reede, märts 17, 2017

Pullerits: Vaadake, kes saavad minult auhinna! Kas leiate ka enda nime?

Suusahooaeg, nagu teate, lõppes mulle Lemeksi sarjas omas vanuseklassis kolmanda kohaga, mis tõi terve kotitäie auhindu. Vägev! Aga alati tuleb ka vastu anda. Siin on minu preemiad tänavuse hooaja eest – vaadake, kas teile ka midagi tuli!

Parima uisutehnikatunni eest – Kaspar Kokk

Takistuste rajale veeretamise eest – Indrek Kelk

Visa ja väsimatu määrdetöö eest – Jaanus Kunts

Professionaalseima modellitöö eest suusarajal – Jaak Mae

Teravate ja ründavate kommentaaride eest võistlustel – Vahur Teppan

Põhjalikema telefonitsi suusavestluse eest (mehed) – Kein Einaste

Põhjalikema telefonitsi suusavestluse eest (naised) – Tatjana Mannima

Meeldivaima ühistreeningu eest – Jaanus Laidvee

Ulatuslikema telekajastuse eest – Jüri Muttika («Ringvaade»)

Võistlustel võimaldatud kordusstardi eest – Jaak Teppan

Üllatava ja uskumatu hangest ülestõusmise eest – Raio Piiroja

Intrigeerivat hambateritamist pakkuva tegevuse eest – Team Haanja

Ärapanemistahet kütva suusavõistlustel osalemise eest (mehed) – Hannes Hermaküla

Ärapanemistahet kütva suusavõistlustel osalemise eest (naised) – Sille Rell

Põhjalikema sissevaate eest Eesti tippsuusatamise telgitagustesse – Timo Simonlatser

Ajakirjanduslikult kandva suusavihje eest – Kuldar Aavik

Suusateemaliste lugude rohke lehte lubamise eest – Tiina Reinart

Altruistlikema abi eest – Meelis Luht

Paljastavaima suusakompra eest – Sports Hacker

Emotsionaalseima sõnasõja eest võistlusrajal – Heiki Kulu

Preemiata jääb seekord üllatuslikult Scanpixi Baltimaade pealik Art Soonets. Lihtsalt pole millegi eest premeerida. Preemiaks on uhke äramainimine ja igaveseks ajalukku jäämine Eesti loetuimas ja intrigeerivaimas spordiblogis – kui järele mõelda, pole seda sugugi vähe.

Mida jätsite teie, kes te oma nime siit ei leidnud, sel talvel tegemata, et te mingit tähelepanu ei pälvinud?

Foto 1: Priit Pullerits (esiplaanil) Lemeksi suusasarja viimasel etapil, 12 km ühisstardist klassikasõidus Tähtvere spordipargis. Taamal Rein Vares. Foto autor: Kristjan Teedema, Postimees/Scanpix
Foto 2: Priit Pullerits Lemeksi suusasarja viimasel etapil, 12 km ühisstardist klassikasõidus Tähtvere spordipargis ühest kurvist teise sisenemas. Foto autor: Kristjan Teedema, Postimees/Scanpix

144 Kommentaarid:

At 13:23, Anonymous jura said...

Ei ole märganud, et keegi neist kordagi oleks blogis kommentaare jaganud. Ju nad siis seda blogi ise ei loegi. Viisakas oleks siis ikka miski blogiordeni kujuline kleeps neile väljavalitutele postigagi saata kui muud nänni pakkuda ei ole. Muidu tundub see kuidagi mage peapesu kampaania olevat.

 
At 13:41, Anonymous Ärni Uduverest said...

Peremees jagab hooaja lõpus auhindu.
Tehke järgi s'takotid!

 
At 13:49, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits, hakake ka purjetajaks, võimalus vähemalt ära uppuda, tüütava elu eest pagedes.

 
At 14:27, Anonymous Kägu, kehakultuurlane said...

No mõni siinses blogis kirjutaja võiks ikka ka auhinna saada ja äramärkimist leida! Näiteks noorsportlane Martin. Selline käitumine ja kogu siinse kirjutajaskonna ja kaasaelajate auhinnast ilma jätmine tundub sihiliku solvangu ja mõnitamisena. Teen kogu kollektiivile ettepaneku mitte külastada enam seda blogi või siis vähemasti mitte ridagi siia kirjutada, enne kui blogiperemees siiralt vabandab sellise näkku sülitamise eest.

 
At 14:33, Anonymous Anonüümne said...

Kägu, nuiad auhinda? :D

 
At 14:58, Anonymous Kusta, Kadjaste külavanema nõunik. said...

Härrased ärgem sattugem paanikasse! Meie blogilugejad ja siin kommenteerijad oleme kindlasti hr Pulleritu jaoks hindamatu tähtsusega ja üliolulised. Me anname talle nõu kuidas eluliselt keerulistes olukordades hakkama saada, kiidame ja õpetame ning silitame peakest ja lohutame , kui hr Pullerits järjekordselt peksa saab või kukub. Kindlasti, ei ole hr Pullerits nii tänamatu, et jätab meid auhinnast ilma. Arvan, et tal on meie kõigi jaoks varuks midagi erilist. Ta võib näiteks tänutäheks kutsuda meid enda kulu ja kirjadega Moabi rattaretkele või korraldada meile kõigile suvepäevad mõõduka spordi, ohtra õlle, sauna ja ilusate naistega. Fantaasiat ja tahet hr Pulleritsul jagub ja vaevalt midagi ka rahaliste vahendite taha jääb. Peame lihtsalt varuma kannatust ja mitte himustama selliseid tühiseid ja sümboolseid auhindu. Enda jaoks olulistele inimestele ( mida me hr Pulleritsu ja jaoks kahtlemata oleme) ,sellist tühja-tähja ei kingita!

 
At 14:59, Anonymous MargusM said...

Olen Kägu ettepaneku poolt, Martin võiks küll auhinna saada!
Samas võtan vastu ettepaneku ja lisan et ei kommenteeri märtsikuu jooksul seda asümeetrilise info blogi.. ja loen ka harva.
Kutsun ka teisi vastavalt käituma ja oma tahtejõudu trimmima. Juba kangesti huvitab järgmiste nädalate blogistatistika : )

 
At 15:21, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits pole isegi oma naist auhinnanud. Kõik kleidid ka Ameerika autod on ka väljamõeldis.

 
At 15:24, Anonymous jura said...

Milline spordimees käib kohal auhindade pärast? Mehed - MargusM, Kusta, Kägu jt te olete pehmod, mingid nõukaaegsed reliktid kes igatsevad oma nime Keskväljaku marmortahvlile. Oodake. Paremad saavad oma nimega plaadi Pärnamäele või Rahumäele. Kes kannatab, see kaua elab!

 
At 15:27, Blogger Priit Pullerits said...

Nii õhukese nahaga oletegi või? Et kui auhinda ei saa, siis solvute ja jooksete emme juurde kitule ja ähvardate kambakaga? Tõesõna, nagu mingid ameerika nannipunnid, kes kõik peavad laste võistlusel saama ühteviisi esikoha, ole sa viimane või eelviimane, sest mitte keegi ei tohi (väärastunud!) uusideoloogia valguses tunda end tõrjutuna, ilmajäetuna, teistest nõrgemana.

