air max, north face, ray ban pas cher, air jordan pas cher, true religion outlet, nike air max, ralph lauren pas cher, north face, louboutin pas cher, coach purses, sac guess, lululemon, coach outlet, timberland, nike roshe, longchamp pas cher, michael kors, burberry, air force, true religion jeans, lacoste pas cher, tn pas cher, nike air max, abercrombie and fitch, true religion jeans, hermes, vanessa bruno, michael kors, nike free run uk, michael kors, ray ban uk, ralph lauren uk, coach factory outlet, nike blazer, mulberry, michael kors, coach outlet, converse pas cher, nike free, vans pas cher, oakley pas cher, nike roshe run, hollister, hollister pas cher

 
At 03:48, Blogger oakleyses said...

bottega veneta, giuseppe zanotti, mac cosmetics, nike air max, north face outlet, longchamp, lululemon, soccer jerseys, mont blanc, new balance, celine handbags, baseball bats, oakley, ralph lauren, babyliss, louboutin, valentino shoes, insanity workout, vans shoes, nike trainers, iphone 6 cases, asics running shoes, reebok shoes, mcm handbags, beats by dre, ferragamo shoes, chi flat iron, hollister, jimmy choo shoes, nike huarache, wedding dresses, nfl jerseys, instyler, p90x workout, ghd, north face outlet, herve leger, abercrombie and fitch, iphone 6s cases, iphone 6s plus cases, iphone cases, hollister, soccer shoes, ipad cases, birkin bag, nike roshe, s5 cases, iphone 6 plus cases, timberland boots, iphone 5s cases

 
At 03:51, Blogger oakleyses said...

louis vuitton, converse, canada goose outlet, michael kors outlet, michael kors handbags, pandora jewelry, moncler, hollister, ray ban, sac louis vuitton pas cher, moncler, lancel, ugg boots uk, bottes ugg, doke gabbana outlet, moncler, coach outlet, montre pas cher, louis vuitton, moncler outlet, canada goose, louis vuitton, moncler, michael kors outlet online, doudoune canada goose, thomas sabo, moncler, karen millen, juicy couture outlet, toms shoes, wedding dresses, converse outlet, canada goose, moncler, vans, marc jacobs, links of london, hollister, pandora jewelry, moncler, canada goose uk, ugg,uggs,uggs canada, nike air max, swarovski, canada goose, pandora charms, ugg,ugg australia,ugg italia, swarovski crystal, supra shoes, canada goose, pandora charms, barbour jackets

 
At 01:00, Blogger نور الهدى said...


شركة تنظيف بالمدينة المنورة
تعد المدينة المنورة من ارقى مناطق المملكة و تتميز بالطابع الدافئ والتواصل بين سكانها واجتماعهم في المناسبات المختلفه من هنا جاءت اهمية شركة تنظيف بالمدينة المنورة لتقديم خدمات التنظيف للبيوت والمنازل والفلل والقصور
فالاول لمهارة عمالها تعد افضل شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة تتميز بسرعة اداء عمالها في تقديم خدمة تنظيف فلل بالمدينة المنورة نتميز باننا افضل شركات تنظيف الفلل بالمدينة المنورة
وكثيرا ما تحتوى الفلل على عدة خزانات فلابد من الاستعانة بافضل شركة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة فهى تستخدم افضل منظفات الخزانات والمطهرات نتميز باننا احسن شركة غسيل خزانات بالمدينة المنورة نغسل كافة انواع خزانات مياه الشرب بالمدينة
ولاننا افضل شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة نقدم افضل خدمة تنظيف شقق بالمدينة المنورة بالاعتماد على افضل منظفات الكنب والستائر بالبخار
____________________________________
شركة غسيل كنب بالرياض

ولارتفاع درجات الحرارة في المدينة تنتشر العديد من الحشرات وخاصة في موسم الصيف فلابد من الاستعانة بافضل شركة مكافحة حشرات بالمدينة المنورة تقوم بمكافحة كافة انواع الحشرات والآفات
وكثيرا ما يحتاج سكان المدينة المنورة الى شركة نقل اثاث لنقل الاثاث من المدينة المنورة الى اى مكان داخل او خارج المملكة من هنا جاءت اهمية شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة تستخدم افضل سيارات نقل العفش المخصصة لهذا الغرض من هنا استحقت الاول افضل شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
__________________________________
شركة نقل اثاث بينبع -
شركة تنظيف بينبع

