Laupäev, september 19, 2020

Pullerits: Kuidas ma tegin enne Tartu rattamaratoni ühe kõva loo teise otsa

Siin pole öelda muud, kui ülim, ülim lugupidamine nende meeste vastu, kellest kirjutasin tänasesse Arterisse pika loo - nii põhjaliku, kui nende meeste kohta üldse on võimalik kirjutada. Nüüd, pärast pikki vestlusi nende pealikuga (fotol vasakul), tean ka, kuidas need mehed mõtlevad ja milline on nende nägemus maailma asjadest. Inglise keeles öeldaks: no bullshitting. Hea, kindel ja uhke on olla nendega samal lainepikkusel. Loodan, et teiegi olete õigel poolel.

Teiseks, Postimehe sporditoimetusele kirjutasin kolumni, mis tõukus siin nädal tagasi testitud teemast. Kuna vastuvõtt osutus soojaks ja soosivaks, siis tugevdasin ja laiendasin seda suurema publiku tarbeks. Liberastid ja tolerastid lähevad nüüd muidugi marru, aga mis parata - ega noid miski paranda.

Kolmandaks: veidi sotsiaalsemat teemat ka. Teises Arteri loos toon esile, kuidas klassiühiskond on jõudnud ka elu lõpusirgele. Nüüd saab Eestis vanadekodus üürida... oi-oi-oi kui kalleid sviite (fotol paremal). Hakake aga aegsasti raha kõrvale panema! 

Neljandast loost ka kirjutan peagi. Aga enne käin Tartu rattamaratoni võistluskeskuses ja võtan numbri välja. Pidi vist olema 519. See tähendab, et tuleb hea stardikoha eest kõvasti võidelda.

Foto 1: Erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonelleitnant Margus Kuul on Eesti ainus eriüksuslane, kes tohib esineda avalikult oma näo ja nimega. Foto autor: Remo Tõnismäe, Postimees/Scanpix
Foto 2: Ligi 2000-eurone sviit vanadekodus Viimsis. Foto autor. Tairo Lutter, Postimees/Scanpix

14 Kommentaarid:

At 13:22, Anonymous Anonüümne said...

Need eriüksuste vennad on süvariigi poolel mis tähendab rahvus printsiibi vastu. Ega isake Pullerits pole pooli vahetanud?

 
At 17:09, Anonymous Anonüümne said...

Kas Padre on reetnud rahvusliku resistansi idee? Ma ei tunne ennast enam kindlal possitsioonil. Kus on Kägu Säinas Toits ja Robi ma tahan kuulda isakeste rahustavat sõna enne Haanja100 ameerika mägede kaleidoskoopi sööstmist

 
At 13:55, Anonymous Anonüümne said...

Pange persed valmis. Täna oleme kõik sitakotid. Priidu sõitis TRM ideaalsetes oludes kiirelt läbi.

 
At 14:16, Anonymous Anonüümne said...

Padre on kunn.

 
At 14:16, Blogger Priit Pullerits said...

Jah, täna oli minekut. Paaris kohas tegin mõne rumaluse, st läksin tõmbama, aga üldiselt tark sõit, peaga.

 
At 17:09, Anonymous MargusM said...

Njah, teeb natuke kadedaks, oleks tahtnud ka 4 tundi ära raisata..
Priit ��

 
At 17:12, Blogger Priit Pullerits said...

Peagi panen sõiduvideo ka üles.
Siis on sõna spetsialistidel.

 
At 17:12, Anonymous MargusM said...

Priidult kõva sõit!

 
At 17:16, Anonymous Anonüümne said...

Seda oli arvata. Kui Padre on vormis siis karistab noored kuked ära, sitakottidest rääkimata.

 
At 18:47, Anonymous Anonüümne said...

Mitme minutiga Huu vaflõkki sai ?

 
At 18:51, Anonymous Anonüümne said...

Priit,
"need mehed" rääkisid seda, mida oli vaja rääkida, mitte asju oma südamelt. Naiivne oleks arvata, et sina saad infot, mida isegi Kaitseväe sees napib. Oma ridadesse ei võeta isegi kõiki katsete läbijaid, kuid sina saad südamest jutu?
Sulle tehti "tillikas", kuid muidugi ilus ja mõjuv!

 
At 18:51, Anonymous Anonüümne said...

283. Kõigi aegade parim tulemus?

 
At 18:54, Anonymous Anonüümne said...

Järgmine aasta tuleb sihtida saja sisse...

 
At 06:53, Anonymous Packers And Movers Chennai said...

Packers and Movers Chennai Give Safe and Reliable ***Household Shifting Services in Chennai with Reasonable ###Packers and Movers Price Quotation. We Provide Household Shifting, Office Relocation, ✔ ✔ ✔ Local and Domestic Transportation Services, Affordable and Reliable Shifting Service Charges @ Packers And Movers Chennai

 

Postita kommentaar

<< Esileht