See siin, olgu rõhutatud funktsionaalselt kirjaoskamatuile, oli auhindade jagamine suusavõistlustel osalenuile ja suusatamisega vahetult seotuile. See siin ei olnud auhindade jagamine blogis kommenteerijaile. Ma ei tea küll mitte kedagi teist, kahjuks, kes suusavõistlusel mult auhinda vääriks.

Blogi oluliste kaasautoritena kiitsin teid täna ühes pikas ja põhjalikus intervjuus, mis käsitles minu blogi pidamist ning mis peaks varsti ka ajakirjanduses ilmuma. Seal oli teist ikka pikalt ja laialt juttu. Nii et ärge tönnige, memmekad. Saate feimi nii, et vähe pole.

 
At 15:28, Anonymous Vello said...

Pullerits unustas tagasihoidlikkusest märkida, et kõigi auhindadega käivad kaasa profiklassi maanteesõidurattad - Pinarello Dogma F10, Canuyon Ultimate CF SLX 8.0, Argon 18 Gallium Pro, S-Works Tarmac, Trek Emonda SLR Race või Cervelo S5 omal valikul. Ratastel on tubeless valmidusega ülimadala õhutakistusega kerged carbon jooksud. Rattad on kokku pandud, läbinud kontroll-hoolduse ja kohe sõiduvalmis. Hea varustuse täiendus kohe-kohe algavaks kevadisest rattahooajaks.
Rattad saab kätte Postimehe toimetusest.

 
At 16:17, Anonymous Anonüümne said...

Rõhk on siis ilmajäämisel. Jah, sadistide omavaheline kemplemine.

 
At 16:20, Anonymous Martin, üliõpilane, Karu tn ühikas, TLÜ said...

Josh (vahetusüliõpilane Ameerikast ja minu sõber) on siin ühikatoas voodis pikale. Passed out. Käis eile tudengite peol. Enne kustumist aga jõudis ütelda: "It's a popular endurance sports blog hosted by a xenophobic journalist in Tartu who got his education in the States. Often publishes owner's highly repetitive, illogical rants against equality of sexes, immigration, women and the EU. It's a quality journalism despite of all these shortcomings, offering orginial if not fresh stories (blog author is highly repetitive) and discussion on plethora of themes and topics of relevance to both amateur and semi-professional endurance sports enthusiasts. The reader should be aware, however, to avoid taking blogowner's ill-conceived training advice seriously. The blog serves as a source of inspiration for many journalists of Eesti Ekspress, Päevaleht a.o. leading Estonian news channels.".

 
At 16:30, Anonymous Anonüümne said...

Nonh, Priidu feim on teada, avaldamisele lähevad blogi külastajate top IP-aadressid. Samuti saab olema intervjuus palvekiri juristidele interneti teel lähenemiskeelu hagi vormistamiseks nendelt IP-delt. Edaspidi tuleb kasutada prokside abi. Pärast kohtus hagi rahuldamist tulevad loomulikult ka kõik nimed, pildid ja vanused koos oodatava ajaga kuni sellidele saab nimelise marmorplaadi paika panna koos daatumitega.

 
At 17:02, Anonymous Anonüümne said...

Peremees, palun suusahooaja lõpetuseks blogi püsikundedele - võhmameestele mõni ohhoota-pilt. Või on Scanpixi kraanid kinni?

 
At 17:27, Anonymous Anonüümne said...

Priit, kas endal imelik ei ole sellise kahekeelsuse pärast?

Süüdistasid Kelku "panna on vaja"-mentaliteedi kultiveerimisel TRR korraldamisel (mis olevat kukkumiste peamine põhjus) ja tahtsid isegi mingit müstilist "grupi ühisaega" ning nüüd äkki premeerid Hermaküla ja Relli selle "ärapanemist" kütva suhtumise eest!

Piinlik ...

 
At 18:14, Anonymous Anonüümne said...

Martin, sa saada see Josh ükskord juba pikalt, kutt ajab täitsa eluvõõrast plära, sellise pehmoliberaalse, ilmselt mõnes Northeast liberal arts college'is tehtud ajuloputusega ehk ajuklistiiriga võib ta Eestis kõvadelt meestelt veel ketuka ehk kitli peale saada. Muide, ega see Josh sul äkki neeger ei ole?

 
At 18:25, Blogger Priit Pullerits said...

Kae imet, Vahur Teppan, keda ma pole peaaegu terve hooaja kordagi treenimas näinud, ainult varahommikust hilisõhtuni töötamas, ehitamas, asjatamas, ringi tuuseldamas, sai eestikatel sprinditeates koos Karel Tammjärvega teise koha. Pani pähe Andreas Veerpalule ja Aivar Rehemaale (Team Haanja...), Andrus Veerpalule ja Alvar Johannes Alevile, Peeter Kümmelile ja... Imemees, kas pole?

 
At 18:56, Anonymous Anonüümne said...

Hooaja lõpp - profid lasevad jala juba sirgu.

 
At 19:13, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits, ärge enam kunagi minge rattaga sõitma, sest võite näha küttepuude varujaid, milline kadedus, eelkõige ebaõiglus. Merest hoiduge, seal ju purjekad, mehed jagavad mingit teist värki hoopis - tohutu oht Pulleritsule. Aga vaata, lastel on madalasse autosse kergem sisse istuda kui suurde, nad ju väikesed. Miks lapsi vihkate? Nad on ju ka inimesed.

 
At 21:51, Anonymous Vanataguse Vello said...

18:56 - Teil on õnneks kogu aeg sirg sorus, ettekääne terve eluks? Tubli!

 
At 00:03, Anonymous Anonüümne said...

Kas TH-d on ootamas ees muutused?

http://sport.err.ee/584751/veerpalule-ei-ole-kasahstanist-uut-lepingut-pakutud

 
At 00:25, Anonymous Martin said...

Eesti Lance Armstrong. Ja sellele dopparile makstakse veel riiklikku eripensioni!

Astana meeskond on Nibali lahkumise järel kehvas seisus. Häid mehi on palju, Aru ja Fuglsang ei pääse löögile. See võib ka Kangerti seisu mõjutada.

Volta Ciclista a Catalynia stardinimekirja on Katjusha-Alpecini võistkonnas üles antud ka Taaramäe. Mitte esimesena, vaid 8 mehe hulgas eelviimasena. Taaramäe enesetunne, nagu alati on s.tt, kuid hoiab hammastega eelmise mehe persest kinni.

 
At 00:30, Anonymous Anonüümne said...

Harjutage selle mõttega, et on vaja suusatama õppida, Martin Marinovna. Kasvõi teisipäevase tööpäeva õhtupoolikul.

 
At 01:14, Anonymous Martin said...

Josh ärkas üles! Lasin talle täie volüümiga Baba O Riley-t. Seda. Hakkas une pealt Julia Kristevat tsiteerima. Ta on tore poiss. Seminari parim Bourdieu tundja. Eestisse tuli Syracuse University vahetusüliõpilasena, seepärast, et "in the Baltic country of Estonia, Tartus on töötanud kultuurisemiootika suur teadlane, Moskva-Tartu koolkonna rajaja Juri Mikhailovich Lotman". Ta ainult šampust ja õlut ei kanna väga palju.