تعتبر تسربات المياه من احد المشكلات التى لابد ان نقوم بحلها على الفور لان تسربات المياه تؤدى الى عدد كبير من المشكلات نحن فى غنى عنها فالاول شركة كشف تسربات المياه بالمدينة المنورة تعتمد على افضل الاجهزه والالات المخصصه باعمال الكشف عن تسربات المياه الان فلا داعى للقلق من شان التسربات على الاطلاق فتذكر عزيزى العميل ان شركة كشف تسربات المياه بالمدينة المنورةعلى اتم استعداد للوصول الى اى مكان بالمدينة او خارج المدينة

 
At 01:01, Blogger نور الهدى said...

شركة الاخلاص افضل شركة تنظيف بشرق الرياض
المنازل والفلل والشقق والسجاد والموكيت باستخدام افضل المنظفات وباجهزة التنظيف بالبخار فان كنت في حاجة الى شركة نظافة بالرياض يمكنك الاتصال بنا في اى وقت نصلك اينما كنت
شركة نقل اثاث بالخرج
شركة تنظيف بالخرج


ومن خدمات شركة الاخلاص :
1- مكافحة الحشرات فان كنت تعانى من انتشار الحشرات يمكنك الاستعانة بافضل شركة مكافحة الحشرات بالرياض
للقضاء على كافة انواع الحشرات وتعد شركة الاخلاص افضل شركة مكافحة حشرات شرق الرياض تقوم باعمال مكافحة الحشرات بالرياض باستخدام اقوى المبيدات الحشرية

وتقوم الاخلاص باعمال رش المبيدات الحشرية بالرياض فهى افضل شركة رش مبيدات بالرياض تستخدم افضل المبيدات الحشرية التى تتميز بجودتها العالية وفعاليتها القوية في القضاء على الحشرات

2- كشف تسربات المياه تقوم الاخلاص كشف تسربات المياه بالرياض بالكشف عن تسرب الماء للحفاظ على المبانى من الانهيار ,ولحل مشاكل ارتفاع فاتورة المياه والكهرباء لابد من التاكد من عدم موجود تسربات للمياه في منزلك الاخلاص تقدم افضل خدمة كشف تسربات المياه شرق الرياض وتعد اهم شركة بالرياض وبالمملكة وتستخدم احدث الاجهزة الالكترونية للكشف عن التسربات بالذبذبات الالكترونيه
3- عزل الاسطح تقوم الاخلاص شركة عزل الاسطح بالرياض
باستخدام افضل مواد العزل المائي فالاخلاص تتميز بجودة العمل واتقانه ويتم عمل اكثر من اختبار للتاكد من جودة طبقة العزل
4- نقل الاثاث ونقل العفش شركة الاخلاص افضل شركة نقل عفش بالرياض
تقوم بنقل العفش والاثاث داخل وخارج الرياض والمملكة وتتوفر لدينا افضل سيارات نقل اثاث بالرياض مخصصة ومجهزة لنقل العفش


تقوم بتنظيف الخزانات من الاتربة والطفيليات باستخدام افضل مواد شركة غسيل خزانات بالرياض ومن خدمات التنظيف الاخرى التى تقدمها شركة الاخلاص


وتضم شمال الرياض بلدية الشمال هي إحدى بلديات مدينة الرياض في المملكة العربية السعودية
الأحياء التابعة لهاعدل
حي الربيع
حي الندى حي الصحافة حي النرجس
حي العارض حي النفل حي العقيق حي الوادي
حي الغدير حي الياسمين
حي الفلاح حي بنبان حي القيروان حي حطين حى الملقا

 
At 08:36, Anonymous wrdshan said...

حق الوورد بريس
المصدر

[URL]https://forum.wrdshan.com/[/URL]

[URL="https://forum.wrdshan.com/"]wrdshan[/URL]

 
At 21:49, Blogger princess Totta said...

https://decor-ksa.com/
http://mchaabaty.com/factory/
http://mchaabaty.com/new/
http://mchaabaty.com/marble/

 
At 10:40, Blogger khaled ali said...

مما لا شك فيه ان شركه الحورس تعد افضل شركه لاعمال المنزل وللخدما المنزليه بكافه انواعها ,وهذا لاننا نعمل بهذا المجال اكثر من 20 عام فلدينا الخبره في المجال حيث العمال من كافه انحاء العالم لديهم الخبره والكفاءه اللازمه للعمل ولكسب ثقتكم
شركة نقل اثاث وعفش بالطائف
شركة تنظيف بالطائف
شركة مكافحة حشرات بالطائف
شركة كشف تسربات المياه بالطائف
شركة رش مبيدات بالطائف
شركة تنظيف خزانات بالطائف

 
At 13:50, Blogger Swaqny Ads said...

http://www.carriermaintenance.com

 
At 11:43, Blogger Syanat 3 said...

توجة الى الفرع الاقرب اليك من
صيانه سوني
و مراكز
صيانه جليم جاز
لصيانه كافة الاعطال لدينا فريق عمل متكامل على قدر عالي من الكفاءة الموقع الالكتروني:
http://www.maintenanceg.com/Sony-Agent-Service-Company.html

http://www.maintenanceg.com/Glemgaz-Agent-Center-Egypt.html

 
At 13:09, Blogger almyaa almyaa said...

في مراكز
صيانة ويرلبول
اقسام متخصصة لكافة الاجهزة والاعطال المختلفة ولدينا فروع في مختلف المحافظات وفريق صيانه متنقل الموقع الالكتروني
https://www.almyaa.com/Whirlpool-Maintenance

 
At 14:24, Blogger صيانة كريازي said...

الصيانه المتخصصة من
صيانة كريازي
تقدم كافة اعمال الصيانه لاعطال الاجهزة الكهربائية باسعار مناسبة في كافة المحافظات الموقع الالكتروني:
http://www.kiriazi-maintenance.com

 
At 14:47, Blogger معادلة الهندسة said...

اذا اردت اجتياز امتحان
معادلة كلية الهندسة
بتفوق فلدينا في مركز النور افضل وسائل الشرح لمواد
معادلة الهندسة
لمساعدتك على التفوق وليس فقط النجاح الموقع الالكتروني:

http://www.equation-engineering.com

 
At 11:15, Blogger Egy Help said...

في فروع مراكز
صيانه وستنجهاوس
على مستوى الجمهورية احدث الاجهزة والتقنيات في الصيانه الحديثة وفريق عمل من المتخصصين في اعمال الصيانه موقعنا الالكتروني:

http://egy.help/maintenance/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%88%D8%B3

 
At 12:43, Blogger care olders said...

نقدم لكم في
دار رعاية مسنين بالجيزة
وايضا
دار رعاية مسنين بالمهندسين
وفي فرع
دار رعاية مسنين بالهرم

نمستوى عالي من الرعاية للمسنين من خلال فريق العمل المتكامل للعناية الشخصية ونظافة المكان والرعاية النفسية والصحية الموقع الالكتروني:


http://www.careolder.com/%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%8A%D8%A9-%D9%85%D8%B3%D9%86%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%8A%D8%B2%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%8A%D9%86-%D9%87%D8%B1%D9%85 
At 13:31, Blogger karmed said...

لتغيير ديكور منزلك الخارجي توفر شركة البدر
قرميد
باشكال متميزة واسعار مناسبة لكافة العملاء الموقع الالكتروني:

http://www.brickksa.com

 
At 11:51, Blogger hotelrestaurant said...

يقدم لك موقع دليلك الحصرى افضل واكبر الشركات التى تعمل فى مجال صناعة المواد الخشبية بكل انواعها والتى تعتبر من تجهيزات فنادق
وايضا تجهيزات مطاعم
زور موقعنا الان لتحصل على كل ماهو جديد
http://www.hotel-restaurant-eg.com/

 
At 12:27, Blogger care olders said...

قم بزيارة دار مسنين بالمعادى
الان للتاكد من مدة جودة الخدمات المقدمة الى كبار السن فى كل المجالات وايضا فى دار مسنين بمدينة نصر
والفرع الاخر دار مسنين بمصر الجديدة
تعر على مواعيد الزياره المختلفة
http://www.careolder.com/%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D9%86%D9%8A%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A9-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A9-%D9%86%D8%B5%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%8A/

 
At 13:31, Blogger Egy Help said...