 
At 08:27, Anonymous Isafiguur Roobert said...

Josh on siis ju pehmostunud Lääne ühiskonna armetu pehmo.
Vilja ikka on suuteline kandma?
Sellega on tänapäeva ludridel ka sageli suuri raskusi... Pole seda vajalikku konsistentsi, purakast rääkimata.

 
At 09:41, Anonymous Anonüümne said...

Kuule, Martin-poiss, sa tutvusta selle tühipaugutava The Who asemel eluvõõrale Joshile, miilised on Eestis õiged mehed ja kuidas siin asjad käivad.
https://www.youtube.com/watch?v=3abOROO1mFs
See on Olavi Otepalu "Ei tea", kui sa ei tea.

 
At 09:53, Blogger Priit Pullerits said...

Hommikust, mehed! Siin mu lugu mehest, kes on sõitnud 20 aastal 20 Vasaloppetit järjest - Eesti rekord:
http://sport.postimees.ee/4049281/eesti-rekord-20-vasaloppetit-kahe-kuemnendiga?_ga=1.265462607.1107269603.1479062068

 
At 09:56, Anonymous Anonüümne said...

Sitad laulud teil,
proovisin midagi ise sisse laulda:
https://www.youtube.com/watch?v=hlDcQUWiX88

 
At 11:00, Anonymous Jelle said...

Mina küll härra Pulleritsult auhinda ei saa, aga tänulik olen ikka.

 
At 11:15, Anonymous Anonüümne said...

Kahju et Art Soonets ei saanud

 
At 11:38, Blogger Priit Pullerits said...

Soonets käigu suusatamas ka, mitte ärgu ainult tirtsutagu järvedel, küll siis tema ka oleks oma osakätte saanud, sest teeneid tal ju varasemast tegelikult on.

Siin on teile tänases lehes minu sulest näide, kuidas kirjutada elavat ja atraktiivset ja tempokat lugu ärijuhist, antud juhul siis uuest ERRi pealikust Erik Roosest. Klassikaline lugu, mis kaunistaks iga ajakirjandusõpikut:
http://arvamus.postimees.ee/4049843/miks-erik-roose-naeratab?_ga=1.62574572.1107269603.1479062068

 
At 11:40, Anonymous Anonüümne said...

Kategoorias "Spordimehe Roog 2017" on konkurentsitult võitjaks tulnud socks al dente ehk maakeeli nuudlipärased sokid.

 
At 12:25, Anonymous Anonüümne said...

Teie palka ei ole 1998. a saati tõstetud.
Mis valuutas te õieti palka saate, hr Pullerits?
Aitame meelde tuletada: olete lõpetanud Vene Kindralstaabi alluvuses oleva "utšebka", legendi kohaselt veetnud kaks aastat polaarjoone taga kütmata barakis raketiväes, Eestisse tagasi saabudes olite aga 11 kg kaalus juurde võtnud. Seejärel USAs Columbia Ülikooli, õppeasutuse, milles valmistatakse ette presidente ja riigipöörajaid nagu Navalny. Lisaks olete lõpetanud veel Tartu ülikooli žurnalistika eriala.
ERR ei müü reklaame. ERRis pole müügimehi vaja. ERRi ei koti ka lugejate-vaatajate arv, täpsemini nende puudumine. Miks siis Roose palgati? Kas ERRis on mingi probleem? Saneerimisvajadus?
Kui probleemi pole, siis pole Roosel ERRis midagi teha. Miks ta siis palgati?
Milliseid strateegilisi muudatusi Roose tahab ERRis teha? Kopi-pasteerimist piirata ja ERRi seltskonda originaalkontenti tootmisele suunata?
Lahja ja pinnapealne on teine kirjutis, hr Pullerits. Ajakirjandusõpikusse selliselt kirjutades ei pääse.

 
At 12:31, Anonymous Anonüümne said...

Siukse sita suusatalvega pole küll normaalsel inimisel isu suusatada-tiirutada olnud kuskil 1km kunstlume ringil.

 
At 13:30, Anonymous Anonüümne said...

Palun jagage infot - kui pikk on Erik Roose?

PS. Kui ühele tundub lugu "elav ja atraktiivne ja tempokas", siis teisele pugemise meistriklass. Priit pole Saarnalt lüüasaamist unustanud ja ERR on endiselt sihikul.

 
At 13:34, Anonymous Anonüümne said...

Arvustaks pisut suusahooaja laureaatide valikut: kritiseerimata pr Reinapit tänate te teda rohkete suusalugude avaldamise eest. Mitu suusalugu kirjutasite ja mitu neist avaldati Tartu PMis? Tänu tuleks avaldada hoopis sellele heategijale (ja see võib olla küll pr Reinapi teene), kes teie Moabi jännu püksis lood lehte pani. Videožurnaalid liivaväljadelt koguvad +/-100 vaatamist, samal ajal kui pelgalt rajatraktori ukerdamine Tähtveres saab üle mitme tuhande vaataja. Meediainimesena saate ju hästi aru, et põrgatate surnud kassiga, ja ilmselt põrgatate reipalt edasi kuni järgmise välislähetuseni, mil saate kätte uue kassi raipe. Aga tänu selle eest?
PS Soonets saab õiglaselt täie rauaga: mehed küsivad järjepanu pilte ohhootadest, aga ei midagi. Hüüdjad hääled kõrbes (Moabis).

 
At 13:47, Anonymous Anonüümne said...

Nii on. Soonetsil tuleb kõrvad pihku võtta sellise passiivsuse ülesnäitamise eest. Mis see siis olgu! Kevad tulemas ja mehed näevad unes kurve ja kumerusi, aga suusablogi on viimsepeale kuiv.

 
At 14:40, Anonymous Anonüümne said...

Jah. Tublidele on autahvel ja auhinnad, aga kus on häbipost? Väga vajalik atribuut muide, juba vanad kreeklased kasutasid, keskaegsed tallinlased ja seltsimees Stalin. Sest on küllaga laiskvorste kes äbimõrgistamist vääriksid.

 
At 15:30, Anonymous Martin said...