يقوم العميل بالتواصل مع التوكيل عن طريق مركز الخدمة او عن طريق الاستعانة باقرب فرع اليه او عن طريق رقم مركز صيانة كاريير
فيقوم العميل بالتواصل مع التوكيل عن طريق الخط الساخن
http://egy.help/maintenance/%D9%83%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D9%8A%D8%B1/

 
At 14:15, Blogger 3nod Makka said...

تقدم لك شركة العنود افضل العروض والخصومات عند انضمامك الى عملائنا الكرام تواصل معنا من اجل ابادة حشرات بمكة
فقط زور مقر شركة مكافحة حشرات بمكة
للتعرف على عروضنا المختلفة

http://www.el3nod.com/5/company-anti-insect-termite-Pesticides-mecca

 
At 15:27, Blogger Syanat 3 said...

يمكنك الان التواصل مع مركز صيانة جروندنج عن طريق رقم التوكيل او رقم الصيانة والذى يختص بكل فرع من الفروع التى تتواجد داخل المحافظات فلكل فرع رقم محدد يمكنك من خلاله التواصل معنا فى اى وقت على مدار 24 ساعة كما يمكنك التواصل مع مركزصيانة كريازى ايضا نصلك فى دقائق
http://www.maintenanceg.com/Grundig-Agent-Egypt.html
http://www.maintenanceg.com/Kiriazi-Agent-Services.html

 
At 16:11, Blogger almyaa almyaa said...

يتواجد لدينا العديد من فروع مركز صيانة فريجيدير
فى الكثير من المحافظات حيث انة يتواجد اكثر من فرع فى المحافظه الواحده حسب مساحة كل محافظة وذلك فقط سعيا لخدمات عملائنا الكرام والتواصل السريع مع العميل
https://www.almyaa.com/Frigidaire-Maintenance/

 
At 10:40, Blogger Unknown said...

لدي شركة حراسات خاصة فريق عمل مدرب على استخدام احدث اساليب الامان والحمايه الشخصيه والعامه ايضا فيمكن ان نقوم بتامين اسرتك او اذا قمت بعمل حفله او تجمع يمكننا ان نقوم بحمايه الحفله بالكامل وحمايه المنزل من اى اعتدائ عليكم فقط تواصلو مع شركة امن وحراسة الان وانعم بافضل حياه امنه بدون قلق
http://www.guards-security.com/

 
At 14:28, Blogger Egy Help said...

Autor on selle kommentaari eemaldanud.

 
At 14:37, Blogger Egy Help said...

تعلن مراكز صيانة بوش العالمية انها تعمل علي صيانة الاجهزة الكهربائية باعلي جودة ممكن في الصيانات علي مستوي العالم كله وهي ايضا متخصصة في صيانة الاجهزة الكهربائية وتتميز بتلك المهارات الخاصة بصيانة .
https://egy.help/maintenance/%D8%A8%D9%88%D8%B4/

 
At 06:00, Blogger اخصائية التسويق said...