Kui pikk on Erik Roose?
Valgustan.
Helen Mihelson sealsamas PM-is kirjutab, kuidas Roose ERR-i juhiks sai http://pluss.postimees.ee/4047609/erri-juhiks-sai-erik-roose (tasuline). Esimeses voorus ei olnud Roose ühegi 9 ERR nõukogu liikme esimene valik. "Pikkade" - Allan Tankler ja Mart Luik - valimisel jooksid arvamused jäigalt vastakuti. Hädalahendusena lasti platsile siis lühem mees Roose (kes, rõhutan, ei olnud ühegi nõukoguliikme esimene valik).
Positiivset on Rooses palju. Ei keera primitiivse Vene-vastase propagandaga a la 40% venemaalastel jätkub raha ainult toidu ostmiseks, ülejäänud 60% nälgib üle. Muutuste tulekul orienteerub kiiresti ümber. Ja nagu õige eesti mees, sõltumata riigikorrast ehitab Ihasalus maakodu.
Pullerits? Roose oli ju 2000-te algul Arteri loomise ja Pulleritsu vanemtoimetajaks määramise juures.
Gonsiori tn ajakirjanike hulgas pole inimest, kes korralikku intervjuud oskaks teha. Tumesinine pinstripe ülikord, punane power tie, seitlisse kammitud juuksed, sportlikus vormis keha, perfektne Ameerika inglise keel, Vanity Fair lugemus, oskus intervjueeritav "üles sulatada", taktitundelisus, viisakus, suurepärane kehaline vorm (mida Läänes peetakse ülioluliseks). Kõik see on ERRi ajakirjanikel puudu. Aga vaadake Pulleritsu intervjuud Sir Sebastian Coega. Maailmaklass!

 
At 16:01, Anonymous Kalmer said...

Gospodin Martini kommentaar kell 15.30 Maailmaklass!

 
At 16:07, Anonymous Anonüümne said...

Pildikompanii spordiblogi, aga postituses ainult kaks pilti ja needki usa koonduse vanas dressis suusaharrastajast.
Kuhu jääb korralik pildimaterjal?

 
At 16:11, Anonymous Anonüümne said...

Suur kevad ukse all ja pealinna külje all avatakse suusakeskust. Tere tali!
http://sport.postimees.ee/4049519/postimehe-otsepilt-kelly-sildaru-osaleb-viimsi-maeepargi-avavoistlusel

 
At 16:19, Anonymous Anonüümne said...

Martin kui su 15:30 jutt teoks saab, siis müün maha kvaliteet kanali vaatamiseks soetatud 98" UHD TV. ETV on ainus kanal (ilma PP-ta) mida kvaliteetselt TV-lt vaadata tasub. Boikoteerin PM-i alates PP algatatud AV vastasest kampaaniast. Martini jaburunistuse teostumisel lisandub boikoteeritavasse nimekirja ka ETV.

 
At 16:22, Anonymous Anonüümne said...

Hale luuser oled 16.19
Sinu tv on pigem 28"

 
At 16:44, Anonymous Anonüümne said...

Suusaspetsialistid ja analüütikud, miks selle kasahhi poisi tulemused nõnna alla käinud on, et meie olümpiavõitja tööst ilma jääb?

 
At 16:55, Anonymous Anonüümne said...

Keemiat jääb vajaka...

 
At 17:03, Anonymous Anonüümne said...

Karta on et loomulikud põhjused. Kasahh pole enam esimeses nooruses. Tema parimad aastad tunduvad olema selja taga. Nii et proosaline põhjus.

 
At 17:09, Anonymous Anonüümne said...

Tandem MA ja AV on kahtlemata maailma tipp.

 
At 17:55, Blogger Priit Pullerits said...

Mehed, uskumatud uudised tulevad Jõulumäelt eestikatelt.

Mittetreeniv Vahur Teppan on tulnud Eesti meistriks. Teatesõidus. Aga millise sõiduga! Avaetapi parim aeg, esimene koht, eespool ka Team Haanja meest Algo Kärpi. Üleüldse kahe klassikaetapi peale parim aeg, parem isegi professionaalsest Poltoranini sparringupartnerist Andrus Veerpalust, ja mitte niisama parem, vaid rohkem kui pool minti parem. Imemees, kas pole?
https://www.suusaliit.ee/bw_client_files/suusaliit/public/competition_result_file/483_MS_2017_M_Teade_Tulemused.pdf

Martin, te vist valdate siseinfot ja vihjeid, vaadake, et liiga palju välja ei lobise, muidu paljastate end.

 
At 18:29, Anonymous Anonüümne said...

Jah tõesti, Vahur Teppan on imemees. Me ei kahtle selles. Palju õnne. Kuidas siis A Kärp nii kiirelt pärast MM-i vormi kaotas?

 
At 19:18, Anonymous Anonüümne said...

Siin blogis on palju imemehi. Magister Magnificus Martin näiteks ja teisedki pahklise kämbla ja nõtke sulejooksuga mehed, kes geniaalse PP populaarsele blogile lisandväärtust külge joodavad.

 
At 21:59, Anonymous Martin said...

Pullerits on Eestis, võimalik, et kogu Baltikumis, ainuke ajakirjanik, keda Venemaa välisminister Sergey Lavrov ei tähistaks sõna "debilõ".
Vastupidi, nõustuks pooleteise tunnist intervjuud andma, kutsuks ees- ja isanime pidi ja viskaks veel mahlakat Nõuk. armee taustaga naljagi.
Nii kõrge on Pulleritsu professionaalne tase ajakirjanikuna. Professionaal aga tunneb professionaali alati ära.
Asi algab alusasjadest. Kehahoiakust. Füüsilisest vormist. Intervjuuks riietumisest. Lipsuvalikust. Ülikonna lõikest, materjalist, värvist.

 
At 22:24, Anonymous Anonüümne said...

Aga 15 km klassika eraldistardi kuld oleks endiselt Andrus Veerpalul 46 aastaselt. Teine Vahur Teppan (kes ei treeni) ja siis ülejäänud. Eks see võtabki ehedalt kokku meie teiste nn põhimeeste hetketaseme.

 
At 22:27, Anonymous Anonüümne said...

Arvan, et punase pulloveriga tulevad intekad paremini välja kui tolles triibulises ülikonnas. Aga üks piinlikkust tekitav hetk on peaaegu kõigis sees: too on, kui jutuke on märkamatult jõudnud intervjueeritava spordiharrastuseni, ja selleni paraku emma-kumma initsiatiivil jõutakse. Ja oh neid kunagisi kolmandaid kohti hoota kolmikus või meistrinormi täitmisi allveeujumises, äramärkimisi köielronimises, võite rajoonikatel pendelteatejooksus jne. Kuidas vältida seda komistust?

 
At 22:28, Anonymous Anonüümne said...

Esimene etapp, kus oli ka hr Teppan ja Kärp ja veel paar meest. Suusatamine pole päris rattasõit, aga grupp siiski liigub kiiremini kui üksikud mehed. AV pidi sisuliselt üksi sügama. Üksi sügades 15 km klassikat talle endiselt Eestis vastast pole.

 
At 23:56, Anonymous Mati said...

Kärp ja Kümmel ja kogu TH kamp ongi s.tad. Harrastajana treenivalt Vahur Teppanilt saavad kodustel meistrivõistlustel ära. MK-etappidel tagaotsas. Suuri suusariike see ei koti. Las sõidavad. 8)
Üks kohalik veidi nupust nikastanud oligarh annab veel meestele pappi. Las annab. See ei koti FIS-i ega suuri suusariike samuti. Peaasi, et nad üle 30. koha piiri ei roni. Ei nad roni.
Kõik on rahul.

 
At 00:04, Blogger Priit Pullerits said...

Ja mida Mati teeb, kui kasahhid temaga Poltoranini allakäigu järel uut lepingut ei tee?

 
At 00:15, Anonymous Anonüümne said...