النظافة وما أدراكم ما النظافة اعزائى / عزيزاتى كلنا يعلم أهمية وقيمة وضرورة النظافة في حياتنا
لما لها من تأثير على صحتنا وصحة أولادنا بل وصحة أسرتنا والمجتمع بأسره .
ولذلك يجب علينا جميعا فردا وأسرة ومجتمع المحافظة على النظافة في جميع أحوالنا وأوقاتنا وأماكننا وظروفنا
لننعم بحياة نظيفة وصحية ومستقرة وهادئة ومريحة وديننا دين النظافة وحثنا نبينا الكريم على النظافة وأمرنا
بتنظيف بيوتنا وأفنيتنا وشوارعنا وملابسنا لان النظافة من الإيمان فقال صلى الله علية وسلم نظفوا أفنيتكم ولا تشبهوا
باليهود ، صدق رسول الله صلى الله علية وسلم فكان أيام النبي صلى الله علية وسلم يفرق
بين بيت المسلم واليهودي بكثرة النظافة والطهارة فعلينا جميعا الاهتمام بالنظافة في جميع أمور حياتنا
واليكى سيدتي المساعدة والخدمات المميزة و المقدمة من أفضل شركة تنظيف المدينة المنورة
فقط عليك الاستعانة بنا وبخدماتنا نصلكم حيث ما كنتم وفى أي وقت .
إليكم مميزات اقوي وأعرق شركة تنظيف المدينة المنورة
نور المدينة.
1\تتميز شركة تنظيف المدينة المنورة بالخبرة والأقدمية والمصداقية في مجال العمل
2\تعد شركة تنظيف المدينة المنورة من أتقن وأقوى وأفضل شركة تنظيف على الإطلاق
3\تتمتع الشركة بالأمانة والإخلاص والخبرة والإتقان في أداء العمل
4\تتوفر لدى الشركة طاقم من العمالة المؤهل و المتخصص والمدرب على استخدام أدوات العمل المناسبة للتنظيف
5\توفر الشركة الآلات والمعدات الحديثة والمعاصرة والحصرية لجميع طرق النظافة وبكافة أنواعها
6\لدينا أفضل وأجود أنواع الخامات والمنظفات والمصرح بها عالميا من وزارة الصحة وبأقل الأسعار
7\تعلن الشركة إتاحة الخدمات لكم دائما طوال الأيام وفى أي وقت فقط عليكم الاتصال بالشركة نصلكم حيث ما كنتم
بعض الخدمات التي توفرها شركة تنظيف بالمدينة المنورة
- تنظيف المنازل بالمدينة المنورة
-تنظيف الفلل بالمدينة المنورة
-تنظيف المكاتب بالمدينة المنورة
-تنظيف مسابح بالمدينة المنورة
-تنظيف عمائر بالمدينة المنورة
-تنظيف المجالس والكنب والأنتريهات بالمدينة المنورة وبطرق مخصصة

 
At 06:03, Blogger اخصائية التسويق said...

مع شركة كشف تسربات المياه بالدمام، تجد أفضل الخدمات المقدمة من الشركة لكل عملائها الكرام، حيث تقدم خدمة كشف تسربات ممتازة، وتقوم الشركة بكشف تسربات المياه، كما تقوم بعلاج المشكلة بكل سهولة ويسر، بدون الحاجة إلي أي تكسر، أو فوضى في المكان الذي يوجد به تسربات، وبهذا تجد أن عملها وخدماتها تتم علي الوجه الذي يليق، وتقوم بتقيدم خدماتها بشكل متكامل للعميل، فيحصل علي كل ما يحتاجه وأكثر.

كما أن شركة كشف تسربات المياه بالدمام

تستخدم افضل الأجهزة والمعدات الحديثة التي تجعلها تكشف عن وجود الثقوب بكل سهولة دون الحاجة إلي تسكير كما كان قديما ذلك الأمر و كان مرهقا ًومملاً فدائما شركتنا متجددة ، حديثة، ومتطورة مع الزمن للحصول علي أفضل النتائج.

ولا تنتهي مهمة الشركة إلى هذا الحد بل تقوم الشركة بتقديم ضمان للعميل حتى إذا حدث لديه أي مشكلة، كما تقدم للعميل خدمات صيانة دورية للتأكد من أن تسربات المياه قد زالت تماما من المكان، ويجب التأكد من كل فترة وأخرى أن المكان ليس به أي تسريب للمياه لأن ذلك سيحافظ على المبنى وسيحافظ على التخلص من المشاكل التي تحدث بسبب تسربات المياه، فلتسربات المياه الكثير من الأخطار التي تسببها للمبنى، لذلك ننصحك باختيار أفضل شركة كشف تسربات المياه بالدمام كي تحصل علي حلول وقتية لكل هذه المشاكل.
 
At 06:31, Blogger اخصائية التسويق said...