Matil vast olümpiani leping taskus.

 
At 00:23, Anonymous Anonüümne said...

Kas Mati pinsile ei või minna?

 
At 00:24, Anonymous Anonüümne said...

Lõppeval hooajal Kasahstani koondise juures töötanud Veerpalu 10 kilomeetri ajaks mõõdeti 24.50,8, millega jäi ta samas vahetuses sõitnud pojale Andreasele alla 13,8 sekundiga, kuid edestas näiteks sprinterit Marko Kilpi (25.30,1). Oma vahetuses olid Veerpalud ka kaks kiireimat.

http://sport.delfi.ee/news/suusatamine/murdmaasuusatamine/andrus-veerpalule-teist-paeva-jarjest-eesti-meistrivoistluste-neljas-koht-poeg-andreas-oli-kiirem?id=77586562

 
At 02:02, Anonymous Anonüümne said...

Kasahhidel ei ole huvi maksta mingile hämarale eks-dopparite tiimile, kes isegi oma meestega tulemust ei suuda tuua. Samuti pole neil mõtet Annusega äri teha. Eestis pole neil üldse midagi teha. Eriti kui ka Astana Pro Team-is on asjad s.tas seisus. Emiraadid on aru saanud, et rattasporti tasub investeerida. Kasahhid ei jõua rikaste Laheriikidega konkureerida. Eestis on aga stagnaaeg ja Veerpalu-Mae-Alaver-Olle kui lähevad, siis jalad ees.

 
At 04:56, Anonymous Anonüümne said...

Need on ka muidugi haiged vennad...

 
At 09:06, Anonymous Anonüümne said...

Kasahhid kui nad matsu jagaks palkaks Mati Astana rattatiimi treenima. Või nõustama, vahet pole. Ühed võhmamehed kõik.

 
At 09:56, Anonymous Anonüümne said...

Aga pappi on Astana tiimis kõvasti.

 
At 10:07, Anonymous Anonüümne said...

Võhmamehed, slaalomiprintsess gloobusega.

https://www.instagram.com/p/BRzUNIih3lL/?taken-by=mikaelashiffrin

 
At 11:10, Anonymous Anonüümne said...

On tegelikult tähelepanuväärne, et Alaver/Veerpalu katsetasid tänavusel hooajal esmakordselt Poltoranini peal vana head klassikalist Talleggi ahjukana ehk siis hooaja alguses Olosel esimese lume kontrollvõistlus, siis vihje müstilisele viirushaigusele ja alpimajja "vormi ajastama". Seejärel kohustuslik Otepää MK etapp ja tiitlivõistluste 15 km klassikas. Paraku varasemalt palju kulda ja karda toonud retsept enam ei toiminud. Arusaadav, et kasahhid on natuke tigedaks läinud.
Ja huvitav, miks Mae enam võistelda ei julge?

 
At 11:29, Anonymous Anonüümne said...

Kakisid omast arust naljaka kommentaari, jah?

 
At 12:10, Anonymous Anonüümne said...

Ootaks spetsialistidelt seisukohavõttu et mis saab eesti suusatamisest? Kas rong on lõplikult läinud? Just sellest aspektist et kui soome rootsi norra suusa-mv on osavõtjaid over 100 per võistlusklass ja eestis täiskasvanute juuniorite osas isegi alla 10, siis kas siit tuleb pahim vahe?

 
At 12:34, Anonymous Anonüümne said...

Sõidad kümme kuud rulle ja siis on kaks kuud mõnes kohas kunstlund ja suusa järelkasv tekkib kui mühinal.

 
At 13:07, Anonymous Anonüümne said...

Vahur pidas 40 km vastu, siis libisesid paremad eest. Alev oleks võinud üllatuse ära vormistada. Seis suusas on, nagu on. Igatahes kõvad vennad, kes võidu veel kihutavad. Ei näe parastamiseks ühtki põhjust. Probleem on selles, et pole meest (pea- ega muud treenerit), kes ütleks, mis laks täkkesse, mis valesti.
Tundub, et MA/AV kavaldavad, vanad rebased. Hoidkem hoopis silma terasemalt peal perekond Poltoraninitel. Küsimus on: kas nemad saavad kasahhidega kokkuleppele? Sellist kavalat plaani pean silmas.

 
At 13:42, Anonymous Anonüümne said...

Huvitav, miks Piiroja ei startinud?

Ja kuidas Rehemaa ja Tammjärv kohe üldse enam sõita ei jõua. Väga kummaline lugu...

 
At 13:47, Anonymous Anonüümne said...

Tamjärv ei jõudnud sõita kogu hooaja vältel.

 
At 13:57, Anonymous Anonüümne said...

Seda ma räägingi, 13:47. Sama kehtib ju Rehemaa kohta.

 
At 14:04, Anonymous Anonüümne said...

Mida seal kavaldada, tulemusi ju pole! Pole mille pealt kaubelda!

 
At 14:47, Anonymous Mati said...

Rattur Mihkel Räim. Israel Cycling Academy. Juutidel endil pole isu vändata. Väntab eesti poiss. Väikese raha eest.
Rein Taaramäe. Glorifitseerib punases kostüümis vene/nõukogude militarkultuuri märgilisi väärtusi. Väntab nii, et s.tamaitse suus. "Na polnuju katušku", nagu venelased ütlevad. Juba suurema raha ees.
Tanel Kangert. Väntab itaallastele. Itaallased omakorda kasahhi oligarhidele. Korraliku nutsu eest.
MA/AV. Kas on rohtu, mis avitaks? Vanad rohud enam ei toimi? Kasahhidele hakkab kohale jõudma, et nad on skeemid lohhid. Annuse aju nii kiirelt ei toimi.

 
At 15:02, Anonymous Anonüümne said...

Annus võiks vaba nutsu eest eesti poistest rattatiimi ehitada. Veidi kallim läheks maksma aga mitte palju. Sõidavad ühe TdF ja mõned väikesed tuurid et büdzetti mitte ületada. Karta on et ei mängi välja. Rattamaailm ikka palju suurem kui ühe rahvusriigi suusk.

 
At 15:17, Anonymous Anonüümne said...

Poltol 4 MK poodiumikohta eelmisel hooajal, lisaks mitmed sõidud kümne sekka. Sellel, võib öelda ebaõnnestunud hooajal MM-il 7. ja 6. Otepääl. Vägevas konkurentsis. See pole kahevõistluse tilu-lilu. Kauplemise ruumi on küll ja küll. Ja lõpeks, võta Polto kasahhidelt ära. Mis nende esindussuusatamisest järele jääb? MA/AV vana trikk näib taas töötavat!

 
At 17:35, Anonymous Anonüümne said...

Aivar Rehemaa lubas juba enne hooaja algust, et tiitlivõistlustel koht esikümnes peab ära tulema. Siiras rõõm on näha, et vaatamata noorele eale suutis mees sõna pidada. 6. koht kuninglikul distantsil motiveerib kindlasti ka teisi Team Haanja atleete rohkem treenima ja ka võistlustel lõpuni pingutama.

 
At 17:54, Anonymous Anonüümne said...

15.17 asjalik kommentaar et "see pole sul kahevõistluse tilulilu". Õige jah.
Kasahhidel on kõva laskesuusa tase. Igatahes professor Alaveril ja kuningas Veerpalul on asjad ästi.

 
At 18:14, Anonymous Anonüümne said...

Isand Pullerits, kas teie arvates teevad küttepuude varujd lihtsalt õues nalja?

 
At 18:21, Anonymous Karl, amatööri musklitega mees said...

Kui suusa kandepind lume kadumise tõttu aheneb, siis peaks keskenduma ühele, ehk laskesuusale, sest seal on veel pealtvaatajaid ja saab 2km ringiga hakkama. Tavalist murdmaasuusa võistlust ju 2km ringil päris ei vea. Eraldistarti nii lühikesel ei saa teha ja ühisstardi puhul vajatakse laiemat rada mis ka komplitseeritud napi lume puhul ning esiotsa mehed moodustavad tropi millest tagantstartijad mööda ei pääse. Tulevik saab olema vaid ja ainult laskesuusa päralt.

 
At 18:36, Anonymous Anonüümne said...

Keskeurooplastel on suusahüpped, mis palju lund ei nõua, see hingitseb veel. Ei mõista misasi kahevõistlust elus hoiab? Sakslaste edu? Kui saksa poisse ei oleks, kas 2-võistlus hääbuks sponsoriraha puudusel? Sest olgem ausad, kas 2 võistlus huvitaks kui oma sportlased puuduks? Pealegi kes viitsib 2v suusaosa vaadata isegi kui seal gunderseni meetod kasutusel?

 
At 19:16, Anonymous Anonüümne said...

9.06 Rattamaailmal pole MA teeneid vaja, sest kuldajastu kokteili retsept just rattamaailma vahendusel professori lauale ning kohvrisse jõudiski.

 
At 19:23, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits, kui pikad on teie auguga Fischerid? Üks suusamark on sama hinnaga, aga pikemaid saab sama raha eest rohkem, ja väidetavalt pikem suusk libiseb paremini; justnagu Tartu Maratoniga, pole mingit mõtet seda 3-4 tunniga läbi uhada (kunagi olnud). Surivoodil meenutad sa ikka seda pikka sõitu, mitte et sul olid kiired liigutused. Nii oled ausalt amatöör.

 
At 19:34, Anonymous Anonüümne said...

Meeskondade hulgast ei leia THd? Miks?

https://www.suusaliit.ee/bw_client_files/suusaliit/public/competition_result_file/483_MS_2017_M_Teade_Tulemused.pdf

 
At 19:41, Blogger Priit Pullerits said...

Ma olen teile kogu aeg rääkinud, 19:34 ja teised ka, et Team Haanja on õigustühine. See pole klubi ja see pole suusaliidu hingekirjaski - mis asja on tal üldse ESLilt midagi nõuda!? Ammugi ei pea ESL kuidagi esindama ega kaitsma kellegi sellise huve, kes ei kuulu tema liikmeskonda. Seetõttu on olnud igati õige, et ESL on kasseerinud Team Haanjat raha, kui tolle liikmed on tahtnud esineda võistlustel, kuhu kutse saab vaid ESLi kaudu. Aga eks jurist Ivo seletab teile seda absurdset olukorda veelgi paremini ja põhjalikumalt ja veelgi jõulisemalt argumenteeritult.

 
At 19:44, Anonymous Anonüümne said...

Miks teie olete suusavõistlustel kihutanud, Priit? Igaviku seisukohast on seesugune põgenemine õigustühine, Ivo ehk oskab täpsustada, kuidas täpselt on.

 
At 20:21, Anonymous Anonüümne said...

19.41 härra PP argumenteerib väga jõuliselt ja veenvalt.

 
At 20:52, Anonymous Anonüümne said...

PP mine löö ESL-is kord majja, kaua võib nämmutada.
Aga huvitav, miks nad sind ei kuula?

 
At 21:35, Blogger Priit Pullerits said...

...ESL tegi saatusliku vea, kui sügisel paindus. Sellistes olukordades on selge, et kui korrakski nõtkuma lööd, siis ennast sa enam ei kehtesta, sest vastaspool oli selleks ajaks näidanud end kompromissituna. Oleks ESL jätnud Eesti esindajad esimesele MK-etapile ikkagi saatmata, oleks olnud kiire lesson learned: TH oleks andnud allkirjad, kuhu vaja, ja kogu teema oleks olnud maas ehk lahendatud. Hämmastav, jah, et ESLi juhtidel nii paljukestki selgroogu ei leidunud. Ja nüüd ei saa olla kindel, et kevadelgi need allkirjad tulevad, sest TH sai ju talvel teha, mida aga tahtis - miks TH peaks arvama, et edaspidi enam ei saa?

 
At 22:06, Anonymous Anonüümne said...

Nüüd ongi ehk hea, et keemia Matit ESLs ei ole. Olete ikka üsnagi kõlupea mõnikord, Priit. Te oleksite juba ammu pidanud selle bogi kinni panema. Lihtsalt mingi agoonia pikendamine. Kes see käskis teil kuulsaks saada, nüüd tahate alla tulla? Või meeldib lausa, üleval?

 
At 22:29, Anonymous ETV2 said...

Poole tunni pärast lüüakse Priidule pulsikella. Seni on täna nähtud Jassi, Kanksu ja Vaderi lugusid.

 
At 23:09, Anonymous Anonüümne said...

praegu ETV2 PP eetris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
At 23:14, Anonymous Anonüümne said...

Priit, mage vend oled: varustus loe ratas loeb. Aga Sinu enda tegelikud võimed? Tee x-dreami. seal on vaja meest ennast ja ka aju? Ah et mis see on? Hallollus, tt Wikipeedia

 
At 23:26, Anonymous Anonüümne said...

Veebikolumnist Priit Pullerits ütles ...
Mehed, uskumatud uudised tulevad Jõulumäelt eestikatelt.

Vaadake Eestimaa Talimängude tulemusi, meeste osas. Palju on seal sportlasi ja palju spordimehi, st andekaid.

 
At 00:29, Anonymous Martin said...

23:14,
E saa hr Pulleritsust teiesugust kanuusikutajat.
Kiired intensiivsed trennid, täiega panemine, rind-rinna-vastu distantsivõitlus, kurvid,tõusud, laskumised. Kiirendused, spurdid, atrõõvi minek. See on Pulleritsu sport.
Pimedates keldrites ja tühermaadel argpükslik seiklemine-matkamine pole temale motti pakkuv.

 
At 00:45, Anonymous Anonüümne said...

"Häbeneda võiks siis, kui muutuda maailma
muutumisest ise ludriks ja lödiks.
Ent seni, kuni mehed tulevad spordirajale on
Eestil veel lootus"

P. Pullerits

 
At 00:48, Anonymous Anonüümne said...

"Meie, tõeliselt sportlike meeste
püha kohus on trenni teha.
Veel kõvemini, kui varem.
Veel otsustavamalt, kui seni.
Veel kompromissitumalt, kui kunagi eales."

P. Pullerits

 
At 00:50, Anonymous Anonüümne said...