أفضل النصائح للقضاء علي الحشرات من شركة المروة في تبوك 0534553823


شركة مكافحة حشرات فى تبوك يعد انتشار الحشرات وتواجده أمر مقلق للجميع يسبب إزعاجا كبيرا ومفزعاً لأصحاب المكان، وتأتي تلك الحشرات بسبب عدة أشياء منها عدم تهوية المكان بشكل جيد وعدم تعرضه لأشعة الشمس بشكل كافي، وقد يكون تجمع الحشرات بسبب ترك بقايا الطعام في المطبخ مكشوفاً لفترات طويلة وعدم نظافة المكان بالقدر المطلوب، يأتي أيضا فتح النوافذ والشبابيك من أولي أسباب انتشار الحشرات وسرعة تطايرها في المكان ولا ننسى أيضاً غلق البلاعات التي تكون سببا رئيسيا في انتشار الحشرات وتواجدها
ولكن هل تعرف لماذا ننصحك بالإستعانة بأفضل شركة مكافحة حشرات فى تبوك؟
ذلك لأنها الأسرع في مكافحة الحشرات، وتمتلك أفضل الوسائل التي تتغلب علي الحشرات بأفضل شكل ممكن، وتلك الطرق تستخدم مع إبادة القوارض والفئران، وتمتلك أفضل الأجهزة التي ترسل موجات عصبية تؤثر علي توازن الفار، وتقلل من نشاطه، وتسهل من فرص موته سريعاً،كما إنها تستخدم أفضل المواد والمبيدات الآمنة علي الصحة والتي تقضي علي الحشرات بسرعة.
من خدمات الشركة الآخرى ما يلي:.
خدمات التنظيف الشاملة.
خدمات النقل.
الدعايا والاعلان.
خدمات نقل العفش.
تنظيف خزانات بالمدينة المنورة.
خدمات نقل وتخزين الاثاث.

 
At 06:35, Blogger اخصائية التسويق said...

تحرص شركة المروة لتقديم أقوي عروض وخدمات نقل العفش لجميع القائمين في تبوك، وتقوم بتقديم خدمات منوعة من خدمات فك وتركيب العفش بجميع أنواع بحيث يشمل نقل غرف الأطفال، والمطابخ، والأجهزة الكهربائية، كما تمتلك الشركة أفضل المعدات والأدوات الازمة لنقل العفش عن طريق الأوناش الهيدروليكية، وتسعي الشركة بشكل كبير عند نقل العفش علي الحفاظ علي كل قطعة فيه.فهو أمر ليس بالسهل علينا أن نقوم بها
لذلك ننصحك بالاتصال بأفضل شركة نقل عفش في تبوك لما بها من مميزات أخرى تتمثل فيما يلي:
شركة نقل عفش فى تبوك شركة متخصصة تعمل على إنهاء المهام بشكل كلي وعلى أكمل وجه.
• تحرص الشركة على استلام العفش من المكان المحدد وتسلمه للعميل مفروشا بشكل رائع في المكان الجديد.
• تقوم بتغليف الفرش بأفضل شكل علي الإطلاق.
• تستخدم شركة نقل عفش فى تبوك الكراتين، والبلاستيك والاسفنج والأوراق أيضا لتغليفها بشكل جيد.
• تعتبر شركة نقل عفش فى تبوك ارخص شركة بين منافسيها مع جودة في العمل والأداء.
• خدمة متوفرة على مدار 24 ساعة.
• متاح في الشركة الرد على أي عميل في أي وقت كان.

• تعتمد الشركة علي كبار المتخصصين من فني تركيب وتغليف وتعبئة العفش.
• تقوم باستخدام النايلون الحراري والحافظات الكرتونية.
• تعتمد في نقل البضائع وفرش العرايس وغيرها علي أفضل السيارات المقفلة والمجهزة.
• تحرص الشركة علي تأمين المستودع من الحرائق المفاجئة أو السيول.
• تعمل علي تأمين المستودع من الحشرات والقوارض التي تضر العفش.
• يمكنها نقل البضائع اياً كان نوعها من أي مكان إلي مكان آخر
• لديها خبراء وماهرين في نقل الاثاث في اسرع وقت.
لهذه الأسباب السابقة من الأفضل لك أن تستعين بشركتنا شركة نقل عفش في تبوك وستجدنا أينما كنت.

 
At 06:39, Blogger اخصائية التسويق said...

تعتبر شركة المشرق كلين، أفضل شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة
بين مجموعة كبيرة من شركات نقل العفش ، حيث إنها شركة متخصصة في جميع الخدمات المنزلية للمواطنين والعملاء الكرام داخل المدينة المنورة، وتقوم شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة بتوفير سيارات مجهزة لنقل الأثاث مع توفير كافة متطلبات التغليف والفك والتركيب ، ووجود طاقم عمل رائع ومتدرب علي أكمل وجه لنقل الأثاث بأفضل الطرق والخطوات الصحيحة، مع وجود ضمان شامل لسلامة كل قطعة من قطع العفش علي أفضل حال بعد عملية النقل.
ومن أفضل مميزات شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة أنها تقوم بتقديم أفضل الخدمات وبأرخص الأسعار الموجودة في السوق كي تتناسب مع جميع الطبقات..فلا داعي لضياع الوقت في البحث عن أفضل شركات متخصصة في نقل الأثاث ، فإن كنت عانيت عزيزي العميل من العثور علي أفضل شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة ، فنحن هنا نوفر لك أفضل الحلول وأضمنها علي الإطلاق..
فلا تتردد في الإتصال بنا مع أحسن شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة، كما أننا نتميز بالآتي:
نقوم بتوفير سيارات نقل اثاث من المدينة المنورة الي أي منطقة آخري داخل المملكة.
نقوم بتوفير خدمة تخزين الاثاث داخل مكة المكرمة
تسعي شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة إلي توفير أسعار نقل عفش مناسبة يتم تحديدها مع مندوب نقل العفش التابع لشركة المشرق كلين.
نقوم بتوفير عمالة مدربة علي فك وتغليف الاثاث بأفضل الطرق .
نوفر الضمانات الطافية للعملاء وتتحمل الشركة اي خسائر لو حدث ذلك لا قدر الله
لهذا عزيزي ننصحك بالإستعانة بأفضل شركة نقل اثاث بالمدينة المنورة وكل ما عليك هو الاتصال بنا علي هذا الرقم المشرق كلين 0538993522
ستجدنا في أي وقت

 
At 12:33, Blogger خدمات تنظيف بالمدينة المنورة said...

فرصة لسكان واهل المدينة المنورة الان بالمدينة المنورة شركة شراء اثاث مستعمل بالمدينة المنورة
متخصصون فى شراء جميع انواع اثاث وعفش المنازل المستعمل بالمدينة المنورة نشترى غرف النوم المستعملة
نشترى اطقم الكنب المستعملة والبطرمة والسجاد وشراء الاجهزة الكهربائية المستعملة شراء المطابخ
بافضل اسعار السوق شراء الاثاث الميتعمل بالمدينة المنورة اتصل بنا يصلك مندوبنا نقوم بتحميل الاثاث
المستعمل بايدى عمالنا وندفع لك ثمن اثاثك فى يدك بمجردالاتصال بنا


شركة شراء اثاث مستعمل بالمدينه المنوره


https://www.facebook.com/mostamalco

الاثاث المستعمل بالمدينة المنورة

شراء الاثاث المستعمل بالمدينة المنورة


شراء الاثاث المستعمل بالمدينة المنورة


شراء الاثاث المستعمل بالمدينة المنورة
شركة شراء اثاث مستعمل بالمدينه المنورهشركة شراء اثاث مستعمل بالطائف

شراء الاثاث المستعمل بالطائفشركة شراء اثاث مستعمل بتبوك
شراء الاثاث المستعمل بتبوك
شركة شراء اثاث مستعمل بالمنطقة الشرقية بالدمام والخبر
شراء الاثاث المستعمل بالدمامشراء الاثاث المستعمل باالخبر


شراء الاثاث المستعمل بالدمام


 
At 15:40, Blogger تسويق اون لاين said...


يتخصص صيانة كريازى فى التعامل مع كافة اعطال الاجهزة المنزلية وتقديم جميع خدمات الصيانة الفورية ؛ والحرص على تقديم افضل خدمة صيانة على أتم وجه وبأسعار مناسبة فقط تواصلوا معنا على رقم صيانة كريازى الخط الساخنhttp://www.kiriazi-maintenanceg.com/صيانة تكييفات يونيون اير

ارقام صيانة تكييفات يونيون اير


صيانة توشيبا العربى

صيانة شارب العربى

شركة مكافحة حشرات بمصر

 

Postita kommentaar

<< Esileht