"Sportlik valmisolek peaks igale
tervele mehele olema
iseendastmõistetav auasi.
Sport on parim mehelikkuse vormija."

P. Pullerits

 
At 00:53, Anonymous Anonüümne said...

"Enda eest suudavad seista vaid need,
kes on sportlikult suutlikud ja vormis, ja need,
kelles on tõelist eesti meelt,
kes ei ole lasknud oma ajusid
nn euroopalike väärtuste ajupesust
püdelaks sõeluda."

P. Pullerits

 
At 00:57, Anonymous Anonüümne said...

"Sportlik valmisolek peaks igale füüsiliselt tervele, rahvuslikult mõtlevale Eesti mehele olema iseendastmõistetav auasi."

"Maanteeratas on noormeestele üks parimaid vahendeid oma mehelikkuse vormimiseks."

P. Pullerits

 
At 03:08, Anonymous Anonüümne said...

Kuldsed sõnad maestrolt. Tänud osundamast (00:45, 00:48, 00:50, 00:53, 00:57).
On siiski veel rahvuslikult ja südamega mõtlevaid mehi!
Seni kuni kõik pole muutunud ahtolobjakateks ja kristerparisteks, seni kuni jäänud on veel selgroogseid ja tahtekindlaid mehi, seni on meil veel lootust.
Elagu Eesti!

 
At 07:35, Blogger Priit Pullerits said...

Jah, filmi autorid olid siit blogist välja noppinud (täiesti iseseisvalt, minu osundamisteta!) tõeliselt kuldsed mõtted, mis muutuvad aja möödudes ühe kuldsemates - midagi pole öelda... hästi öeldud.

Ja Martinil on ka õigus x-dreami kanuusikutamise ja terava spordi koha pealt minu asjus.

 
At 08:23, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits läheb aeg-ajalt atrõõvi.

 
At 08:52, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits läheb aeg-ajalt atrõõvi, kas kõik peaks minema? Hullutama teisi sõitjaid? Sõitma ameerika autoga, lollitama lugejaid. Kõigil peaks olema õhtuti liiga palju vaba aega? Tuntud inimesena sul on võimalus vestelda kuulsustega, minna edasi "tervikuna". Mida sa veel tahad, millega rahul pole?

 
At 09:19, Anonymous Anonüümne said...

Mida see atrõõv õieti tähendab, kas ei ole nagu olukord, kus üks tegelane - sõjamees, läheb vastase turmtule alt päästma abitut memmekest, lapsukest või hobust. Priit, kuidas sa saad ette ennustada, kuidas päriselus käituksid? Selles mõttes, sa imiteerid liiga palju, see on ju läbinähtav.

 
At 09:54, Anonymous Rait Raeküla said...

Ea ajakirjanikuärra, Mati autoriteedi osas ei muuda te õhutühjade propašlaagerungidega midagi; oma sappi nii- ja naapidi väänates teede ainult enda meeletervisele liiga. Helistage Vitalile ja Matile, tehke üks jututihi, naaske sirge selja ja sapivaba elu juure!

 
At 12:06, Anonymous Anonüümne said...

Kas pole Priidu viha Merko bossi vastu seotud mitte sellega, et seal firmas töötab tema nimekaim ja tõenäoliselt on selle nimekaimuga juhtunud veidraid olukordi, mis Priidule kohe kuidagi ei meeldi? Selline proosaline põhjus. Elu on imelik.

 
At 13:46, Anonymous Anonüümne said...

12:26, kas veidrasti saadi aru sellest reast? "Pullerits said the design of the ventilation systems required special attention, as an unusually high amount of heat is emitted"

Mis olu- ja vahekorrad veel proosalisemad on?

 
At 14:07, Anonymous Anonüümne said...

Kuhu jäi autasu lume tootmise eest? Pool Tartu Maratonist toimus ju Eesti oma põlevkivilumel, rääkimata Lemeksi sõitudest.
Tõsi, äsja nägime Jordaanias kavalat Eesti Energia erastamise skeemi kus 45% Eesti Energia tütarfirmast kingiti Hiinlastele aktsia nominaalhinna muutmise tehinguga. Eestlastelt võeti jõuga nii projektist igasugune sõnaõigus. 8 aastat tehtud visasid kulutusi lasti lumme. Kuna varierastamise kõik tingimused on salastatud tõenäoliselt 75 aastaks, siis me isegi ei saa kunagi teada, milliseid tagatisi on hiinlastele andnud Eesti Energia ja kas see päädib hiinlastele või kellegi teisele Eesti Energia kinkimisega ilma avaliku erastamiseta. Nagu 13:46 tsitaadis Pullerits ütleb, et soojenemise taustal vajab erilist tähelepanu planeerimine, seega kui plaanid vett peavad siis võime varsti rääkida mitte enam põlevkivilumest vaid hiinalumest.

 
At 14:55, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits, mida sa tahad mittekuulsatest?

 
At 15:12, Anonymous Anonüümne said...

Mis kämarajura siin aetakse? Mister Pullerits palun kustutage viimased 15 kommentaari, siin ei räägita asjast.

 
At 15:26, Anonymous Anonüümne said...

13:46 Noh, ega me kõiki juhtumeid ei tea, kuid üks näidisjuhtum on selline, kus Priit Pullerits sai Merkos mingi suurema jamaga hakkama ning Annus seda uudist kuuldes saatis Priidu poole hulgema motiveerivaid verbe SMS-ga, mis ilmselt ei kannata trükimusta. Kuna Annus ei pannud tähele, et saatis SMS-d valele Priidule siis sellest ajast saadik ongi Priidu ja Toomase suhted tuksis.

 
At 15:40, Anonymous Kusta, Kadjaste külavanema nõunik. said...

Delfiks kisub teil siin kuidagi? Kuigi ,mis siin imestada, kuna Pullerits väärt mehi ja nende kommentaare, ei väärtusta, siis ongi siin veel järel sellised, kes pooletoobist teksti ajavad

 
At 16:12, Anonymous Anonüümne said...

Pooletoobine?
Kelle ees esinetakse auguga Fisheritega? Kes seda jama peab lugema, Delfistid? Ei ole võimalik, ajupesu käib.

 
At 16:15, Anonymous Anonüümne said...

Härra külavanem räägib asja. Sellist konkreetse sõnaga meest on just siia vaja.

 
At 16:21, Anonymous Anonüümne said...

Kusta ajab ju sula kust. Äkki teeks esmalt Kadjastes korra majja ja lausa võtaks praeguse olematu külavanema kohustuse enda õlule siis võiks ju tulla siia blogisse kah nagu tõsisema näoga laiama ja suure kaarega laskma?

 
At 17:46, Blogger Priit Pullerits said...

Pika puuga olete saanud kõik või, et sellist juttu ajate, mida isegi osa kõikenäinud kommentaatoreid ei suuda enam seedida? Tuulutage siis end mnt-l. Ma üleeile 2:17 ja eile 1:58, aga keskmine MTBga tôusis üksi vändates juba 26 peale. Siit, nagu Team Haanja ütleb, on hea edasi minna ja saab ainult paremaks minna. Tõsi, pärast seda, kui TH nii ütles, läks neil ainult kehvemaks ehk toimus tagasiminek. Aga mina ei ole Team Haanja.

 
At 18:29, Anonymous Anonüümne said...

Kas olete oma nimekaimuga Merkos ka kohtunud? On see teiesugune väliselt pehme aga sisult pujään?

 
At 20:51, Anonymous Anonüümne said...

Pullerits heiskas jälle "vale lipu". Mis viga MTB-ga külje alla hilida?

 
At 21:05, Blogger Priit Pullerits said...

Täna suri 101 aasta vanuselt USA pankur ja filantroop David Rockefeller, kelle vendadega loodud Rockefeller Brothers Fund rahastas 1990. aasta sügisel minu õpinguid New Yorgi Columbia ülikooli ajakirjanduskoolis (asutaja Joseph Pulitzer). Ega see talt palju raha äravinud - ajakiri Forbes hindas David Rockefelleri varandust tänavu märtsis 3,3 miljardile dollarile. Ometi võiks tollest rahast rääkida huvitavaid lugusid, kui huvitab.

 
At 21:17, Anonymous Anonüümne said...

Huvitab, huvitab, aga vaadake, mis on saanud kröösuse investeeringust teisse! Pulsikella film, Muttika reportaaž, peagi ilmuv blogi lugu...Kas need eesmärgid väheke kõrgemad polnud?

 
At 23:47, Anonymous Anonüümne said...

Mukunga is back in bisnis.

http://sport.postimees.ee/4052169/palavusega-voidelnud-tiidrek-nurme-puesis-viis-kilomeetrit-eesti-rekordi-graafikus

 
At 06:38, Anonymous Anonüümne said...

Küsi nõu, kavalda.

 
At 08:08, Anonymous Anonüümne said...

Äravinud. See kõlab uhkelt.

 
At 19:42, Anonymous Martin, spordisemioloogia tudeng said...

"Kas Taaramäe taastab Kataloonia tuuril enesekindluse?", küsib Rattauudised.ee retooriliselt.
Ei taasta. Ligi 3 minutit pakki 41 km pikkuselt team trial sõidult. Volta Ciclista a Catalunya jätkub ja head pole sealt miskit oodata. Kangert ei pääsenud "kehvade verenäitude" tõttu üldse starti.
Kogu Eestis püsib s.tt suusailm.
Josh tudeerib Martin Heideggeri ja Umberto Ecot.

 
At 07:54, Blogger Unknown said...

cheap oakley sunglasses
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin
ray-ban sunglasses
coach outlet online
gucci outlet
ray ban sunglasses
nike mercurial
oakley sunglasses
longchamp handbags
chanyuan2017.03.27

 
At 09:45, Blogger raybanoutlet001 said...

nike huarache
gucci borse
cheap oakley sunglasses
jordan shoes
patriots jerseys
skechers shoes
lebron james shoes
cheap nike shoes sale
cardinals jersey
cowboys jerseys
2017.3.29

 
At 10:57, Blogger Meiqing Xu said...

nike outlet
rolex replica watches
yeezy boost 350
lebron james shoes 2017
burberry sale
red bottoms
tommy hilfiger shoes
pandora outlet
coach factory outlet online
adidas outlet
20170419caiyan

 
At 19:41, Blogger Gege Dai said...

coach outlet clearance
cartier watches
tory burch outlet online
cheap ray ban sunglasses
coach outlet store online
fitflops uk
cheap oakley sunglasses
christian louboutin
coach outlet online
asics,asics israel,asics shoes,asics running shoes,asics israel,asics gel,asics running,asics gel nimbus,asics gel kayano
20170528ck

 
At 13:25, Blogger shengda xu said...

polo ralph lauren
polo ralph lauren outlet online
pandora charms
adidas nmd
cheap jordans
burberry outlet canada
giuseppe zanotti sneakers
polo ralph lauren
burberry sale
yeezy boost 350
xushengda0619

 
At 11:57, Blogger happy 123 said...

mont blanc outlet
nba jerseys
ralph lauren outlet
nike huarache
nike shoes
hugo boss suits
ugg outlet
nike air max 90
michael kors outlet
toms shoes
20170803

 
At 05:25, Blogger 郑佳颖 said...

michael kors outlet store
hermes belts for men
adidas tubular
adidas ultra boost
lacoste online shop
cheap jordans
adidas yeezy boost
ferragamo belt
falcons jersey
yeezy shoes

 
At 06:06, Blogger raybanoutlet001 said...

ugg boots
nike factory outlet
gucci shoes
ralph lauren
ray ban sunglasses
ugg outlet
jordan shoes
nike tn
christian louboutin sale
ugg boots
2017.8.26

 
At 11:04, Blogger raybanoutlet001 said...

coach outlet
air jordan 4
mlb jerseys wholesale
coach outlet store online
nfl jerseys
gucci outlet
fitflops sale clearance
polo ralph lauren
cardinals jersey
giants jersey

 
At 04:30, Blogger 吥離吥棄 said...

yeezy boost
nike polo
hogan outlet online
lacoste online shop
yeezy boost 350
nike air max
adidas tubular
moncler
kyrie 4
adidas stan smith men

 
At 10:10, Blogger raybanoutlet001 said...

packers jerseys
cheap ray bans
cleveland cavaliers jerseys
michael kors uk
bengals jersey
green bay packers jerseys
pandora jewelry
polo ralph lauren
coach outlet online
canada goose

 
At 04:10, Blogger adidas nmd said...

cheap oakley sunglasses
hugo boss sale
uggs outlet
cheap jordan shoes
uggs outlet
chiefs jersey
san francisco 49ers jerseys
jacksonville jaguars jersey
armani exchange
indianapolis colts jerseys

 
At 08:13, Blogger Lilyh Gibsonc said...

armani outlet
oklahoma city thunder
polo ralph lauren
ugg outlet
instyler max
christian louboutin sale
ferragamo shoes
nike air max
coach outlet online
mbt shoes

 
At 08:53, Blogger Stjsrty Xtjsrty said...

zzzzz2018.7.13
kate spade
christian louboutin shoes
ugg boots
louboutin shoes
canada goose jackets
nike huarache
pandora jewelry
longchamp handbags
true religion outlet
moncler outlet

 
At 10:22, Blogger Pansys Silvaz said...

qzz0725
kappa clothing
true religion jeans
uggs outlet
columbia sportswear
michael kors wallets
bulgari jewelry
simulation shoes
adidas nmd
audemars piguet watches
true religion jeans

 
At 06:09, Blogger 5689 said...

zzzzz2018.8.6
uggs outlet
canada goose outlet
adidas superstars
reebok shoes
oakley sunglasses wholesale
louboutin shoes
coach outlet online
oakley sunglasses wholesale
golden goose shoes
moncler online

 
At 06:09, Blogger 5689 said...

zzzzz2018.8.6
uggs outlet
canada goose outlet
adidas superstars
reebok shoes
oakley sunglasses wholesale
louboutin shoes
coach outlet online
oakley sunglasses wholesale
golden goose shoes
moncler online

 

Postita kommentaar

<< Esileht